منو
Your Cart

نگهدارنده ها

"تامین نگهدارنده های غذایی"

به چه موادی نگهدارنده  ( preservative ) گفته میشود؟

مواد نگهدارنده به موادی هستند که به منظور نگهداری غذا و کاهش فساد و تجزیه آن توسط میکروارگانیسمها استفاده میشود.

نگهدارنده های طبیعی

از نمک، شکر، الکل، سرکه به عنوان نگهدارنده های طبیعی غذا نامبرده میشود. این مواد نگهدارنده های خوراکی و سنتی غذا هستند که برای تهیه ترشی، مربا و آب میوه و مواردی از این دست به کار میروند. شکر و نمک جزو اولین نگهدارنده های طبیعی غذا هستند که به طور بسیار موثری رشد مایع  باکتری ها را در غذا حفظ می کنند.علاوه بر این ها، انجماد، جوشاندن، دودی کردن، نمک سود کردن از دیگر راه های طبیعی نگهداری مواد غذایی به حساب می آیند.

 

لیست نگهدارنده های غذایی

نگهدارنده های شیمیایی ای که توسط شرکت آرتین تجارت اکسیر عرضه میگردد:

نیترات سدیم

نیتریت سدیم

سوربات پتاسیم

متابی سولفیت سدیم

پروپیونات کلسیم

سدیم پروپیونات

بنزوات سدیم

بوتیل هیدروکسی تولوئن (BHT)

ترشیو بوتیل هیدروکینون (TBHQ)

مواد نگهدارنده غذایی را از کجا تهیه کنیم؟

در سایت " بازار نانو " لیست کامل نگهدارنده های غذایی را می توانید ببینید.

ما به عنوان شرکت بازرگانی مواد اولیه در زمینه نگهدارنده های خوراکی  و وارد کننده افزودنی های مواد غذایی این تضمین را به مشتریان خود خواهیم داد که کیفیت پرزرواتیوهای غذایی وارداتی همگی تضمین شده هستند و به همراه آنالیز و مدارک معتبر عرضه خواهند شد .

خرید نگهدارنده های خوراکی:

همچنین قیمت مواد اولیه غذایی قابل عرضه از جمله قیمت نگهدارنده های غذایی و افزودنی های مجاز، توسط سایت " بازار نانو" به علت واردات مستقیم مناسب و رقابتی خواهد بود.

جهت اطلاع از قیمت خرید مواد نگهدارنده غذایی، میتوانید با "کارشناسان فروش ما" تماس حاصل فرمائید.

مدل: -
اسید بنزوئیک دارویی اسید بنزوئیک ، یک ترکیب آلی میباشد که متعلق به خانواده اسیدهای کربوکسیلیک است.اسید بنزوئیک خیلی کم در آب حل می شود اما در اتر، الکل و بنزن بسیار محلول میباشد.خصوصیات کلی بنزوئیک اسیدفرمول شیمیایی:  C7H6O2  یا(C6H5COOH)شکل ظاهری: کریستال بی رنگکاربر..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
بنزوات سدیم بنزوات سدیم، نمک سدیم است که معمولا به عنوان ماده نگهدارنده استفاده می شود، اما همچنین می تواند به طور طبیعی در برخی مواد غذایی رخ  دهد. این ماده محلول در آب است. بنزوات سدیم به عنوان یک نگهدارنده باکتریواستاتیک و قارچ انداز عمل می کند. یعنی باکتری ها یا قارچ های موجود را از بین نمی ..
46,000تومان
قیمت بدون مالیات:46,000تومان
مدل: -
بوتیل هیدروکسی تولوئن (BHT)بوتیل هیدروکسی تولوئن آنتی اکسیدانی است که برای جلوگیری از اکسید شدن روغن در اثر نور خورشید، مورد استفاده قرار میگیرد. این ماده ترکیب شیمیایی لیپوفیلی است که از لحاظ شیمیایی مشتق‌شده از فنول میباشد و یکی از کاربرد های آن این است که به عنوان یک افزودنی غذایی مورد اس..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
TBHQ(ترشیو بوتیل هیدروکینون)TBHQ یک ماده افزودنی برای حفظ غذاهای فرآوری شده است. این ماده به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند و به شکل بلورهای جامد سفید مایل به زرد میباشد.TBHQ مانند بسیاری از مواد افزودنی غذایی برای افزایش ماندگاری و جلوگیری از پوسیدگی استفاده می شود.ترشیو بوتیل هیدروکی..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: چین
سدیم پروپیونات سدیم پروپیونات نوعی نمک اسید پروپیونیک است که یک اسید آلی است و در طی تخریب شیمیایی قند تولید می شود. این ترکیبی است که در هنگام متابولیسم برخی اسیدهای چرب و اسیدهای آمینه به طور طبیعی در بدن تولید می شود. سدیم پروپیونات به عنوان یک مادهٔ نگهدارندهٔ ی ضد باکتری و ضد کپک در فرآوری ..
85,000تومان
قیمت بدون مالیات:85,000تومان
برند: Foodchem مدل: -
سوربات پتاسیم سوربات یک ماده افزودنی شیمیایی است که در واقع نمکی از پتاسیم میباشد و به طور گسترده ای به عنوان نگهدارنده در غذاها، نوشیدنی ها و محصولات مراقبت شخصی استفاده می شود. این ماده، نمکی بدون بو و بی مزه است که به طور سنتزی از اسید سوربیک و هیدروکسید پتاسیم تولید می شود. سوربات پتاسیم با ..
105,000تومان
قیمت بدون مالیات:105,000تومان
مدل: -
سفید کننده در صنایع مختلفبی سولفیت های سدیم ، نقش کلرزداییصنایع چرمسازی جهت آهک زدایی پوستضدعفونی کننده، آنتی اکسیدان و ضد فسادصنعت ساختمان جهت تولید روان کننده بتون و غیرهصنایع عکاسی در محلول ظهور جهت اسیدی کردن محلول ثبوتصنعت تصفیه آب جهت کلر زدایی آب قبل از ورود آب به سیست..
14,000تومان
قیمت بدون مالیات:14,000تومان
مدل: -
متیل پارابن دارویی متیل پارابن ترکیبی شیمیایی است که نام دیگر آن نپاژن میباشد. متیل پارابن یکی از انواع پارابن است و برای اینکه ماندگاری محصولات افزایش یابد به آنها اضافه میشود. این ماده درای خاصیت ضد قارچی است. در بعضی از میوه ها مانند زغال اخته و تمشک، این ماده به طور طبیعی وجود دارد. از معمول..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
ناتامایسینشناسه غذایی ناتامایسین E235 است. این ماده یک ضد کپک برای مواد غذایی است.توضیحاتی درباره ناتامایسینناتامایسین جزو اعضای دسته ی آنتی بیوتیک های پلی و ماکرولید میباشد.ناتامایسین در برابر باکتری هایی که هوازی هستند و همچنین باکتری های بی هوازی گرم مثبت و گرم منفی، غیرفعال ا..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
نایسین شناسه غذایی نایسیننایسین با شناسه غذایی E234  شناخته میشود.نایسین، نگهدارنده طبیعیاین ماده اولین نگهدارنده طبیعی است که به وسیله ی صنعت بیوتکنولوژی تولید گردیده است. نایسین از دسته ی آنتی بیوتیک های باکتریوسین میباشد که سالهاست توسط انسانها مورد استفاده واقع شده است و مصرف..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
کلسیم پروپیونات چیست؟کلسیم پروپیونات در واقع نمک کلسیم اسید پروپیونیک است. این ماده به عنوان ماده نگهدارنده در نان و سایر محصولات پختنی آردی استفاده می شود و ممکن است با اسید پروپیونیک و سدیم پروپیونات ترکیب شود.این ماده به صورت پودری محلول در آب است و حلالیت آن در الکل بسیار اندک است.خ..
74,000تومان
قیمت بدون مالیات:74,000تومان
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

کالای مورد نظر شما موجود نمی باشد . لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا زمانی که محصول مورد نظرتان موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات