به گزارش ایرنا، اینوویشن لبز یکی از شرکت های پیشرو در تولید صفحات محافظ تلفن های همراه است، این شرکت اخیرا محصولی موسوم به Phantom Glass™ را برای استفاده در آیفن 6 و 6 پلاس به بازار عرضه کرده است.

این لایه محافظ در برابر اثر انگشت کاملا مقاوم است و می توان از آن برای سطوح انحناء دار استفاده کرد.

این محصول جدید با توجه به قابلیت های آیفن های جدید، طراحی و تولید شده است، یکی از مهمترین ویژگی های این آیفن ها، انحناء موجود در صفحه آن ها است به طوری که لایه های محافظ رایج در بازار نمی توانند برای محافظت از این صفحات استفاده شوند.

درصورت استفاده از لایه های محافظ موجود در بازار، روی صفحه حباب هایی تشکیل می شود، اما این محافظ جدید کاملا با ویژگی جدید تلفن های انحناء دار مطابقت دارد.

از ویژگی هایی این لایه محافظ می توان به نکات ذیل اشاره کرد:

-دارای مدل های سفید و مشکی از جنس پلیمر

- وجود مدل های طلایی، خاکستری و نقره ای برای استفاده در صفحات انحناء دار

- امکان محافظت از صفحه در برابر خراشیدگی

-بهره مندی از لایه چسبنده نانومقیاس از جنس سیلیکون برای نصب ساده و همچنین امکان پرکردن خراشیدگی های به وجود آمده روی سطوحی که قبلا خراشیده شده

- دارای نانوپوشش روغن گریز برای جلوگیری از باقی ماندن اثر انگشت و همچنین قطرات آب که بدون هیچ ردی به سادگی از روی این سطح عبور می کنند.

- دوام بالا، بدون عدم متورق شدن

اینوویشن لبز یک شرکت نوپای کانادایی است که در سال 2013 توسط یک کارآفرین 21 ساله به نام ریچارد واترز تاسیس شد، این شرکت از ابتدای تاسیس روی ساخت لایه های محافظ فعالیت دارد.

در محصول Phantom Glass™ ، از دو نانوپوشش مختلف استفاده شده است؛ یکی از جنس سیلیکون، برای پر کردن خراش های ایجاد شده و دیگری یک نانوپوشش روغن گریز است که مانع از اثر لک روی صفحه می شود.