منو
Your Cart

زانتان گام

زانتان گام
زانتان گام
زانتان گام
زانتان گام
زانتان گام
زانتان گام
زانتان گام

زانتان گام

صمغ زانتان یک پلی ساکارید طبیعی با وزن مولکولی بالا است که توسط یک فرآیند تخمیر تولید می شود.  این ماده  پلیمری طبیعی است که از یک نوع باکتری بنام زانتاموناس کامپستریس گرفته می‌شود. به دلیل خاصیت استثنایی رئولوژیکی ، یک تثبیت کننده بسیار موثر برای سیستم های مبتنی بر آب است. در دامنه وسیعی از درجه حرارت، PH  و غلظت های نمک، ویسکوزیته آن ثابت می ماند.

خصوصیات کلی زانتان گام

فرمول شیمیایی: C35H49O29

شکل ظاهری: پودر سفید مایل به زرد

شناسه غذایی: E415

کاربرهای زانتان گام

کاربرد های زانتان گام طیف وسیعی را شامل می شود، از صنایع غذایی گرفته تا حفاری نفت.

کاربرد های غذایی معمول صمغ زانتان به طور کلی در، سس سالاد، سس ها، گندم، محصولات لبنی ، دسرها، غذاهای کم کالری و غذاهای سبک است.

از صمغ زانتان در پاک کننده ها،پوشش ها، جلا و در گلدان های کشاورزی نیز استفاده می شود.  در صنایع دارویی و بهداشتی در ترکیب خمیر دندان، رنگ مو، کرمها و لوسیونها  اکثرا این ماده مصرف می شود..در صنایع رنگ و رزین و حفاری چاه نفت نیز برای تنظیم رئولوژی محیط کاربرد دارد و به همراه بنتونیت در گل حفاری پایه آب می تواند مورد استفاده قرار می گیرد که باعث سهولت رانده شدن قطعات کنده شده توسط دستگاه حفاری می شود..

 

 

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
  • موجودی: موجود
  • مدل: گرید غذایی
  • وزن: 25.00kg
فروخته شد: 0
100,000تومان
قیمت بدون مالیات: 100,000تومان

کالای مورد نظر شما موجود نمی باشد . لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا زمانی که محصول مورد نظرتان موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات