نانو نقره (Ag)

نانو نقره (Ag)
نانو نقره (Ag)
مدل کالا: یو اس نانو آمریکا
موجودی: موجود می باشد

Nano Silver (Ag)

(نانوذرات / نانو پودر نقره (نقره، پایگاه های فلزی

10.5 g/cm3 :نانوذرات نقره دانسیته
نانوذرات نقره خلوص: %99.99
نانوذرات نقره سایز: 30-50 نانو متر
~16-20 m2/g :SSA نانوذرات نقره
نانوذرات نقره رنگ: سیاه و سفید
مورفولوژی نقره: نانوذرات کروی

 

:نانو پودر نقره؛ کاربرد ها

نانوذرات نقره را می توان به عنوان دارویی ضد باکتری برای ضدعفونی  کردن استفاده کرد. برخی از کشورها نانوذرات نقره را مخلوط با پودر اکسید روی، به منظور ضدعفونی  کردن در داروهای ضد ایدز مورد استفاده قرار می دهند ؛ نانوذرات نقره به عنوان کاتالیزور استفاده می شود.

همچنین، نانوذرات نقره به عنوان ماده ای ضد باکتریال و آنتی ویروس استفاده می شود. اضافه کردن %0.1 از پودر ضد باکتری معدنی نانوذرات نقره ، می تواند نقش مهمی در سرکوب و از بین بردن ده ها گونه بیماری زا میکرو ارگانیسم مانند اشرشیا کلی یا استا فیلوکوکوس اورئوس داشته باشد.

نانوذرات نقره به عنوان یک ماده ضد عفونی کننده جدید که دارای طیف گسترده، بدون مقاومت، عاری از اثرات PH، ضد باکتری، با دوام، غیر اکسیده سیاه و سفید و بسیاری از خواص دیگر است، می تواند به طور گسترده ای در پزشکی، ساخت پارچه های صنعتی و تجهیزات مراقبت های پزشکی و بهداشتی استفاده کرد.

افزودن نانو پودر نقره به عنوان آنتی باکتریال و یا برای پوشش دهی ضد خوردگی رنگ نیز به راحتی می تواند در ساخت و حفظ آثار مورد استفاده قرار گیرد. تولید کنندگان وسایل خانگی نیز می توانند از خواص ضد باکتریایی نانوذرات نقره استفاده کنند، مثلا استفاده در یخچال و فریزر های پوشیده، تهویه هوا و ماشین لباسشویی. سایر کاربردهای نانوذرات نقره در حال حاضر شامل اسباب بازی، پوشاک، ظروف نگهداری مواد غذایی، ماسک صورت، فیلتر HEPA، مواد شوینده لباسشویی و دوغاب رسانا است.

نانوذرات نقره به طور گسترده برای سیم کشی، کپسوله سازی و اتصال در صنعت میکرو الکترونیک استفاده می شود، نانوذرات نقره نقش مهمی را در به حداقل رساندن کار دستگاه های الکترونیکی و مدارات ایفا می کنند.

کاتالیزور و موثر: نانوذرات نقره می تواند تا حد زیادی در افزایش سرعت و بازده واکنش شیمیایی موثر باشد، مانند اکسیداسیون اتیلن. همچنین کاربرد بیولوژیکی نانو پودر نقره، در رنگرزی سلول و تشخیص بیماری ژنی است.

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:پشتیبان: اپن کارت فارسی
بازار نانو © 2021