منو
Your Cart

کربوهیدرات ها

مدل: -
دکستروز (گلوکز پودری)دکستروز ماده‌ای قندی است که حاصل از ذرت میباشد. این ماده بر اثر هیدرولیز کامل نشاسته به وجود می آید.دو نوع دکستروز در صنعت غذا موجود است.دکستروز آبدار یا مونوهیدراتحاوی نه درصد آب کریستالیزه است وبیشترین کاربرد را دارد.دکستروز خشک یا آنهیدراتحاوی حدود نی..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
دی مانیتولمانیتول الکلی طبیعی است که در میوه ها و سبزیجات یافت می شود. دی مانیتول نوعی الکل قندی است که از آن به عنوان شیرین کننده کم کالری استفاده می شود زیرا جذب کمی در روده دارد .خصوصیات کلی دی مانیتولفرمول شیمیایی: C6H14O6شکل ظاهری: پودر کریستالی سفیدکاربرد های دی مانیتول..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
سدیم ساخارین نوعی شیرین کننده ی مصنوعی است که غیر مغذی میباشد و عملا دارای انرژی غذایی نیست. این ماده به منظور افزودن شیرینی به غذاها و محصولات کم کالری مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین برای جلوگیری از اثرات مخرب شکر، میتوان از سدیم ساخارین به عنوان شیرین کننده استفاده نمود.خصوصیات کلی سدیم ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
سوربیتول (پودری)سوربیتول یک الکل پلی هیدریک می باشد و در طبیعت به طور گسترده ای توزیع شده است. غنی ترین منبع سوربیتول دانه های سماق کوهی  (Rowan or maintain Ash berry) می باشد، اما فراورده طبیعی و دست نخورده آن از نظر تجارتی ارزشی ندارد. این ماده هم اکنون توسط احیاء شیمیایی گلوکز (دکستروز ) تهیه..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: مش 200
لاکتوز (Lactose)لاکتوز یک کربوهیدرات ساده و یا قند طبیعی است که فقط در شیر پستانداران یافت می شود. این ماده از گلوکز و گالاکتوز تشکیل شده است. لاکتوز یا همان قند شیر، یک دی ساکارید محسوب میشود که به وفور در شیر یافت می شود. نام لاکتوز از لاکت (lacte) که درلاتین به معنای شیر است و پسوند..
95,000تومان
قیمت بدون مالیات:95,000تومان
مدل: -
گلیسیرینگلیسیرین یا گلیسرول TCC یک ترکیب ساده پلیول است. این ماده یک مایع شیرین، بی رنگ، بدون بو، غیر سمی و چسبناک است که به طور گسترده ای در فرمولاسیون های دارویی استفاده می شود. گلیسرول دارای سه گروه هیدروکسیل است که مسئول حل شدن آن در آب و خاصیت رطوبت آن است. گلیسیرین یک الکل 3 کربنی یا همان ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

کالای مورد نظر شما موجود نمی باشد . لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا زمانی که محصول مورد نظرتان موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات