منو
Your Cart

نگهدارنده ها

مدل: -
اسید بنزوئیک داروییاسید بنزوئیک ، یک ترکیب آلی میباشد که متعلق به خانواده اسیدهای کربوکسیلیک است.اسید بنزوئیک خیلی کم در آب حل می شود اما در اتر، الکل و بنزن بسیار محلول میباشد.خصوصیات کلی بنزوئیک اسیدفرمول شیمیایی: C7H6O2(C6H5COOH)شکل ظاهری: کریستال بی رنگکاربرد های اسید بنز..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
بنزوات سدیمبنزوات سدیم نمک سدیم است که معمولا به عنوان ماده نگهدارنده استفاده می شود، اما همچنین می تواند به طور طبیعی در برخی مواد غذایی رخ  دهد. این ماده محلول در آب است. بنزوات سدیم به عنوان یک نگهدارنده باکتریواستاتیک و قارچ انداز عمل می کند. یعنیباکتری ها یا قارچ های موجود را از بین نم..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: چین
سدیم پروپیوناتسدیم پروپیونات نوعی نمک اسید پروپیونیک است که یک اسید آلی است و در طی تخریب شیمیایی قند تولید می شود. این ترکیبی است که در هنگام متابولیسم برخی اسیدهای چرب و اسیدهای آمینه به طور طبیعی در بدن تولید می شود. سدیم پروپیونات به عنوان یک مادهٔ نگهدارندهٔ ی ضد باکتری و ضد کپک در فرآوری م..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
سوربات پتاسیمسوربات پتاسیم یک ماده افزودنی شیمیایی است که در واقع نمکی از پتاسیم میباشد و به طور گسترده ای به عنوان نگهدارنده در غذاها، نوشیدنی ها و محصولات مراقبت شخصی استفاده می شود. این ماده، نمکی بدون بو و بی مزه است که به طور سنتزی از اسید سوربیک و هیدروکسید پتاسیم تولید می شود. سوربات پتاس..
105,000تومان
قیمت بدون مالیات:105,000تومان
مدل: -
سفید کننده در صنایع مختلفبی سولفیت های سدیم ، نقش کلرزداییصنایع چرمسازی جهت آهک زدایی پوستضدعفونی کننده، آنتی اکسیدان و ضد فسادصنعت ساختمان جهت تولید روان کننده بتون و غیرهصنایع عکاسی در محلول ظهور جهت اسیدی کردن محلول ثبوتصنعت تصفیه آب جهت کلر زدایی آب قبل از ورود آب به سیست..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
کلسیم پروپیونات چیست؟کلسیم پروپیونات در واقع نمک کلسیم اسید پروپیونیک است. این ماده به عنوان ماده نگهدارنده در نان و سایر محصولات پختنی آردی استفاده می شود و ممکن است با اسید پروپیونیک و سدیم پروپیونات ترکیب شود.خصوصیات کلی کلسیم پروپیوناتفرمول شیمیایی: C6H10CaO4شناسه غذایی E282: ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

کالای مورد نظر شما موجود نمی باشد . لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا زمانی که محصول مورد نظرتان موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات