منو
Your Cart

سایر مواد اولیه دارویی

مدل: -
کاربرد ها و مصارف PVPمصارف کلی این ماده :در فرمولاسیون چسب قرص برای کاربردهای دارویی و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.اشاره کلی به دیگر مصارف PVPکاربردهای آرایش مو (چسب مو، ژل مو، آدامس مو، کف مو و غیره)،ریمل، برای محصولات با نگهداری قوی و ویسکوزیته بالا (بعنوان مثال انواع ژل ها و کف..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
آویسل(میکرو کریستالین سلولز) از نوع خاصی از سلولز چوب آلفا تشکیل شده است که داروسازی و صنایع غذایی کاربرد وسیعی دارد و قابلیت چسبندگی در گرانول ها را ایجاد میکند.خصوصیات کلیفرمول شیمیایی: C14H26O11شکل ظاهری: پودر سفیدرنگ، بی بو بی مزهکاربردهای آویسلآویسل در صنع..
100,000تومان
قیمت بدون مالیات:100,000تومان
مدل: -
دی اکسید تیتانیومتیتانیوم دی اکساید که به نام تیتانیا نیز شناخته میشود، از دسته مواد معدنی پرکاربرد است که دارای خواص مهمی میباشد. این خواص شامل حفاظت از پوست در برابر اشعه فرا بنفش واین ماده نفوذ اشعه فرابنفش را با ایجاد مانعی فیزیکی به حداقل میرساند. تیتان دی اکساید همچنین، در برابر حرارت،..
165,000تومان
قیمت بدون مالیات:165,000تومان
مدل: -
سدیم استارچ گلیکولاتسدیم استارچ گلیکولات نمک کربوکسی متیل اتر است و از مواد اولیه تبلت (قرص) ها است. این ماده از طریق تورم سریع به عنوان یک ضدعفونی کننده عمل می کند و به دلیل جذب مقدار زیادی آب منجر به تجزیه سریعتر می شود. بر اساس فرمول تجربی و وزن مولکولی، سدیم استارچ گلیکولات را می‌توان به دو ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
منیزیم استئاراتمنیزیم استئارات، نمک منیزیم اسید استئاریک است. این نمک در آب غیرقابل حل بوده و دارای ویژگی‌های اتصال دهندگی ، امولسیون کنندگی و ضد چسبندگی است.خصوصیات کلی منیزیم استئاراتفرمول شیمیایی: Mg(C18H25O2)2شکل ظاهری: پودر سفید روشنکاربردهای منیزیم استئاراتاستئارات منیز..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
استئارات روی.................................................قسمت وزنی 20کلسیم کربنات سبک................................................قسمت وزنی 50پودر تالک....................................................................قسمت وزنی 700اسانس..............................................
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: َAARTI
کافئینکافئین یک مادهٔ شیمیایی، غذایی است که در گیاهان مختلفی از جمله قهوه، کاکائو، کولا و چای یافت می‌شود. کافئین یک آلکالوئید از خانواده متیل گزانتین‌ها است که خواص آن به تئوفیلین و تئوبرومین هم شبیه‌ است. کافئین خالص، به صورت پودر سفید رنگ تلخ می‌باشد و دوز م..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: India
کراس کارملوس سدیمسدیم کراس کارملوز ، یک ماده ی حاصل از پیوند کوالانسی متقاطع از سدیم کربوکسی متیل سلولز پلیمری است. این ماده معمولا به عنوان محلول ضدعفونی شده توسط FDA در تولید دارو استفاده می شود.در واقع، به طور واضح تر، سدیم کراس کارملوز باعث متلاشی شدن قرص در دستگاه روده پس از مصرف خوراکی می ..
195,000تومان
قیمت بدون مالیات:195,000تومان
مدل: -
مشخصات فیزیکی:کربنات کلسیم سبک با خلوص بالای 98% وکلسیم اکساید 55% پودر سفید با پایداری حرارتی بالا(400درجه سانتیگراد) و بدون بو...
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
مشخصات فیزیکی:کربنات کلسیم  با خلوص بالای 98% و کلسیم اکساید 55% پودر سفید با پایداری حرارتی بالا(400درجه سانتیگراد) و بدون بو...
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

کالای مورد نظر شما موجود نمی باشد . لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا زمانی که محصول مورد نظرتان موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات