منو
Your Cart

آنتی کیک غذایی

آنتی کیک غذایی
آنتی کیک غذایی

آنتی کیک غذایی

 از جمله افزودنی های غذایی است که مانع از تشکیل توده در مواد غذایی میشود. آنتی کیک ها ترکیباتی میباشند که آنها به شکل پودری یا گرانوله به مواد میکنند. این ترکیبات مانع از به هم چسبیدگی و اصطلاحاً کیکی شکل شدن میشوند.

آنتی کیک خوراکی در چه محصولاتی استفاده میشود؟

از آنتی کیک در محصولات مختلفی استفاده میشود مانند بیکینگ پودر و دیگر مخلوط های مبتنی بر آرد، شکلات مایع، کاکائو، پودر خامه و شیر، پنیر، پودر سوپ، بستنی های یخی و...

درواقع آنتی کیک به میزان کم به خوراکی‌های خشک اضافه می شوند تا از تجمع ذرات به شکل توده جلوگیری به عمل آورد و باعث شود تا شکل پودری آنها حفظ شود.

عدم وجود آنتی کیک باعث چه چیزی میشود؟

اگر آنتی کیک در سوپ های آماده، قهوه، نسکافه و هر محصولی که وجود آنتی کیک در آن لازم باشد، موجود نباشد، آن محصول شکل روان نخواهد داشت وبه راحتی آماده نمیشود.

آنتی کیک ها چگونه از محصولات محافظت میکنند؟

ترکیبات ضد کلوخه، ذرات خشک را می پوشانند که با اینکار از آنها محافظت میکنند و اجازه جذب رطوبت را به این ذرات نمیدهند.

میزان مصرف آنتی کیک

استفاده از این افزودنی ها تنها به مواد غذایی انسان محدود نمیشود بلکه به منظور خوراک دام و طیور و نیز در صنایع مختلفی از آن بهره برداری میشود. آنتی کیک در سطح 2% در خوراک های دام مورد استفاده قرار میگیرد و به میزان 0/5 %  تا 2/5 % در صد به مواد غذایی افزوده میگردد.

توجه کنید که بسیاری از مواد غذایی که شامل این آنتی کیک ها هستند، خود به عنوان افزودنی کاربرد دارند. در نتیجه این مواد وارد متابولیسم نخواهند شد به صورت واکنش نداده دفع میشوند.

خرید آنتی کیک غذایی

فروش آنتی کیک غذایی در کیسه های سه لایه انجام میشود. برای استعلام قیمت آنتی کیک غذایی ودریافت بهترین قیمت آنتی کیک غذایی با ما تماس بگیرید.

 

برای خرید آنتی کیک نمک خوراکی این محصول را ببینید

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
  • موجودی: موجود
  • مدل: غذایی
فروخته شد: 0
0تومان
قیمت بدون مالیات: 0تومان

کالای مورد نظر شما موجود نمی باشد . لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا زمانی که محصول مورد نظرتان موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات