منو
Your Cart

قوانین سایت

قوانین و مقررات فروش و تامین مواد اولیه شیمیایی شرکت آرتین تجارت اکسیر (سایت بازارنانو):

1.تعاریف

الف) کالا
تمامی مواد اولیه غذایی، دارویی،شیمیایی و نانو مواد و پودرهای میکرونیزه ای که توسط این مجموعه به فروش میرسد را شامل میشود.

ب) مشتری
فرد، افراد، شرکت و یا کارخانه ای که از این مجموعه خرید مینماید.

2. ضمانت محصول و شرایط مرجوعی

الف) مجموعه آرتین تجارت اکسیر، اصالت تمامی کالاهای خود را گارانتی مینماید و در صورتی که مشتری کالای خود را دریافت نمود و تصور بر غیر اصل بودن آن داشت، میتواند کالا را به همان شکل پلمپ به انبار بازگرداند. پس از بررسی توسط کارشناسان اگر موارد گفته شده توسط مشتری اثبات شد، کلیه وجوه پرداختی به حساب ایشان برگردانده میشود.
تصمیم گیری در اینگونه موارد، بر مبنای نظر همکاران کارشناس میباشد.

ب) کالاهایی که به صورت باز فروخته میشوند یا بعد از ارسال به وسیله مشتری باز شده و پلمپ نمیباشند، امکان مرجوعی را ندارند.

3. شرایط پرداخت
الف) ابتدا مبلغ پیش فاکتور واریز نموده و سپس کالا در انبار به نام مشتری میشود. در صورت تمایل مشتری، ارسال توسط شرکت صورت میگیرد.

ب) در صورت تمایل به تسویه حساب پس از دریافت کالا، با هماهنگی با مدیریت امکانپذیر خواهد بود.

4. مدت زمان تحویل کالا
الف)  مشتریان ساکن شهر تهران یا شهرهای دیگر، در صورتی که تا قبل از ساعت 14 هر روز مراحل ثبت سفارش و واریز توسط مشتری به طور کامل انجام شده باشد، همان روز ارسال کالا انجام میشود.در غیر اینصورت ارسال کالا به اول وقت فردا موکول میشود.

5. سلب مسئولیت
تمامی کالاهای این مجموعه، با هدف استفاده از آنها برای تهیه و عرضه محصولات مجاز و منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران به فروش میرسد و در صورت سو استفاده عواقب آن بر عهده مشتری خواهد بود.

6. رعایت حریم خصوصی کاربران
اطلاعات شخصی مشتری مانند نام، ایمیل و شماره تماس ایشان نزد سایت این مجموعه محفوظ مانده و تحت هیچ عنوانی در اختیار شخص ثالث قرار نمیگیرد.

7. امنیت سایت و حقوق مالکیت 
هرگونه استفاده از برند و نام مجموعه "آرتین تجارت اکسیر" و "سایت بازارنانو" نظیر آدرس و لینک سایت، لوگو و غیره بدون کسب اجازه از مدیریت مجموعه خلاف قانون است و شخص و اشخاص تخطی کننده بایستی به مراجع قضایی پاسخگو باشند.

8. هرگونه اقدامی که سبب ایجاد اختلال در روند کارکرد سایت گردد، برخلاف قانون، و قابل پیگیری خواهد بود.
 

بازدید کننده گرامی؛

به دلیل تغییرات قیمت، از طریق این فرم از قیمت به روز محصول مطلع شوید.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات