منو
Your Cart

نانو اکسید مولیبدن (MoO3)

نانو اکسید مولیبدن (MoO3)
نانو اکسید مولیبدن (MoO3)
نانو اکسید مولیبدن (MoO3)
نانو اکسید مولیبدن (MoO3)
نانو اکسید مولیبدن (MoO3)

(Nano Molybdenum Oxide (MoO3

نانو پودر تری اکسید مولیبدن (MoO3)
نانوذرات MoO3: اورتورومبیک کریستال
نانوذرات MoO3 خلوص: %99.94
نانوذرات MoO3 وزن مولکولی: 143.94
نانوذرات MoO3 رنگ: سفید - خاکستری روشن با شکل پودر تالک
نانوذرات MoO3 متوسط اندازه ذرات: APS: 13-80 nm
نانوذرات MoO3 روش های تولید: تصفیه شیمیایی مرطوب و برشته

 

مولیبدن تری اکسید نانو پودر (MoO3) ویژگی های محصول:
مشخصات: MoO3 - سفید یا پودر خاکستری روشن، شبیه پودر تالک، وزن مخصوص :4.5-4 0.7.

در دمای 795 درجه تبدیل به مایع قهوه ای رنگ ذوب شده. مقدار کمی در آب قابل حل است. خلوص بالا، قابل حل در مواد قلیایی و اسیدی. در واکنش با اسید فسفریک توانایی تولید اسید فسفومولیبدیک را دارد.

 

مولیبدن تری اکسید نانو پودر (MoO3) کاربردها:

روش تولید تصفیه شیمیایی مرطوب و برشته سازی است. این امر به بازگرداندن پودر مولیبدن و تولید سیم مولیبدن و قرص مولیبدن منجر می شود. تری اکسید مولیبدن خالص نیز به طور گسترده به عنوان کاتالیزور استفاده می شود،جلوگیری از ترک خوردگی کاتالیزور، کاتالیزور هیدروژنه، رنگدانه ها، سرامیک ها و تولید شیشه از کاربرد های آن است. نانو پودر تری اکسید مولیبدن ترکیبی شیمیایی با فرمول MoO3 است. این ترکیب در بزرگترین مقیاس هر ترکیب مولیبدن تولید می شود. تری اکسید مولیبدن به عنوان مادهء نادر معدنی مولیبدیت در طبیت به وجود می آید.کاربرد اصلی آن این است که به عنوان یک کاتالیزور اکسیداسیون و به عنوان یک ماده خام برای تولید فلز مولیبدن به کار می رود. حالت اکسیداسیون مولیبدن در این ترکیب 6+ است.  پودر نانو اکسید مولیبدن، برای تولید فلز مولیبدن، که به عنوان افزودنی برای آلیاژهای فولاد و مقاوم در برابر خوردگی عمل می کند، استفاده می شود.همچنین بخشی از این کاتالیزور مشترک در تولید صنعتی اکر یلو نیتریل ها توسط اکسیداسیون پروپن و آمونیاک استفاده می شود. MoO3 از دستگاه های الکتروشیمیایی و صفحه نمایش نیز بهره می برد.

 

نانو پودر مولیبدن تری اکسید (MoO3) شرایط نگهداری:

وجود رطوب عملکرد پراکندگی آن را تحت تاثیر قرار می دهد، بنابراین، این محصول باید در خلاء مهر و موم شده و در مکان خشک و خنک ذخیره شده  و نباید آن را در معرض هوا قرار داد. علاوه بر این، محصول نباید تحت فشار باشد.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی
  • موجودی: موجود
  • مدل: -
فروخته شد: 0
0تومان
قیمت بدون مالیات: 0تومان

کالای مورد نظر شما موجود نمی باشد . لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا زمانی که محصول مورد نظرتان موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات