منو
Your Cart

نگهدارنده ها

نگهدارنده ها

"تامین نگهدارنده های غذایی"

به چه موادی نگهدارنده  ( preservative ) گفته میشود؟

آنها موادی هستند که به منظور نگهداری غذا و کاهش فساد و تجزیه آن توسط میکروارگانیسمها استفاده میشود.

 

نگهدارنده های طبیعی

از نمک، شکر، الکل، سرکه به عنوان دسته ی طبیعی ها نامبرده میشود. این مواد نگهدارنده های خوراکی و سنتی غذا هستند که برای تهیه ترشی، مربا و آب میوه و مواردی از این دست به کار میروند. شکر و نمک جزو اولین نگهدارنده های طبیعی غذا هستند که به طور بسیار موثری رشد مایع  باکتری ها را در غذا حفظ می کنند.علاوه بر این ها، انجماد، جوشاندن، دودی کردن، نمک سود کردن از دیگر راه های طبیعی نگهداری مواد غذایی به حساب می آیند.

 

خرید نگهدارنده های مواد غذایی به چه دلیل انجام میشود؟

از مهمترین دلایلی که سبب میشود کارخانجات تولید مواد غذایی و دیگر صنف های مشغول در تولید و نگهداری انواع مواد غذایی به سمت خرید این دسته از مواد اولیه سوق داده شوند عواملی مانند حفظ ظاهر غذا، حفظ ویژگی های طبیعی غذا و نیز افزایش ارزش ذخیره مواد غذایی است.

 

لیست نگهدارنده های غذایی

که توسط شرکت آرتین تجارت اکسیر عرضه میگردد به شرح زیر است:

نیترات سدیم

نیتریت سدیم

سوربات پتاسیم

متابی سولفیت سدیم

پروپیونات کلسیم

سدیم پروپیونات

بنزوات سدیم

بوتیل هیدروکسی تولوئن (BHT)

ترشیو بوتیل هیدروکینون (TBHQ)

 

مواد نگهدارنده غذایی را از کجا تهیه کنیم؟

در سایت " بازار نانو " لیست کامل این مواد را می توانید ببینید.

ما به عنوان شرکت بازرگانی مواد اولیه در زمینه نگهدارنده های خوراکی  و وارد کننده افزودنی های مواد غذایی این تضمین را به مشتریان خود خواهیم داد که کیفیت پرزرواتیوهای غذایی وارداتی همگی تضمین شده هستند و به همراه آنالیز و مدارک معتبر عرضه خواهند شد .

خرید نگهدارنده های خوراکی:

همچنین قیمت مواد اولیه غذایی قابل عرضه از جمله قیمت نگهدارنده های غذایی و افزودنی های مجاز، توسط سایت " بازار نانو" به علت واردات مستقیم مناسب و رقابتی خواهد بود.

جهت اطلاع از قیمت خرید این مواد، میتوانید با "کارشناسان فروش ما" تماس حاصل فرمائید.

مدل: -
کلسیم پروپیونات چیست؟کلسیم پروپیونات در واقع نمک کلسیم اسید پروپیونیک است. این ماده به عنوان نگهدارنده ای در نان و سایر محصولات پختنی آردی استفاده می شود و ممکن است با اسید پروپیونیک و سدیم پروپیونات ترکیب شود.این ماده به صورت پودری محلول در آب است و حلالیت آن در الکل بسیار اندک است.خصوص..
72,000تومان
قیمت بدون مالیات:72,000تومان
برند: Foodchem مدل: رشته ای
خرید سوربات پتاسیم سوربات پتاسیم یک ماده افزودنی شیمیایی است که در واقع نمکی از اسید سوربیک میباشد. خرید سوربات پتاسیم به طور گسترده ای به عنوان نگهدارنده در غذاها، نوشیدنی ها و محصولات مراقبت شخصی استفاده می شود. این ماده، نمکی بدون بو و بی مزه است که به طور سنتزی از اسید سوربیک و هیدروکسید پتا..
215,000تومان
قیمت بدون مالیات:215,000تومان
مدل: غذایی
نیتریت سدیم غذایی به دلیل اینکه ماده ی اکسنده ای بسیار قوی میباشد، از آن به عنوان یکی از نگهدارنده های مواد غذایی استفاده میشود. در واقع میتوان گفت، نیتریت سدیم محافظی در برابر رشد باکتری های مضر در مواد خوراکی به شمار می آید.این ماده درآب و اتانول محلول میباشد.خصوصیات کلی نیتریت سدیم ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
نایسیننایسین، نگهدارنده طبیعیاین ماده اولین نگهدارنده طبیعی است که به وسیله ی صنعت بیوتکنولوژی تولید گردیده است. نایسین از دسته ی آنتی بیوتیک های باکتریوسین میباشد که سالهاست توسط انسانها مورد استفاده واقع شده است و مصرف آن بی خطر است. این ماده قادر به جلوگیری از رشد باکتری های گرم مثبت میبا..
1,150,000تومان
قیمت بدون مالیات:1,150,000تومان
مدل: -
ناتامایسینشناسه غذایی ناتامایسین E235 است. این ماده یک ضد کپک برای مواد غذایی است.توضیحاتی درباره ناتامایسینناتامایسین جزو اعضای دسته ی آنتی بیوتیک های پلی و ماکرولید میباشد.ناتامایسین در برابر باکتری هایی که هوازی هستند و همچنین باکتری های بی هوازی گرم مثبت و گرم منفی، غیرفعال ا..
1,450,000تومان
قیمت بدون مالیات:1,450,000تومان
مدل: -
متیل پارابن دارویی متیل پارابن ترکیبی شیمیایی است که نام دیگر آن نپاژن میباشد. متیل پارابن یکی از انواع پارابن است و برای اینکه ماندگاری محصولات افزایش یابد به آنها اضافه میشود. این ماده درای خاصیت ضد قارچی است. در بعضی از میوه ها مانند زغال اخته و تمشک، این ماده به طور طبیعی وجود دارد. از معمول..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
سفید کننده در صنایع مختلفبی سولفیت های سدیم ، نقش کلرزداییصنایع چرمسازی جهت آهک زدایی پوستضدعفونی کننده، آنتی اکسیدان و ضد فسادصنعت ساختمان جهت تولید روان کننده بتون و غیرهصنایع عکاسی در محلول ظهور جهت اسیدی کردن محلول ثبوتصنعت تصفیه آب جهت کلر زدایی آب قبل از ورود آب به سیست..
55,000تومان
قیمت بدون مالیات:55,000تومان
مدل: چین
سدیم پروپیونات خوراکی سدیم پروپیونات نوعی نمک اسید پروپیونیک است که یک اسید آلی است و در طی تخریب شیمیایی قند تولید می شود. این ترکیبی است که در هنگام متابولیسم برخی اسیدهای چرب و اسیدهای آمینه به طور طبیعی در بدن تولید می شود. سدیم پروپیونات به عنوان یک مادهٔ نگهدارندهٔ ی ضد باکتری و ضد کپک در ..
105,000تومان
قیمت بدون مالیات:105,000تومان
مدل: -
TBHQ(ترشیو بوتیل هیدروکینون)برای خرید  TBHQ غذایی بهتر است تا با خصوصیات و ویژگی های کلی این ماده آشنا شویم. جرم مولکولی تی بی اچ کیو، 166.221 گرم بر مول میباشد و به صورت جزیی در آب و در چربی ها، روغن ها و حلال های آلی حل میگردد. دمای ذوب آن 127 درجه سانتی گراد و دمای جوش این ماده 273 درجه سانت..
640,000تومان
قیمت بدون مالیات:640,000تومان
مدل: -
بوتیل هیدروکسی تولوئن (BHT) بوتیل هیدروکسی تولوئن آنتی اکسیدانی است که برای جلوگیری از اکسید شدن روغن در اثر نور خورشید، مورد استفاده قرار میگیرد. این ماده ترکیب شیمیایی لیپوفیلی است که از لحاظ شیمیایی مشتق‌شده از فنول میباشد و یکی از کاربرد های آن این است که به عنوان یک افزودنی غذایی مورد ا..
330,000تومان
قیمت بدون مالیات:330,000تومان
مدل: -
بنزوات سدیم بنزوات سدیم، نمک سدیم است که معمولا به عنوان ماده ای از دسته نگهدارنده ها استفاده می شود، اما همچنین می تواند به طور طبیعی در برخی مواد غذایی رخ  دهد. این ماده محلول در آب است. بنزوات سدیم به عنوان یک نگهدارنده باکتریواستاتیک و قارچ انداز عمل می کند. یعنی باکتری ها یا قارچ های موجود ..
195,000تومان
قیمت بدون مالیات:195,000تومان
مدل: -
اسید بنزوئیک دارویی اسید بنزوئیک، یک ترکیب آلی میباشد که متعلق به خانواده اسیدهای کربوکسیلیک است.اسید بنزوئیک خیلی کم در آب حل می شود اما در اتر، الکل و بنزن بسیار محلول میباشد.  خصوصیات کلی بنزوئیک اسیدفرمول شیمیایی:  C7H6O2  یا (C6H5COOH)شکل ظاهری: کریستال بی رنگ  ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

بازدید کننده گرامی؛

به دلیل تغییرات قیمت، از طریق این فرم از قیمت به روز محصول مطلع شوید.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات