منو
Your Cart

مواد اولیه شیمیایی

مواد اولیه شیمیایی
مدل: -
مقاومت بسیار عالی شیمیایی و خواص فیزیکی ریزن پلی وینیل الکل باعث استفاده بسیار وسیع این رزین در صنعت شد.استفاده بسیار مهم پلی وینیل الکل در صنعت از صنایع نساجی، چسب سازی، کلوئیدهای محافظت کننده برای پلیمریزاسیون امولسیونی و تهیه پلی وینیل بوتیرال و روکش های کاغذ می باشد. این پلیمر یک چسب بس..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
سدیم لوریل اتر سولفات به عنوان مهم ترین و اصلی ترین ماده اولیه در تولید انواع شوینده های سر و بدن مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده یک کف کننده عالی بوده که قادر به حذف چربی و آلودگی های پوست استنام تجاری سدیم لوریل سولفات که با این اسم در بازار شناخته می شود, تگزاپون است و به صورت خمیری سفید ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
آب اکسیژنهآب اکسیژنه نوعی اکسنده قوی میباشد که به آن هیدروژن پراکسید نیز میگویند. از این ماده تحت عنوان یک سفید کننده استفاده میشود. این ماده ساده ترین پراکسید میباشد. آب اکسیژنه مایعی است که روان نمیباشد و تهیه کردن آن با زحمت زیادی حاصل میشود.خصوصیات کلی آب اکسیژنهفرمول شیمیایی: H2..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
آب ژاولدر فرمولاسیون آب ژاول که دارای خاصیت سفید کنندگی است، هیپوکلریت سدیم به کار رفته است. آب ژاول به عنوان یک سفید کننده بیشترین کاربرد را دارد و محلولی است که به منظور گند زدایی و بو زدایی مورد استفاده قرار میگیرد.لازم به ذکر است که آب ژاول و دیگر سفید کننده ها، در واقع همان محلول 5 درصد..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
الانتوئین کاسمتیک گرید در بشکه های 25 کیلو گرمیآلانتوئین پودر کریستالی بدون بو و سفیدرنگ بوده که به­عنوان یک ماده فعال در صنایع دارویی و آرایشی مورد استفاده قرار می­گیرد. در سال 1935، رابینسون موفق به جداسازی آلانتوئین از منابع حیوانی به­عنوان یک ماده فعال اصلی شد. سال­هاست که آلانتوئین به­عنوان..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
آمونیوم بای فلوراید : این محصول به صورت کریستال سفید می باشد. جاذب رطوبت – 1% شامل هیدروژن و فلورید آمونیوم.موارد مصرف و کاربرد آمونیوم بای فلوراید :1.مورد استفاده در تجزیه و تحلیل شیمیایی، آبکاری و مواد ضد عفونی تجهیزات پردازش مواد غذایی.2.آبکاری.3.ساخت شیشه.4.ساخت مواد ضد عفونی..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
آمونیوم تیوسولفاتتیوسولفات آمونیوم یک ترکیب غیر آلی و غیر سمی است که بیشتر به عنوان کود استفاده می شود، ماهیت رطوبت دارد و در آب محلول است. این ماده از یونهای آمونیوم و تیوسولفات تشکیل شده است.خصوصیات کلی آمونیوم تیوسولفاتفرمول شیمیایی:  H8N2O3S2شکل ظاهری: کریستالی و سفید رنگکارب..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
1.استفاده از آهک در آسفالت.2.تثبیت بستر کانال و پایدار نمودن زمین بستر راه3.در صنعت ساختمان سازی4.کاربرد آهک در صنعت ساخت ( تهیه سیمان ، تهیه آجر ماسه آهکی ، صنعت شیشه سازی ، تهیه ایتونگ ، فولاد و ... )5.جلوگیری از حمله ریشه درختان مختلف به لاینینگ کانال و تخریب آن6.استفاده از شف..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
به عنوان یک حلال اولیه در تولید لاک های نیترو سلولز وسلولز استات وچسب ها ومواد پوششی زیادی برای چرم ها ی مصنوعی مصرف میشود در تهیه مواد الی استر ها ومواد دارویی وبه عنوان عامل استخراج (استخراج اب از مواد غذایی درخلا )وماده تمیز کننده مصرف میشود بعلاوه به عنوان یک عامل ژلاتین کننده در تولید باروت به ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
مونو اتیلن گلیکول: یک ترکیب آلی است که به عنوان ضدیخ در وسایل نقلیه و پیش ماده برای پلیمرها مورد استفاده قرار می گیرد.!! در حالت خالص، مایعی بیرنگ، بی بو و سمی می باشد و مزه ای شیرین دارد. اتیلن گلیکول با دی اتیلن گلیکول(دی ال اتر سنگینتر) یا با پلی اتیلن گلیکول(پلیمر پلی اتر غیرسمی) مخلوط نمی شود...
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
ادتا برای انحلال رسوبات آهکی به طور گسترده ای استفاده می شود. مورد عمده مصرف این ماده در جداسازی یون های فلزی موجود در محلول های آبی است. در صنعت نساجی ضمن گرفتن یون ها، از ایجاد ناخالصی در رنگ های سنتز شده جلوگیری کرده و مانع از تغییر رنگ آنها می شود. در صنعت خمیر و کاغذ از عملکرد یون های فلزی به خ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: kcc
اروزیل200 کره ای نمایندگی اروزیل kcc از کشور کره جنوبی بسته بندی 10 کیلو گرمیاروزیل Aerosil  کاربرد در صنعت رنگاروزیل Aerosil  مصرف در صنعت چسباروزیل کره قابل استفاده در صنعت چاباروزیل به عنوان مات کننده کاربرد در صنایع دارویی و غذاییاروزیل کاربرد در صنایع بتن..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
نمايش 1 تا 12 از 128 (11 صفحه)

کالای مورد نظر شما موجود نمی باشد . لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا زمانی که محصول مورد نظرتان موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات