منو
Your Cart

منیزیم استئارات دارویی

منیزیم استئارات دارویی
منیزیم استئارات دارویی

منیزیم استئارات

منیزیم استئارات، نمک منیزیم اسید استئاریک است. این نمک در آب غیرقابل حل بوده و دارای ویژگی‌های اتصال دهندگی ، امولسیون کنندگی و ضد چسبندگی است.

خصوصیات کلی منیزیم استئارات

فرمول شیمیایی: Mg(C18H25O2)2

شکل ظاهری: پودر سفید روشن

کاربردهای منیزیم استئارات

استئارات منیزیم یک افزودنی است که در درجه اول در کپسول های دارویی استفاده می شوداین ماده یک "عامل جریان" محسوب می شود. از چسبیدن مواد منفرد موجود در یک کپسول به یکدیگر و دستگاه ایجاد کننده کپسول جلوگیری می کند. این ویژگی به بهبود ثبات و کنترل کیفیت کپسول های دارویی کمک می کند. ایجاد کپسول های دارویی بدون استئارات منیزیم ممکن است، اما تضمین سازگاری و کیفیت آن کپسول ها دشوارتر است. استئارات منیزیم برای به تأخیر انداختن تجزیه و جذب داروها استفاده می شود، بنابراین در ناحیه صحیح روده جذب می شوند. استئارات منیزیم معمولاً به بسیاری از غذاها، داروها و مواد آرایشی افزوده می شود. در داروها و ویتامین ها، هدف اصلی آن این است که به عنوان روان کننده عمل کند. از این نمک در تهیۀ آب‌نبات‌ها به‌عنوان یک ماده ی نرم‌کننده و آزاد کننده رنگ نیز استفاده می‌شود.

 

 

 

 

 

 

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
  • موجودی: موجود
  • مدل: -
  • وزن: 20.00kg
فروخته شد: 0
0تومان
قیمت بدون مالیات: 0تومان

کالای مورد نظر شما موجود نمی باشد . لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا زمانی که محصول مورد نظرتان موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات