منو
Your Cart

مواد اولیه آرایشی

مدل: -
الانتوئین کاسمتیک گرید در بشکه های 25 کیلو گرمیآلانتوئین پودر کریستالی بدون بو و سفیدرنگ بوده که به­عنوان یک ماده فعال در صنایع دارویی و آرایشی مورد استفاده قرار می­گیرد. در سال 1935، رابینسون موفق به جداسازی آلانتوئین از منابع حیوانی به­عنوان یک ماده فعال اصلی شد. سال­هاست که آلانتوئی..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
pharmaceutical magnesium stearateمنیزیم اِستِئارات دارای خاصیت امولسیون کنندگی می باشدمنیزیم استئارات دارای خاصیت روان کنندگی می باشدمنیزیم استئارات به عنوان عامل رقیق کننده در تولید ململ های غذایی و مولتی ویتامین ها می باشد استئارت منیزیم باعث خشک شدن لاک می شود..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
موارد مصرف: به عنوان حلال در فرمولاسیون پوشش دهنده سطوح و مواد مربوط به شوینده و تینرها، به عنوان حلال در مواد دارویی و آرایشی،حلال چسب، سیمان، چربی ها، گریس، روغن ها و ...مشخصات فیزیکی و شیمیایی:شکل فیزیکی: مایع شفاف، بی رنگحلالیت آب: کاملا قابل حل است...
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
اسید استاریک به عنوان یک عنصر در ساخت شمع ، پلاستیک ، مکمل های غذایی ، پاستیل های غذایی و مواد آرایشی، و همینطور برای نرم کردن لاستیک، بسیار مفید و سودمند است . همچنین از اسید استئاریک جهت سخت کردن صابون ها، و به خصوص صابونهایی که با روغن نباتی ساخته می‌شوند نیز، استفاد..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
اسید سالیسیلیکسالیسیلیک اسید یک اسید هیدروکسی بتا میباشد. این ماده که از متابولیسم سالیسین به دست می آید، در سنتز آلی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و به عنوان یک هورمون گیاهی عمل می کند.خصوصیات کلی اسید سالیسیلیکفرمول شیمیایی: C7H6O3شکل ظاهری: بلورین و بی رنگکاربرد های اسید سالی..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
اوره جز ترکیبات NMFبه شمار می آید. گرید خاص از اورهدر صنایع آرایشی و بهداشی کاربرد دارد . استفاده بیشتر از حد از این ماده و استفاده از اوره با گرید نامناسب در محصولات آرایشی خط سمی به دنبال دارد ...
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
ایزوپروپیل میریستات با فرمول شیمیایی C۱۷H۳۴O۲ یک ترکیب شیمیایی است. که جرم مولی آن ۲۷۰٫۴۵۱ g/mol می‌باشد...
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
ایزوپروپیل پالمیتاتایزوپروپیل پالمیتات یک استر اسید چرب است. به عنوان یک متابولیت انسانی نقش دارد.خصوصیات کلی ایزوپروپیل پالمیتاتفرمول شیمیایی: C19H38Oشکل ظاهری: مایعی بی رنگ و تقریبا بدون بوکاربرد های ایزوپروپیل پالمیتاتاین ماده ، مرطوب کننده ، نرم کننده، حلال و ضد الکتریسی..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
ایمیدازولین اوره به عنوان نگهدارنده در بسیاری از مواد آرایشی و فرآورده های دارویی استفاده می شود.نظیر شامپو، لوسیون مرطوب کننده و کرم، پودر بدن ، ضد آفتابها، مواد پاک کننده و دیگر محصولات مراقبت از پوست ، داروهای موضعی و.....
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
بوتیل هیدروکسی تولوئن (BHT)بوتیل هیدروکسی تولوئن آنتی اکسیدانی است که برای جلوگیری از اکسید شدن روغن در اثر نور خورشید، مورد استفاده قرار میگیرد.خصوصیات کلی بوتیل هیدروکسی تولوئنفرمول شیمیایی: C15H24Oشکل ظاهری: پودر سفید رنگ کریستالیکاربرد های بوتیل هیدروکسی تولوئناین ترکیب ا..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
تالک غذایی و داروییاین ماده کانی ای است  که از هیدرات منیزیم سیلیکات تشکیل شده‌ است. در واقع تالک ماده ای معدنی متشکل از عناصر منیزیم، سیلیکون و اکسیژن می باشد.خصوصیات کلی تالکفرمول شیمیایی: Mg3Si4O10(OH)2شکل ظاهری: پودر سفید خاکستری روشنکاربردهای تالکدر زیر به تعدادی از کارب..
42,000تومان
قیمت بدون مالیات:42,000تومان
نمايش 1 تا 12 از 49 (5 صفحه)

کالای مورد نظر شما موجود نمی باشد . لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا زمانی که محصول مورد نظرتان موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات