منو
Your Cart

مقالات علمی | بلاگ RSS Feed

27 Jul انواع پکتین و کاربرد آنها در صنایع غذایی
گیلاردیان آرش 0 99
“ انواع پکتین و کاربرد آنها در صنایع غذایی “  انواع پکتین:پکتین بر اساس استریفیکاسیون  یا درجه متیله بودن به سه دسته تقسیم می شود. پکتین با متوکسیل زیاد آنهایی که درجه متیله بودن آنها بیش از 70 درصد می باشد را، به عنوان High Metoxyl  ا..
20 Jul آنچه راجع به انواع کاراگینان باید بدانید...
گیلاردیان آرش 2 159
آشنایی با کاراگینان وکاربرد انواع آن مطلب در یک نگاه : کاربرد اصلی و مهم کاراگینان این است که اتصال قدرتمندی را با مواد پروتئینی و مواد غذایی گوشتی ایجاد می کند. کاراگینان به طور کلی در فرآورده های لبنی و گوشتی استفاده می شوند. مجموعه شرکت بازر..
13 Jul مرکز فروش مواد اولیه صنایع غذایی
گیلاردیان آرش 0 92
 فروش مواد اولیه صنایع غذایی به صورت گستردههمزمان با افزایش و تراکم جمعیت در زندگی شهرنشینی شاهد پیشرفت در حوزه صنعت غذا و فروش مواد اولیه صنایع غذایی نیز در دنیا بوده ایم. به طوری که بعد از شناسایی و گذراندن مراحل تست هرگونه مواد اولیه صنایع غ..
14 Jun امولسیفایرهای مناسب کیک، شکلات و بستنی کدامند؟
گیلاردیان آرش 0 217
امولسیفایرهای کیک، شکلات و بستنی کدامند؟امولسیفایر در صنایع غذایی:امولسیفایرها در صنایع غذایی از اهمیت بالایی برخوردار میباشند. زمانی که صحبت از این گروه از مواد اولیه غذایی میشود و نقش انها مطرح میگردد، طبیعتا ترکیباتی در نظر است که از طرفی بتوا..
15 May آنتی اکسیدان های روغن
گیلاردیان آرش 0 157
 آنتی اکسیدان های روغنموادی هستند که از واکنش اکسیداسیون مواد غذایی جلوگیری می کنند . اسید های چرب غیر اشباع موجود در رو غذا و چربی های آمادگی قابل توجهی برای اکسید شدن دارند و اکسیداسیون در آنها طعم و بوی نامطلوبی ایجاد می نماید . برای جلوگیری ا..
21 Feb چرا بیسکوئیت ترد است؟
0 144
(98/05/03)بیکربنات آمونیوم (آمونیوم اسید کربنات، آمونیوم هیدروژن کربنات) یک ترکیب غیر آلی به شکل بلور یا گرد متبلور سفید رنگ است که در حرارت 60 درجه سانتیگراد به سرعت تبخیر شده و به آمونیاک، دی اکسید کربن و آب تجزیه می گردد. بیکربنات آمونیوم در حرا..
21 Feb ماده اصلی نوشابه های گازدار چیست؟
0 122
(98/04/30)فسفریک اسید (ارتوفسفریک اسید) یک اسید معدنی (غیرآلی) بوده که یک افزودنی غذایی محسوب می شود.  اسید فسفریک با داشتن سه هیدروژن قابل تعویض حتی در رقت های بالا یک اسید قوی بوده و یکی از اجزای تشکیل دهنده طبعی بسیاری از میوه ها می باشد. اسید ف..
21 Feb نگهدارنده محصولات گوشتی را بشناسیم
0 121
(98/04/25)نیتریت سدیم یک ترکیب غیرآلی و پیش سازی موثر برای بسیاری از ترکیبات آلی مثل ترکیبات دارویی، رنگ ها و آفت کش هاست. ظاهر آن به صورت پودر سفید مایل به زرد وبسیار محلول در آب است. در صنعت غذا نیز بهترین افزودنی برای پیشگیری از بوتولیسم است. مه..
21 Feb رنگ و طعم دهنده های مواد مجاز خوراکی چیست
0 225
رنگ و طعم دهنده های مجاز خوراکی-  آیا مصرف این مواد برای بدن ضرر دارد⁉️- آیا استفاده از این مواد افزودنی قانونی و بهداشتی است⁉️- آیا باید از مصرف موادغذایی و صنعتی برای کودکان خودداری کرد⁉️ اکثر کارخانه های صنایع غذایی از مواد افزودنی و صرف..
21 Feb کافئین و میزان هوشیاری روزانه
0 141
 کافئین و میزان هوشیاری روزانهکافئین پودری سفید رنگ است و تلخ مزه و و بدون بو است در آب گرم حلال است این ماده در محصولاتی مثل قهوه ، نوشابه های گازدار و انواع شکلات مصرف گسترده ای دارد.در گیاهان مختلفی از جمله قهوه و چای یافت می‌گردد بصورت پودری ..
17 Feb کافئین و کاربردهای آن
0 69
(97/12/23)کافئین باعث افزایش تحمل، کارایی و ظرفیت کاری عضلات، کاهش خستگی و افزایش فشار خون می شود. به طور طبیعی در برگ چای، دانه قهوه، دانه کاکائو و کولا یافت می شود.  کافئین در نوشیدنی های انرژی زا، به عنوان محرک استفاده می شود و می تواند اعتی..
16 Feb اسید سیتریک
0 105
(97/12/13)از این اسید در صنایع غذایی برای کاربرد های گوناگون استفاده می شود ، حلالیت خوبی دارد و به بهبود طعم محصول کمک می کند. ❇️کاربرد اسید سیتریک : اسید سیتریک در فرمول انواع سس سالاد و ژله استفاده می شود و همچنین از نمک های این اسید در ..
نمايش 1 تا 12 از 549 (46 صفحه)

کالای مورد نظر شما موجود نمی باشد . لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا زمانی که محصول مورد نظرتان موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات