منو
Your Cart

تیتان دی اکساید غذایی

تیتانیوم دی اکساید غذایی و دارویی
تیتانیوم دی اکساید غذایی و دارویی
تیتانیوم دی اکساید غذایی و دارویی
تیتانیوم دی اکساید غذایی و دارویی
تیتان دی اکساید غذایی

دی اکسید تیتانیوم

تیتانیوم دی اکساید که به نام تیتانیا نیز شناخته میشود، از دسته مواد معدنی پرکاربرد است که دارای خواص مهمی میباشد. این خواص شامل حفاظت از پوست در برابر اشعه فرا بنفش و

این ماده نفوذ اشعه فرابنفش را با ایجاد مانعی فیزیکی به حداقل میرساند. تیتان دی اکساید همچنین، در برابر حرارت، پایدار و غیر قابل اشتعال است. این ماده دارای قابلیت انحلال ضعیف است.

خصوصیات کلی تیتان دی اکساید دارویی

فرمول شیمیایی: TiO2

شکل ظاهری: پودر سفید رنگ

شناسه غذایی: E171

 

کاربرد های تیتان دی اکساید دارویی

در صنعت داروسازی ، دی اکسید تیتانیوم در اکثر ضد آفتاب ها برای جلوگیری از اشعه UVA و UVB ، کاربرد دارد که باعث جلوگیری از آفتاب سوختگی و پیری زودرس مانند چین چروک و التیام سوزش های پوستی میشود.

علاوه بر این، در محصولات دارویی مثل روکش قرص (تبلت)، کپسول ژلاتین به عنوان رنگدانه مورد استفاده قرار میگیرد.

کاربرد در صنعت

تقریباً 95% تیتان به فرم اکسید تیتان Tio2 مصرف می شود و یک رنگدانه دایمی و به شدت سفید رنگ با قدرت پوششی خوب در رنگ ها کاغذ و پلاستیک است . رنگ ها با وجود اکسید تیتانیوم یک باز تابنده بسیار عالی اشعه مادون قرمز را می سازد و بنا براین به طور گسترده ای توسط اختر شناسان مورد استفاده قرار می گیرد . از آنجایی که این فلز مقاومت بالا وزن سبک مقاومت غیرعادی در برابر خوردگی و توانایی ایستادگی در برابر دماهای بالا می باشد . بخاطر مقاومت بالا در آب دریا این فلز برای ساخت شفت ها (محور) ملخ هواپیما و پروانه کشتی استفاده می شود.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
  • موجودی: موجود
  • مدل: -
  • وزن: 25.00kg
فروخته شد: 0
165,000تومان
قیمت بدون مالیات: 165,000تومان

کالای مورد نظر شما موجود نمی باشد . لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا زمانی که محصول مورد نظرتان موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات