خرید مواد اولیه غذایی همزمان با افزایش و تراکم جمعیت در زندگی شهرنشینی شاهد پیشرفت در حوزه صنعت غذا و همچنین افزایش شرکت های واردکننده مواد اولیه غذایی نیز در دنیا بوده ایم. به طوری که بعد از شناسایی و گذراندن مراحل تست هرگونه مواد اولیه صنایع غذایی ،به سرعت در چرخه تولید انبوه قرار گرفته و جهت فروش در سطح وسیعی از بازار های جهانی پخش و عرضه گردیده است.

 

خرید مواد اولیه غذایی با کیفیت

یافتن شرکت واردکننده مواد اولیه غذایی ،دغدغه اصلی کارخانجات و تولید کننده های صنایع غذایی و همچنین تامین مواد اولیه جهت حفظ کیفیت و ماندگاری محصولات غذایی تولید شده در مقادیر بالایی می باشد. از این رو خرید مواد اولیه غذایی با کیفیت از اولویت های هر مرکز تهیه و تولید صنعت غذا می باشد. در مجموعه ما سعی شده است بهترین مواد اولیه را از نظر کیفیت و همچنین بسته بندی اصولی و استاندارد تهیه و با قیمت مناسب نسبت به سایر بازارهای مشابه در این حوزه خدمت مشتریان گرامی عرضه نماید.

 

بررسی انواع مواد اولیه غذایی از ابعاد گوناگون

 

همان طور که می دانیم غذا مهمترین بخش زندگی افراد است و پرداختن به آن، جهت بالا بردن کیفیت و کمیت از بدیهیات جوامع پیشرفته و پر جمعیت می باشد. جهت تامین و فروش مواد اولیه صنایع غذایی به بررسی چند مورد از مواد اولیه در صنعت غذا که به صورت متنوع و انبوه تولید و عرضه می شوند می پردازیم:

اسید اسکوربیک از نگهدارنده های غذایی بسیار پر کاربرد
اسید اسکوربیک از نگهدارنده های غذایی بسیار پر کاربرد

 

نگهدارنده ها:

اکثر محصولات غذایی به طور طبیعی در مدت زمان بسیار کمی مورد فساد و تجزیه پذیری قرار می گیرند، که این امر با تولید و توزیع گسترده صنایع غذایی در جهت تامین نیازهای غذایی افراد منافات دارد، از این رو ابداع و تولید نگهدارنده ها، متناسب با استاندارد های بهداشتی در تغذیه، به حل این مسئله کمک نموده است. برخی از نگهدارنده های بسیار پر کاربرد در مواد اولیه صنایع غذایی عبارت اند از: اسید بنزوئیک دارویی، بنزوات سدیم، بوتیل هیدروکسی تولوئنBHT،ترشیو بوتیل هیدروکینونTBHQ،سدیم پروپیونات، سوربات پتاسیم، متابی سولفیت پتاسیم، ناتامایسین، نایسین و پروپیونات کلسیم

 

آنتی کیک ها:

موادی هستند که از تراکم مواد غذایی خشک جلوگیری می کنند، بدین صورت که رطوبت ایجاد شده در آن را جذب می نماید و موادی که به صورت پودر در صنایع غذایی استفاده می شوند شکل کلوخه به خود نمی گیرند. اکثر فرآورده های غذایی در بسته بندی های متنوع به صورت پودر عرضه می گردند چنان چه از مواد اولیه آنتی کیک ها در آن استفاده نشود، بعد از مدتی در اثر انباشت روی هم و ایجاد رطوبت، شکل بلور به خود می گیرند و استفاده از آن جهت مصرف مشکل می شود، مانند انواع پودر کیک ها،سوپ های آماده، نسکافه و کاپوچینو و ....که آنتی کیک ها از ترکیبات موجود در آن ها می باشد.

از آنتی کیک ها می توان به آنتی کیک غذایی و فروسیانید پتاسیم اشاره نمود.

 

امولسیفایرها:

امولسیفایرها نقش رابط پایدار بین فاز های متفاوت از جمله آب و روغن را ایفا می کنند، در بسیاری از مواد غذایی ترکیباتی همچون آب و روغن استفاده گردیده است، در صورتی که از امولسیفایر ها در آن ها استفاده نشود موجب جدا شدن فاز آب و فاز روغن از یکدیگر می شود. به همین جهت امولسیفایر بین این دو فاز به عنوان رابط شیمیایی عمل نموده و کمک به جدا نشدن آن ها می کند. امولسیفایر ها در ترکیبات مواد اولیه صنایع غذایی مانند: بستنی ها، انواع سس ها،شکلات ها، کره مارگارین و.... استفاده می شوند.

امولسیفایر های مورد استفاده در صنایع غذایی عبارت اند از:

اسید سدیم پیروفسفات، ال تارتاریک اسید، ایزوله سویا،جی ام اس، زانتان گام، سدیم اسید پیروفسفات، سوربیتان تری استئارات، سوربیتول، سی ام سی، مالتو دکسترین، مونو دی گیلیسرید90%، پروپیلن گلیکول، کاراگینان، کلرید کلسیم غذایی، گلیسیرین و گوارگام

شیرین کننده های مصنوعی جایگزین شکر
شیرین کننده های مصنوعی جایگزین شکر

 

شیرین کننده ها:

شیرین کننده ها به طور کلی به چند دسته تقسیم می شوند که از این میان شیرین کننده های مصنوعی در صنعت غذایی کاربرد گسترده تری دارند، چرا که میزان کالری در آن صفر است و در مقدار بسیار کم ،شیرینی بسیار زیادی دارد. از این رو استفاده از آن می تواند در ترکیبات اولیه مواد غذایی همچون کیک و بیسکوییت، انواع نوشیدنی ها، کمپوت ها و... کاربرد موثری داشته باشد.

انواع شیرین کننده های مصنوعی عبارت است از: آسه سولفام پتاسیم، آسپارتام، دکستروز( گلوکز پودری)، ساکارز، سدیم ساخارین، سوربیتول، سوکرالوز، لاکتوز مونوهیدرات.

 

خرید سوکرالوز

 

غلظت دهنده ها:

موادی هستند که غلظت محصولات را افزایش می دهند و به عبارتی سطح ویسکوزیته را بالا می برند و علاوه بر این موجب عدم رسوب و ته نشینی مواد غذایی که به صورت مایع هستند، می شود. استفاده از غلظت دهنده ها در مواد اولیه غذایی همچون بستنی ها، پودینگ ها، ماست، سوپ های آماده و... بسیار کاربرد دارد و هیچ گونه تغییری در رنگ و مزه آن ها ایجاد نمی کند.

انواع غلظت دهنده های مورد استفاده در صنایع غذایی عبارت اند از: زانتان گام،سوربیتول، کربوکسی متیل سلولز،صمغ عربی، مالتو دکسترین، نشاسته، کاراگینان، گوارگام


رنگ ها و اسانس های خوراکی:

همانطور که می دانید مواد غذایی به طور طبیعی دارای رنگ و عطر هستند ،اما چنانچه بخواهیم در سطح تجاری، اقدام به عرضه مواد غذایی نماییم باید از تاثیر رنگ های اشتها آور و تزئین کننده آن در بعد تقاضای محصول غافل نشویم، همچنین عطر طبیعی مواد خوراکی دارای ماندگاری نیستند و استفاده از اسانس های قوی و خوش عطر در طعم های مختلف می تواند به کیفیت محصول بیافزاید.

استفاده از اسانس ها و رنگ خوراکی در انواع بستنی ها،سس ها، کرم کارامل ها ، کیک و کلوچه ها و بسیاری دیگر از مواد غذایی بسته بندی بسیار کاربرد دارد.

فروش مواد اولیه صنایع غذایی توسط سایت فروشگاهی بازارنانو تمام نیاز های مشتریان را در این حوزه به سرعت و با کمترین هزینه تامین می نماید.

تامین انواع مواد اولیه صنایع غذایی
تامین انواع مواد اولیه صنایع غذایی

 

شرکت های واردکننده مواد اولیه غذایی:

شرکت های بازرگانی مواد اولیه غذایی در امر فروش مواد اولیه صنایع غذایی به منظور تامین مواد اولیه کارخانجات تولیدی مواد غذایی به صورت گسترده فعالیت دارند.شرکت بازرگانی بازار نانو نیز در راستای بهبود فعالیت صنایع غذایی کشور با تهیه بهترین مواد اولیه صنایع غذایی طبق مجوز های بهداشتی خوراکی با قیمت های بسیار مناسب، سعی نموده است نقش خود را در توسعه هر چه بهتر و هموار نمودن مسیر این صنایع ایفا نماید.

فروش مواد اولیه صنایع غذایی به صورت عمده

در این شرکت واردکننده مواد اولیه غذایی ، فروش انواع مواد اولیه صنایع غذایی  در بسته بندی های مختلف و متناسب با نیاز صنعت غذا در کشوربه صورت عمده ارائه می شود و مشتریان گرامی می توانند با مشاورین ما در سایت اینترنتی بازارنانو تماس حاصل نمایند و ضمن دریافت راهنمایی های لازم، اقدام به ثبت سفارشات خود نمایند. تامین و تحویل به موقع سفارشات از تعهدات این شرکت در قبال کسب رضایت مشتریان گرامی می باشد. همچنین این شرکت در امر صادرات محصولات خود به بازار های جهانی نیز فعالیت گسترده ای دارد.

 

.