منو
Your Cart

فروش کربوهیدرات ها

کربوهیدرات ها:

کربوهیدرات ها منبع اصلی مواد غذایی و انرژی هستند و به طور طبیعی در مواد غذایی یافت میشوند.

آنها از اتم های اکسیژن، هیدروژن و کربن ساخته شده اند و شامل قند، نشاسته و یا فیبر هستند. جالب است بدانیم که هر یک گرم کربوهیدرات حدودا 4 کیلو کالری انرژی را داراست.

سه نوع کربوهیدرات داریم:

قند

فیبر

 و نشاسته

که در زیر به اختصار به هر کدام میپردازیم:

قند:

قند ها به طور طبیعی در موادی همچون عسل، میوه ها و سبزیجات وجود دارد. دیگر شکل های قند در طی پروسه ساخت اضافه میشوند مانند شکلاتها، بیسکویت و نوشابه، و یا اینکه در زمان شیرینی پزی و یا آشپزی اضافه میگردند.

فیبر:

این ماده بیشتر در غذاهایی که از گیاهان به دست می آید وجود دارد. از منابعی خوبی که دارای فیبر هستند میتوان به نان های سبوس دار، حبوبات و گیاهان همراه با پوست اشاره کرد.

نشاسته:

از غذاهایی که دارای نشاسته هستند میتوان به برنج، سیب زمینی و نان اشاره نمود. نشاسته ماده ای است که انرژی ماندگاری را طی روز برای بدن تامین میکند.

تفاوت کربوهیدرات های پیچیده و ساده

لازم به ذکر است که بدانیم، فیبر و نشاسته کربوهیدرات های پیچیده هستند بدین معنی که برای هضم به زمان بیشتری در دستگاه گوارش نیاز دارند.

اگر بخواهیم بیشتر شرح دهیم، باید بگوییم که کربوهیدراتهای ساده همان قندهای ساده نام دارند که به سبب وجود این قند های ساده، غذاها و خوراکی ها دارای طعم شیرین هستند. این قندها به سرعت باعث افزایش قند خون میشوند.

شیرین کننده هایی که جایگزین قند میشوند

 در بازار مواد اولیه شیمیایی، شیرین کننده های مصنوعی موادی هستند که جایگزین قند می شوند.

بیشتر آنها از قند طبیعی شیرین تر هستند.

برخی از این شیرین کننده های مصنوعی عبارتند از:

آسه سولفام،

آسپارتام،

ساخارین،

سوکرالوز،

لاکتوز،

دکستروز،

سوربیتول،

دی مانیتول

و...

مکمل های کربوهیدرات

استفاده از مکمل های کربوهیدرات باعث افزایش رشد و حفظ عضله و نیز موجب تنظیم حجم سلول های عضلانی میشود.

همچنین در بهبود عملکرد ورزشی افراد نیز موثر است.

خرید کربوهیدرات

میزان هضم کربوهیدرات ها به نوع آنها بستگی دارد. مقدار اضافه ی آن تبدیل به گلیکوژن و چربی شده و در بدن ذخیره میگردد.

مجموعه بازار نانو، عرضه کننده مواد اولیه شیمیایی، غذایی، دارویی و نانو مواد، آماده دریافت سفارشات شما عزیزان میباشد.

جهت تامین کربوهیدرات های ساده (قند های ساده) مورد نیاز خود میتوانید با ما تماس بگیرید.

قیمت کربوهیدرات

شرکت آرتین تجارت اکسیر، محصولات خود را با قیمت های رقابتی و کیفیتی مورد پسند مشتریان ارائه میکند.

فروش کربوهیدرات

برای دریافت و استعلام قیمت، با ما در تماس باشید.

مدل: -
دکستروز (گلوکز پودری) ماده‌ای قندی است که حاصل از ذرت میباشد. این ماده بر اثر هیدرولیز کامل نشاسته به وجود می آید.دو نوع دکستروز در صنعت غذا موجود است.دکستروز آبدار یا مونوهیدراتحاوی نه درصد آب کریستالیزه است وبیشترین کاربرد را دارد.دکستروز خشک یا آنهیدراتحاوی حدو..
28,500تومان
قیمت بدون مالیات:28,500تومان
مدل: -
دی مانیتول مانیتول، الکلی طبیعی است که در میوه ها و سبزیجات یافت می شود. دی مانیتول نوعی الکل قندی است که از آن به عنوان شیرین کننده کم کالری استفاده می شود زیرا جذب کمی در روده دارد .دی مانیتول که نوعی الکل شکر است در صنعت غذا و دارو کاربرد دارد.خصوصیات کلی دی مانیتولفرمول شیمیا..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
سدیم ساخارین نوعی شیرین کننده ی مصنوعی است که غیر مغذی میباشد و عملا دارای انرژی غذایی نیست. این ماده به منظور افزودن شیرینی به غذاها و محصولات کم کالری مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین برای جلوگیری از اثرات مخرب شکر، میتوان از سدیم ساخارین به عنوان شیرین کننده استفاده نمود.خصوصیات ک..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
سوربیتول (پودری)سوربیتول یک الکل پلی هیدریک می باشد و در طبیعت به طور گسترده ای توزیع شده است. غنی ترین منبع سوربیتول دانه های سماق کوهی  (Rowan or maintain Ash berry) می باشد، اما فراورده طبیعی و دست نخورده آن از نظر تجارتی ارزشی ندارد. این ماده هم اکنون توسط احیاء شیمیایی گلوکز (دکستروز ) ..
29,000تومان
قیمت بدون مالیات:29,000تومان
مدل: مش 200
لاکتوز Lactoseلاکتوز یک کربوهیدرات ساده و یا قند طبیعی است که فقط در شیر پستانداران یافت می شود. این ماده از گلوکز و گالاکتوز تشکیل شده است. این ماده که همان قند شیراست، یک دی ساکارید محسوب میشود که به وفور در شیر یافت می شود. نام لاکتوز از لاکت (lacte)  که درلاتین به معنای شیر است و پسوند اوز  ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
برند: MEGGLE مدل: کریستال
لاکتوز مش 80 به میزان بسیار کمی محلول است. تقریبا در حدود ده برابر کمتر نسبت به ساکاروز در درجه حرارت محیط محلول است. برای توضیح بیشتر در رابطه با خواص لاکتوز، میتوان گفت که در 100 گرم آب در دمای 15 درجه حل می شود در صورتیکه ساکارز در 100 گرم آب در دمای 100 درجه سانتی گراد حل می شود...
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
گلیسیرین گلیسیرین یا گلیسرول TCC یک ترکیب ساده پلیول است. این ماده یک مایع شیرین، بی رنگ، بدون بو، غیر سمی و چسبناک است که به طور گسترده ای در فرمولاسیون های دارویی استفاده می شود. گلیسرول دارای سه گروه هیدروکسیل است که مسئول حل شدن آن در آب و خاصیت رطوبت آن است. گلیسیرین یک الکل 3 کربنی یا همان..
39,500تومان
قیمت بدون مالیات:39,500تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

کالای مورد نظر شما موجود نمی باشد . لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا زمانی که محصول مورد نظرتان موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات