منو
Your Cart

موم زنبور عسل

موم زنبور عسل
موم زنبور عسل
موم زنبور عسل
موم زنبور عسل
موم زنبور عسل
موم زنبور عسل
موم زنبور عسل
  • موجودی: موجود
  • مدل: -
فروخته شد: 1
0تومان
قیمت بدون مالیات: 0تومان

توضیحات

موم زنبور عسل

موم عسل از مهم ترین تولیدات زنبور عسل است که توسط این حشره خارق العاده و با زحمت فراوان تولید میگردد. با توجه به خواص متفاوتی که این ماده دارد، از سالیان گذشته تا به حال بسیارمورد استفاده قرار گرفته و توجه دانشمندان را نیز به سمت خود جلب کرده است.

با پیشرفت تکنولوژی، توسط روش های مختلفی، این ماده به کار گرفته میشود و در اصل پیشرفت تکنولوژی سبب شده است تا بتوان از این ماده پرخاصیت، بیشترین استفاده را در صنایع مختلف داشت.

خصوصیات کلی موم زنبور عسل، ارائه شده توسط شرکت آرتین تجارت اکسیر

گرانول

Melting Point: 60-62°C 

Density: (20°C) 0.950-0.966

کاربرد های موم زنبور عسل

کاربرد های غذایی

این ماده تحت عنوان عامل تفکیک کننده در صنایع شیرینی پزی و همچنین در فیلترهای سیگار استفاده میشود. از دیگر کاربردهای این ماده میتوان به حفاظت ظروف در برابر اثرهایی که آبمیوه ها یا عسل روی آنها میگذارند، اشاره کرد.

اگر از موم زنبور عسل به عنوان یک آدامس طبیعی استفاده کنیم، سبب میشود تا از مضرات احتمالی که در آدامس های شامل قند دارند، جلوگیری شود. علاوه بر این، استفاده از این ماده به عنوان آدامس، کمک میکند تا دندان های مقاوم تری داشته باشیم.

کاربرد های دارویی

این ماده پوششی بر روی قرص ها و داروها ایجاد میکند و باعث میشود تا ترکیبات محصور شده، دیرتر حل شوند تا برای حل شدن به دستگاه گوارش برسند.

همچنین میتوان موم زنبور عسل را به صورت مخلوطی با دارو تهیه کرد که دارو را مدت زمان طولانی تری پخش میکند، چون در این صورت، تحت عنوان یک مکانیسم زمان آزاد سازی عمل خواهد کرد.

کاربرد های آرایشی

خواص منحصر به فرد موم زنبور غلظت معينی به محلول های امولسيونه ميدهد. به اين ترتيب كه تشكيل امولسيون‌های پايدار را تسهيل مي‌نمايد وظرفيت نگهداري آب پمادها و كرمها را افزايش مي‌دهد. اين خواص و ساير خواص را كه فقط موم زنبور در يك ماده تركيب مي‌كند، موم زنبور را در صنعت لوازم مواد آرايشي بدون جانشين مي‌سازد. اگر چه اثرات دلخواه را اغلب ميتوان با مقدار كم موم از 1 تا 3/0 بدست آورد، فرآورده‌هاي نهايي نيز بوسيله قيمت نسبتاً بالاي موم تعيين مي‌گردند.

موم زنبور عسل نه تنها ظاهر و غلظت كرمها و لوسيون‌ها را بهبود مي‌بخشد، بلكه همچنين تركيب ترجيحي براي ماتيك‌ها مي‌باشد؛ چون به براقي، غلظت و تثبيت رنگ كمك مي‌كند.

فروش موم زنبور عسل

یکی دیگر از محصولاتی شرکت آرتین تجارت اکسیر ارائه میکند، موم زنبور عسل است. برای تهیه آن میتوانید با ما تماس بگیرید. این ماده در بسته بندی به صورت کارتن های 25 کیلوگرمی موجود است.

خرید موم زنبور عسل

برای خرید مواد اولیه شیمیایی با کیفیت، میتوانید با ما در ارتباط باشید و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمائید.

قیمت موم زنبورعسل

برای ثبت سفارش خود علاوه بر ثبت سفارش به صورت تلفنی، میتوانید از طریق سایت فروشگاهی بازار نانو نیز اقدام نمائید.

نظرات

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

بازدید کننده گرامی؛

به دلیل تغییرات قیمت، از طریق این فرم از قیمت به روز محصول مطلع شوید.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات