منو
Your Cart

لیست خرید مواد اولیه ویتامین های دارویی

لیست خرید مواد اولیه ویتامین های دارویی

خرید ویتامین های صنعت دارو:

صنعت داروسازی و غذایی نیاز به خرید ویتامین ها در مقیاس بالا برای تولید ویتامین های دارویی و مکمل های حاوی ویتامین دارد.

این مواد ترکیباتی آلی میباشند و به میزان جزئی به منظور سوخت وساز مواد غذایی و اعمال حیاتی بدن، سلامتی و تندرستی و رشد بدن ضروری هستند. در صورتی که فرد تغذیه و رژیم غذایی نامناسبی را در سبک زندگی خود داشته باشد، موجب کمبود در بدن او و حتی در مواردی موجب بیماری او نیز میگردند.

اهمیت استفاده از مکمل های حاوی ویتامین های خوراکی از آن جهت است که موجب آسان شدن سوخت و ساز بدن میشوند. همچنین برخی ویتامین های دارویی به ترمیم و رشد سلولهای بدن نیز کمک میکنند.

بعضی از آنها موجب جذب مواد غذایی میگردند. تعدادی دیگر از آنها عملکردی به صورت کاتالیزور دارند و...

بدون حضور ویتامین های خوراکی امکان بروز اختلال در اعمال حیاتی وجود دارد و گاهی ممکن است در صورت شدت داشتن این عوارض و اختلالات، مرگ فرد را به دنبال داشته باشد.

کلمه ویتامین به چه معناست؟

این کلمه، واژه ای یونانی است که به معنای " زندگی " میباشد، پس ویتامین یعنی آمینی که حیاتی  است و برای ادامه زندگی ضروری.

خرید انواع ویتامین ها:

اگر بخواهیم آنها را دسته بندی کنیم، دارای 2 دسته بندی مهم میباشند که عبارتند از:

  1. ویتامین های محلول در چربی

  2. ویتامین های محلول در آب

لیست خرید ویتامین های محلول در چربی

  1. ویتامین A: نقشی اساسی در بینایی و رشد استخوانها دارد، همچنین موجب سلامت پوست و بافت های بدن میشود و در سیستم ایمنی بدن هم نقس به سزایی دارد.

  2. ویتامین E:به عنوان یک انتی اکسیدان عمل میکند، از تخریب ویتامین A و چربی ها در بدن جلوگیری به عمل می آورد. مانع بروز آلزایمر در افراد میشود.

  3. ویتامین D:موجب حفظ سلامت دندانها، استخوانها و عضلات میشود.
  4. ویتامین K:باعث میشود تا کلسیم و پروتئین ها در فرایند انعقاد خون فعال شوند و از پوکی استخوان هم جلوگیری میکند.

لیست خرید ویتامین های محلول در آب

  1. خرید ویتامین های گروه B شامل:

B1 (تیامین): دارای نقشی مهم در عملکرد مغز به دلیل ساخت انتقال دهنده های عصبی

B2 (ریبوفلاوین): کمک به آنزیم ها در واکنش های شیمیایی

B3 (نیاسین): پشتیبانی از عملکرد سوخت و ساز در بدن و تولید انرژی

B5 (اسید پانتوتنیک): مشارکت با با آنزیم ها، سوخت و ساز کربوهیدرات ها، چربی ها و پروتئین ها

B6 (پیریدوکسین، پیریدوکسال یا پیریدوکسامین): کمک به گلبول های قرمز برای انتقال اکسیژن به نقاط مختلف بدن

B7 (بیوتین): حمایت از رشد سلولی و کمک به سوخت و ساز چربی ها و پروتئین ها

B9 (اسید فولیک یا فولات): مهم برای فرایند های DNA و ماده ای مغذی برای جلوگیری از نقص نوزاد

B12 (متیل کوبالامین یا سیانکوبالامین): مفید برای سوخت و ساز کربوهیدرات، چربی ها و پروتئین و نیز عملکرد DNA

 

  1. ویتامین C (اسکوربیک اسید):آنتی اکسیدانی که باعث افزایش سرعت ترمیم زخم میشود، همچنین موجب کاهش ابتلا به سرطان نیز میگردد. که  برای سیستم ایمنی بدن بسیار مفید است.

خرید ویتامین های دارویی با آنالیز :

شرکت آرتین تجارت اکسیر، دارای سالها سابقه در واردات و فروش ویتامین های مواد اولیه دارویی، غذایی و نانو مواد آماده است تا مواد اولیه مکمل غذایی یا مکمل دارویی  مورد نظر صنعت دارویی و همچنین مشتریان عزیز را تامین کند.

فروش ویتامین جهت مکمل غذایی:

برای اطلاع از قیمت خرید ویتامین ها و آنالیز آنها با مشاوران ما تماس حاصل فرمائید.

مدل: ZIBO
اسید اسکوربیک اسکوربیک یا ویتامین C، ویتامینی به صورت محلول در آب است که از اجزای ضروری برای ساخت و نگهداری کلاژن و بافت محیطی بین سلولی است. ویتامین C، کمترین میزان پایداری را در بین همه ویتامین ها دارد. ویتامین C، عنوان آنتی اکسیدان در فرمولاسیون فرآورده های دارویی و صنایع غذایی به کار می رود...
150,000تومان
قیمت بدون مالیات:150,000تومان
مدل: -
ویتامین دکسپانتول این ویتامین برای تسکین خارش و کمک به ترمیم پوست در اگزما مورد استفاده قرار میگیرد.همچنین برای درمان زخمهای‌سطحی، گزیدگی و نیش حشرات، پیچک‌سمی، بلوط سمی و زخم قنداق نوزادان نیز مصرف می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویتامین های گروه B مطالعه کنید.خصوصیات کلی دکسپانتول ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
ویتامین Hویتامین H که به بیوتین معروف است، بخشی از ویتامین های گروه B میباشد. این گروه از ویتامین ها به بدن در تبدیل غذا (کربوهیدرات) به سوخت (گلوکز) که برای تولید انرژی استفاده می شود ، کمک بسیاری می کنند.حفظ سطح بیوتین مناسب بر پوست ، کبد و سیستم عصبی شما تأثیر مثبت دارد. همچنین نقش مهمی د..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
ویتامین E یکی از ویتامین هایی است که در چربی حل می شود . این ماده در بسیاری از غذاها از جمله روغن های گیاهی ، غلات ، گوشت ، مرغ ، تخم مرغ ، میوه ها ، سبزیجات و روغن جوانه گندم یافت می شود. همچنین به صورت مکمل نیز موجود است. این  ویتامین یک آنتی اکسیدانت محسوب میشود، به این معنی که به کاه..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
ویتامین D3ویتامین D یکی از  ویتامین های  محلول در چربی است که در تنظیم متابولیسم کلسیم و سلامت استخوان مهم است و کمبود آن باعث راشیتیسم می شود ، بیماری که با کمبود مواد معدنی استخوان مشخص می شود.تعداد محدودی از غذاها دارای این ویتامین هستند که از جمله آنها میتوان به روغن کبد کاهی، جیگر و زرد..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
ویتامین A ویتامین آ از نوع ویتامین‌های محلول در چربی است. این ویتامین یک ماده مغذی مهم برای بینایی ، رشد ، تقسیم سلولی ، تولید مثل و ایمنی است. ویتامین A همچنین دارای خواص آنتی اکسیدانی نیز میباشد. آنتی اکسیدان ها موادی هستند که قادرند از سلول ها در برابر تأثیر رادیکال های آزاد محافظت کنند (مولک..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: Powder
سیانوکوبالامین چیست ؟نام دیگر ویتامین ب12 میباشد. به طور دقیق تر نوع پرمصرف از این ویتامین میباشد.خرید ویتامین B12 یا سیانوکوبالامینمانند دیگر ویتامین های گروه B، محلول در آب میباشد و برای تکثیر سلولی یا همان خونسازی و سیستم عصبی، ضروری و مهم است.وجود آن در مواد غذایی به میزان کم است..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
نیکوتینامید ویتامین B3 یکی از ویتامین های گروه B است که سه نوع را شامل میشود:نیاسین، نیکوتینامید و نیکوتینامید ریبوزیدکه هر کدام از آنها به به نیکوتین‌ آمید آدنین دی ‌نوکلئوتید در بدن تبدیل میشوند. این ماده ی تولید شده به اختصار NAD نامیده میشود و بدن انسان نمیتواند آن را در زمان عدم حضو..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
تیامین هیدروکلراید یا ویتامین ب1 تیامین هیدروکلراید ویتامینی است محلول در آب و ضروری برای متابولیسم هوازی، رشد سلول، انتقال تکانه های عصبی. برای بیان دقیق تر کارایی این ویتامین باید گفت که بدن ما برای انجام هر حرکت یا درک حواس از محصیط نیازمند این هستیم که پیام های عصبی، از جانب مغز به اعصاب بدن..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

بازدید کننده گرامی؛

به دلیل تغییرات قیمت، از طریق این فرم از قیمت به روز محصول مطلع شوید.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات