لاکتات منیزیم یک ماده معدنی طبیعی است که برای حمایت از عملکرد قلب، سیستم عصبی و دستگاه گوارش در بدن مورد نیاز است. لاکتات منیزیم به عنوان یک مکمل معدنی برای درمان کمبود منیزیم استفاده می شود. لاکتات منیزیم ممکن است تنها بخشی از یک برنامه کامل درمانی باشد که شامل رژیم غذایی خاصی نیز می شود.
لاکتات منیزیم به عنوان یک پودر کریستالی سفید یا تقریباً سفید تهیه می شود. طعم خنثی دارد، عملاً بی بو است و حلالیت خوبی در آب دارد (۸۴ گرم در لیتر). برنامه رژیم غذایی ایجاد شده برای شما توسط پزشک یا مشاور تغذیه خود را دنبال کنید. با لیست غذاهایی که باید بخورید آشنا شوید تا مطمئن شوید منیزیم کافی در رژیم غذایی خود دریافت می کنید. این ممکن است شامل سبزیجات برگ سبز، نخود فرنگی، لوبیا ، آجیل و غلات سبوس دار باشد.
میزان توصیه شده رژیم غذایی منیزیم با افزایش سن افزایش می یابد.

❇️استفاده و کاربرد لاکتات منیزیم

لاکتات منیزیم، نمک منیزیم اسید لاکتیک، یک مکمل معدنی است.

لاکتات منیزیم یک ماده معدنی طبیعی است که در بدن برای حمایت از عملکرد قلب، سیستم عصبی و سیستم گوارش ضروری است.

لاکتات منیزیم نمک منیزیم اسید لاکتیک است. این ماده معدنی طبیعی است که به پشتیبانی از عملکرد سیستم قلبی عروقی، سیستم عصبی و سیستم گوارش کمک می کند. همچنین در حرکت عضلانی و استفاده از گلوکز کمک می کند. لاکتات منیزیم به عنوان مکمل برای درمان کمبود منیزیم، سوزش سر دل، سوزش معده و ناراحتی معده استفاده می شود.

لاکتات منیزیم به عنوان مکمل مینرال برای درمان کمبود منیزیم استفاده می شود.

اگر به آن حساسیت دارید، نباید از لاکتات منیزیم استفاده کنید.