منو
Your Cart

مقالات علمی | بلاگ RSS Feed

31 Aug خرید کافئین پودری درجه یک و خالص
گیلاردیان آرش 2 158
 پودر کافئین خالص یا کافئین آنهیدروز یک شکل بدون آب از کافئین است که به صورت کاملا نچرال در گیاه قهوه وجود دارد و ماده ای بسیار تلخ و به فرم کریستال های سفید است. کافئین خالص می تواند در مواردی ماده ای بسیار قوی و حتی سمی شود. به گفته سازمان غذا و ..
27 Jul انواع پکتین و کاربرد آنها در صنایع غذایی
گیلاردیان آرش 1 445
بر اساس استریفیکاسیون  یا درجه متیله بودن به سه دسته تقسیم می شود. پکتین با متوکسیل زیاد HM آنهایی که درجه متیله بودن آنها بیش از 70 درصد می باشد را، به عنوان High Metoxyl  از آنها یاد می کنیم. پکتین با متوکسیل متوسط آنهایی که درجه مت..
20 Jul آنچه راجع به انواع کاراگینان باید بدانید...
گیلاردیان آرش 2 381
آشنایی با کاراگینان وکاربرد انواع آن مطلب در یک نگاه : کاربرد اصلی و مهم کاراگینان این است که اتصال قدرتمندی را با مواد پروتئینی و مواد غذایی گوشتی ایجاد می کند. به طور کلی در فرآورده های لبنی و گوشتی استفاده می شوند. مجموعه شرکت بازرگانی آرتین..
13 Jul فروش مواد اولیه صنایع غذایی به صورت گسترده
گیلاردیان آرش 0 208
همزمان با افزایش و تراکم جمعیت در زندگی شهرنشینی شاهد پیشرفت در حوزه صنعت غذا و فروش مواد اولیه صنایع غذایی نیز در دنیا بوده ایم. به طوری که بعد از شناسایی و گذراندن مراحل تست هرگونه مواد اولیه صنایع غذایی ،به سرعت در چرخه تولید انبوه قرار گرفته و جه..
14 Jun امولسیفایرهای مناسب کیک، شکلات و بستنی کدامند؟
گیلاردیان آرش 0 435
در صنایع غذایی از اهمیت بالایی برخوردار میباشند. زمانی که صحبت از این گروه از مواد اولیه غذایی میشود و نقش آنها مطرح میگردد، طبیعتا ترکیباتی در نظر است که از طرفی بتوانند به قسمت آبدوست (منظور بخش قطبی ترکیب است) و از طرف دیگر به قسمت چربی دوست (منظو..
15 May آنتی اکسیدان های روغن
گیلاردیان آرش 0 246
موادی هستند که از واکنش اکسیداسیون مواد غذایی جلوگیری می کنند . اسید های چرب غیر اشباع موجود در رو غذا و چربی های آمادگی قابل توجهی برای اکسید شدن دارند و اکسیداسیون در آنها طعم و بوی نامطلوبی ایجاد می نماید . برای جلوگیری از این امر از آنتی اکسیدان ..
21 Feb چرا بیسکوئیت ترد است؟
0 184
بیکربنات آمونیوم (آمونیوم اسید کربنات، آمونیوم هیدروژن کربنات) یک ترکیب غیر آلی به شکل بلور یا گرد متبلور سفید رنگ است که در حرارت 60 درجه سانتیگراد به سرعت تبخیر شده و به آمونیاک، دی اکسید کربن و آب تجزیه می گردد. بیکربنات آمونیوم در حرارت معمولی کا..
21 Feb ماده اصلی نوشابه های گازدار چیست؟
0 168
فسفریک اسید (ارتوفسفریک اسید) یک اسید معدنی (غیرآلی) بوده که یک افزودنی غذایی محسوب می شود.  اسید فسفریک با داشتن سه هیدروژن قابل تعویض حتی در رقت های بالا یک اسید قوی بوده و یکی از اجزای تشکیل دهنده طبعی بسیاری از میوه ها می باشد. اسید فسفریک تنها ا..
21 Feb نگهدارنده محصولات گوشتی را بشناسیم
0 164
نیتریت سدیم یک ترکیب غیرآلی و پیش سازی موثر برای بسیاری از ترکیبات آلی مثل ترکیبات دارویی، رنگ ها و آفت کش هاست. ظاهر آن به صورت پودر سفید مایل به زرد وبسیار محلول در آب است. در صنعت غذا نیز بهترین افزودنی برای پیشگیری از بوتولیسم است. مهمترین نقش نی..
21 Feb رنگ و طعم دهنده های مواد مجاز خوراکی چیست
0 342
-  آیا مصرف این مواد برای بدن ضرر دارد⁉️- آیا استفاده از این مواد افزودنی قانونی و بهداشتی است⁉️- آیا باید از مصرف موادغذایی و صنعتی برای کودکان خودداری کرد⁉️ اکثر کارخانه های صنایع غذایی از مواد افزودنی و صرفا با هدف فروش بیشتر استفاده می کن..
21 Feb کافئین و میزان هوشیاری روزانه
0 207
کافئین پودری سفید رنگ است و تلخ مزه و و بدون بو است در آب گرم حلال است این ماده در محصولاتی مثل قهوه ، نوشابه های گازدار و انواع شکلات مصرف گسترده ای دارد.در گیاهان مختلفی از جمله قهوه و چای یافت می‌گردد بصورت پودری و گرانول کافیین وجود دارد.پودر ک..
17 Feb کافئین و کاربردهای آن
0 105
کافئین باعث افزایش تحمل، کارایی و ظرفیت کاری عضلات، کاهش خستگی و افزایش فشار خون می شود. به طور طبیعی در برگ چای، دانه قهوه، دانه کاکائو و کولا یافت می شود.  کافئین در نوشیدنی های انرژی زا، به عنوان محرک استفاده می شود و می تواند اعتیادآور باشد. ..
نمايش 1 تا 12 از 550 (46 صفحه)

کالای مورد نظر شما موجود نمی باشد . لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا زمانی که محصول مورد نظرتان موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات