منو
Your Cart

امولسیفایرها

مدل: -
سوربیتول (مایع)سوربیتول را ممکن است به جای گلیسیرین در فراورده های بیولوژیک جهت محافظت آنها بکار برد . سوربیتول به آسانی و بدون تجزیه شدن در شربتها، الکل و الکلهای چند هیدروکسیله حل می شود و به سهولت ساکارز تخمیر نمی گردد و معمولاً آن را به جای ساکارز همراه با ساخارین و سیکلاماتها در نوشابه های ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
مونو دی گلیسیریدیكی از مهمترين امولسيفايرهای غذايی مونو و دی گليسريدها هستند.این ترکیبات جزو امولسیفایرها می باشند. امولسیفایرها به دلایل متعددی مانند کمک به کنترل اندازه حبابها، بهبود مقاومت خمیر،بهبود نگهداری گاز و افزایش نرمی مغز نان ممکن است در ترکیب بهبود دهنده ها استفاده گردند. مونو و دی گ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
Glycerol mono stesrsteگلسیرین مونو استئارات (gms) به عنوان یک روال کننده در صنایع غذاییگلسیرین مونو استئارات (gms) از امواسیفایرهای غیریونی می باشدگلیسرول مونو استئارت (gms) در کیسه های 25 کیلو گرم قابل ارائه توسط شرکت پاسارگاد نوین ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
گلیسیرینگلیسیرین یا گلیسرول TCC یک ترکیب ساده پلیول است. این ماده یک مایع شیرین، بی رنگ، بدون بو، غیر سمی و چسبناک است که به طور گسترده ای در فرمولاسیون های دارویی استفاده می شود. گلیسرول دارای سه گروه هیدروکسیل است که مسئول حل شدن آن در آب و خاصیت رطوبت آن است. گلیسیرین یک الکل 3 کربنی یا همان ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

کالای مورد نظر شما موجود نمی باشد . لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا زمانی که محصول مورد نظرتان موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات