منو
Your Cart

گوارگام

گوارگام
گوارگام
گوارگام
گوارگام
گوارگام
گوارگام
گوارگام

گوارگام

گوارگام نوعی صمغ است که از نوعی لوبیای خوشه ای به نام گوار در هند به دست می آید از نظر ساختمانی یک گالاکتومانان است. کاربردها در صنعت غذایی صمغ گوار به دلیل توانایی ایجاد پیوند هیدروژن با مولکول آب امکان پذیر استبنابراین، عمدتا به عنوان غلیظ کننده و تثبیت کننده استفاده می شودهمچنین در کنترل بسیاری از مشکلات سلامتی مانند دیابت، حرکات روده، بیماری های قلبی و سرطان روده بزرگ مفید است.

خصوصیات کلی گوارگام

فرمول شیمیایی: C10H14N5Na2O12P3

شکل ظاهری: پودر زرد روشن

شناسه غذایی: E412

کاربرد های گوارگام

گوارگام به عنوان یک افزودنی غلیظ کننده، بیشتر برای تثبیت، مورد استفاده قرار می گیردپودر صمغ گوار از ویژگی های بسیار جالبی برخوردار است که می توان به قابلیت نگهداری آب، مانند فیبر برای بافت و اتصال اشاره کرد. غذاها و غذاهای زیادی وجود دارد که در آنها از پودر صمغ گوار به عنوان ماده ژل کننده، غلظت دهنده و همچنین تبلور و حجم دهی استفاده می شود.

 این ماده تا حد زیادی به صورت پودر صمغ گوار بعنوان ماده افزودنی در صنایع غذایی ، دارویی ، کاغذ ، منسوجات ، مواد منفجره، حفر چاه نفت و صنایع آرایشی و بهداشتی استفاده می شود.

همچنین جالب توجه است که به دلیل کیفیت دادن به بافت ، حجم ، ساختار و ضخامت ، برای فرآوری فرآورده های غذایی پخته شده از رطوبت استفاده می شود.

گوارگام در نانوایی:

صمغ گوار در نانوایی نیز به عنوان تزیینات شیرینی زیبا برای اهداف تزئینی عمل می کند.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
  • موجودی: موجود
  • مدل: -
  • وزن: 25.00kg
فروخته شد: 1
44,000تومان
قیمت بدون مالیات: 44,000تومان

کالای مورد نظر شما موجود نمی باشد . لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا زمانی که محصول مورد نظرتان موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات