منو
Your Cart

زینک (روی) (Zn) ؛ 25 میکرون

زینک (روی) (Zn) ؛ 25 میکرون
زینک (روی) (Zn) ؛ 25 میکرون

زینک یکی از ریز عناصری است که اعمال مهمی را در بدن به عهده دارد. برخی از این اعمال شامل کمک به ساخت سلولها و آنزیم های جدید، فرآوری کربوهیدرات ها ، پروتئین ها و چربی ها و کمک به ترمیم زخم ها می باشد.

مصرف روزانه ی زنیک برای حفظ سلامت بدن ضروری است زیرا بدن سیستم دخیره ای برای زینک ندارد. شواهدی دال بر تأثیر زینک در بهبود علایم سرماخوردگی وجود دارد. اگر چه این شواهد کاملاً به اثبات نرسیده است.در مروری که بر مقالات مرتبط با تاثیرات مصرف قرص زینک ، اسپری تنفسی و ژلهای تنفسی زینک بر سرماخوردگی در سال 2007 انجام شد، 14 کار تحقیقاتی بررسی گردید که از این میان 7 تحقیق بر تاثیرات مثبت مصرف قرص های زینک و ژلهای بینی تاکید داشتند و 7 مقاله ی دیگر (5 مقاله در مورد تأثیر مصرف قرص زینک ، یک مورد استفاده از اسپری تنفسی و یک مورد قرص به همراه اسپری تنفسی) هیچ گونه تأثیری را در بهبود سرماخوردگی با مصرف زینک گزارش نکردند. البته در یکی ازمقالات این طور نتیجه گیری شده بود که زنیک می تواند مدت و شدت علایم سرماخوردگی را کاهش دهد.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
  • موجودی: موجود
  • مدل: -
فروخته شد: 1
0تومان
قیمت بدون مالیات: 0تومان

کالای مورد نظر شما موجود نمی باشد . لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا زمانی که محصول مورد نظرتان موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات