منو
Your Cart

خرید اسید آمینه ها در مکملهای غذایی

خرید اسید آمینه ها در مکملهای غذایی

خرید اسید آمینه ها

اسید آمینه ها از مهم ترین ترکیبات بدن انسان هستند. به دلیل اینکه آنها واحدهای سازنده پروتین ها در بدن میباشند، عملکرد های حیاتی بدن را کنترل میکنند.

به هر مولکولی که از گروه های کاربردی آمینه و کربوکسیلیک اسید تشکیل شود، آمینو اسید گفته میشود. عملکردی که هر پروتئین در بدن دارد حاصل از شکل 3 بعدی منحصر به فرد هر پروتئینی است که از توالی خطی این واحدها به وجود می آید.

 

چند نوع اسید آمینه در تشکیل پروتئین ها شرکت میکنند؟

در تشکیل پروتئین ها 20 نوع از آن شرکت میکنند که برحسب گروه R  متصل به آنها و خواص شیمیایی که به سبب این R ها در آنها ایجاد میشود به 3 گروه تقسیم میشوند که این 3 گروه عبارتند از:

قطبی

هیدروفوبیک

باردار (مثبت و منفی)

 

بدن انسان برای عملکرد طبیعی خود به چه آمینو اسیدهایی احتیاج دارد؟

بدن انسان برای عملکرد طبیعی خود به 20 اسید آمینه از 100 نوعی که در طبیعت وجود دارد، نیازمند است. این 20 تا "اسید آمینه های استاندارد" نام دارند. از میان اینها، تقریبا نصفشان تحت عنوان ضروری ها در نظر گرفته میشوند و چون بدن قادر به سنتز آنها نیست حتما باید از مواد غذایی تامین گردند.

 

خرید اسید آمینه ها به چند دسته تقسیم میشوند؟

 و تفاوت آنها در چیست؟

در 2 دسته ضروری و غیر ضروری طبقه بندی میشوند.

باید دقت داشت که اصطلاح "غیر ضروری" بدان معنا نیست که بدن به آنها نیازی ندارد، بلکه فقط بدین جهت از این لفظ استفاده میشود که مشخص باشد که این ماده توسط خود بدن تولید میشود یا خیر.

پس با توجه به اینکه آیا بدن به مقدار کافی از یک آمینو اسید برای نیازهای خود سنتز میکند یا اینکه باید از رژیم غذایی آن را تامین کند، جزو اسید آمینه های  ضروری یا غیر ضروری قرار میگیرد.

 

اسید آمینه های ضروری کدام ها هستند؟

آنها عبارتند از:

ایزولوسین، متیونین، ترئونین، هیستیدین، لیزین، لوسین، والین، فنیل آلانین و تریپتوفان

 

غیر ضروری ها کدام ها هستند؟

 خریدغیر ضروری ها نیز عبارتند از:

آسپارژین، سیستئین، آلانین، ال آرژنین، ال کارنیتین، اسید اسپارتیک، اسید گلوتامیک، گلوتامین، گلیسین، پرولین و سرین

 

 Amino Acids و گیاهان

آن دسته از این واحدهایی که برای متابولیسم گیاهان فعال است از نوع L میباشد. همانگونه که انسان به آمینو اسید های خاص و  در مواردی نیز به خریدشان نیاز دارد، گیاهان هم به دسته بندی خاصی از آنها نیازمند هستند. لازم به ذکر است که بهترینشان برای انسان، آمینو اسیدی با منشا گیاهی میباشد.

برای مثال، خرید پروتئین سویا یکی از سالم ترین منابع پروتیئن های گیاهی است که بالاترین میزان اسید آمینه گلایسین را در بین گیاهان داراست.

فروش اسید آمینه ها

شما مشتریان گرامی جهت خرید این ماده و برای اطلاع از قیمت ها میتوانید با کارشناسان ما در بخش "فروش" تماس حاصل فرمائید.

مدل: -
گلایسین گلیسین یا گلایسین یک اسید آمینه قطبی و آب دوست است که دارای یک اتم هیدروژن واحد به عنوان زنجیر جانبی آن است.این اسید آمینه بسیار سبک‌ و تنها اسید آمینه‌ی غیر کایرال است. کدهای ژنتیکی این اسید آمینه عبارتند از: GGU، GGC، GGA و GGG. گلیسین یکی از ۲۰ اسید آمینه هست که پروتئین را می‌سازد. گل..
280,000تومان
قیمت بدون مالیات:280,000تومان
برند: Foodchem مدل: پودری مش 200
کراتین کریستال و پودر کراتینیک ترکیب نیتروژنه میباشد که ذخیره ‌کننده فسفات در سلول‌های ماهیچه است . پس از دهیدراته شدن کراتین، بدون کاتالیزور، کراتین به کراتینین خواهد شد که بعداً از طریق کلیه‌ها پالایش می‌شود.از لحاظ شیمیایی، کراتین با آمینو اسید شباهت بسیار زیادی دارد و بدن انسان قادر است ..
880,000تومان
قیمت بدون مالیات:880,000تومان
مدل: L Tartrate
ال کارنیتین این ماده نوعی اسید آمینه است که سبب ساخت پروتئین در بدن میشود. پروتئین های تشکیل شده از اسید آمینه ی ال کارنتین، در کلیه و کبد ساخته میشوند. لازم به ذکر است که بدن برای سنتز ال کارنتین، به اسید آمینه‌هایی نظیرِ متیونین و لیزین و نیز ویتامین‌های ب 6، ب 3 (نیاسین) و ویتامین ث احتیاج دا..
1,700,000تومان
قیمت بدون مالیات:1,700,000تومان
مدل: -
ال لیزین اسید آمینه ها عناصر سازنده پروتئین ها هستند و لیزین یکی از اسید آمینه هاست. بدن انسان نمی تواند لیزین بسازد. بنابراین باید در رژیم غذایی خورده شود. خصوصیات کلی ال لیزینفرمول شیمیایی: C6H14N2O2 کاربردها و مزایای ال لیزینبه دلیل اینکه بدن انسان نمیتواند لیزین بسازد..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: Base
ال آرژنین  یکی اسید آمینه ها است که به بدن در ساخت پروتئین کمک می کند. این ماده می تواند در آزمایشگاه ساخته شود و به عنوان دارو مورد استفاده قرار گیرد و به طور طبیعی در گوشت قرمز، طیور، ماهی، لوبیا، محصولات لبنی و... یافت می شود.   خصوصیات کلی ال آرژنین فرمول شیمیایی: C6H..
640,000تومان
قیمت بدون مالیات:640,000تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

بازدید کننده گرامی؛

به دلیل تغییرات قیمت، از طریق این فرم از قیمت به روز محصول مطلع شوید.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات