منو
Your Cart

خرید پودر میکرونیزه تحقیقاتی

خرید پودر میکرونیزه تحقیقاتی

خرید پودر میکرونیزه (Micronized Powder)

پودر میکرونیزه از آسیاب کردن سنگهای صنعتی ای به دست می آید که در صنایع مختلفی همچون مواد غذایی، دارویی، کشاورزی، رنگسازی و ...استفاده میشوند.

 

چرا به این مواد پودر میکرونیزه میگوییم؟

به دلیل اینکه برای اندازه گیری آنها از واحد میکرون که در حدود یک هزارم میلی متر است استفاده میشود. لازم به ذکر است که دانه بندی پودر های میکرونیزه با شاخص مش یا Mesh Scale سنجش میشود.

 

دانه بندی های پودر میکرونیزه به چه اندازه است؟

دانه بندی این موادمعمولا زیر ۲۰ میکرون است.

 

کیفیت خرید پودر میکرونیزه وابسته به چه آیتم هایی است؟

  1. نوع سنگ آسیاب شده
  2. اندازه دانه بندی بر اساس میکرون ( این مورد در صنایع مختلف، متفاوت میباشد.)
  3. خلوص ماده اولیه

پودر های میکرونیزه چگونه تهیه میشوند؟

پودرهای میکرونیزه توسط آسیاب های میکرونیزه تهیه میشوند.

لازم به ذکر است که نوع آسیاب مورد استفاده و تکنولوژی ساخت آن آسیاب جهت تولید پودرهای مختلف با کیفیت های متفاوت، با یکدیگر فرق دارند.

 

فروش پودر های میکرونیزه به 4 دسته کلی تقسیم میشوند:

  1. اکسیدهای میکرونیزه
  2. فلزات میکرونیزه
  3. نافلزات میکرونیزه
  4. کاربیدهای میکرونیزه

خرید پودرهای میکرونیزه

با خرید ذرات میکرونیزه تحقیقاتی، از سایت " بازار نانو " ، کمال اطمینان از کیفیت را تجربه کنید.

قابل ارسال به سراسر کشور با بیمه مرسوله.

فروش پودرهای تحقیقاتی و آزمایشگاهی

برای خرید از شرکت " آرتین تجارت اکسیر " ، میتوانید از طریق فروشگاه اینترنتی " بازار نانو " به صورت سفارش اینترنتی و یا به صورت حضوری از کارشناسان، ماده آزمایشگاهی مورد نیاز خود را تهیه کنید.

قیمت ذرات میکرونی آزمایشگاهی با خلوص بالا

جهت اطلاع از قیمت خرید پودرهای میکرونیزه با خلوص بالا، با شماره های شرکت تماس حاصل فرمائید.

مدل: -
نانو ذرات اکسید مس (CuO) نانو پودر CuO  خلوص: %99 نانو پودر CuO رنگ: سیاه و سفید نانوپودر CuO متوسط اندازه ذرات: APS: 40 نانومتر نانوپودر CuO سطح پوشانندگی: SSA: 20 M2 / G مورفولوژی نانو پودر CuO: تقریبا کروی نانو پودر CuO دانسیته بالک: 0.79 g/cm3 نانوپودر CuO دانسیته واقعی: 6.4 g/m3 ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
اکسید کروم این ماده ترکیبی معدنی است که حاصل از ترکیب کروم و اکسیژن میباشد. به این ماده کروم سبز هم گفته میشود که جزو دسته بندی اکسید های میکرونیزه قرار میگیرد. اکسید کروم ترکیبی است که دارای پایداری حرارتی بالا میباشد. همچنین این ترکیب دارای خواص اسیدی-بازی نیز هست.اکسید کروم در طبیعت به صو..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
کُبالت فلزی است سفید با علامت شیمیایی Co، شبیه نیکل ولی با ته رنگ آبی به جای ته رنگ زرد نیکل. از لحاظ شیمیایی فعالتر از نیکل است. در اسید سولفوریک و اسید نیتریک محلول و به کندی تحت تأثیر قلیایی‌ها قرار می‌گیرد. سرعت اکسایش کبالت ۲۵ برابر نیکل است.لیست کامل نافلزات میکرونیزه..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
اکسید نیکل(II) (Nickel(II) oxide) با فرمول شیمیایی NiO یک ترکیب شیمیایی با شناسه  پاب کم۱۴۸۰۵ است. که جرم مولی آن ۷۴٫۶۹۲۸ g/mol می‌باشد. شکل ظاهری این ترکیب، بلورهای جامد سبز رنگ است. معمولترین حالت اکسیداسیون نیکل ، 2+ است و این در حالی است که نیکل 3+ و 1+ نیز به ندرت مشاهده می‌شوند.این ماده در..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
نیکل عنصر ۲۸ فلزی مقاوم، چکش‌خوار،نسبتا كمياب، براق با ساختار بلورین و مکعبی‌شکل به رنگ سفید و نقره‌ای است. این عنصر در سال ۱۷۵۱ توسط اکسل کرونزتت دانشمند سوئدی کشف شد. از نظر خواص مغناطیسی و فعالیت شیمیایی شبیه به آهن و کبالت است. برای مشاهده لیست کامل فلزات میکرونیزه موجود در شرکت آرتین تجارت اکسی..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
نیترات نقره این ماده ترکیبی معدنی است و بدون بو میباشد. پیوند یونی نیترات نقره، بین کاتیون نقره و آنیون نیترات صورت گرفته است.نیترات نقره، به دلیل ماهیت یونی که دارد در آب بسیار محلول است.خصوصیات کلی نقره نیتراتفرمول شیمیایی: AgNO3شکل ظاهری: کریستال های بی رنگ و یا سفید/ مای..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
فروش پودر های فلزی سایز میکرونفلز نقره – Ag - Silverپودر میکرونیزه فلز روی – Zn – Zinc پودر میکرونیزه فلز آلومینیوم – Al پودر میکرونیزه فلز سرب – Pb پودر میکرونیزه فلز مس – Cu – Copper و غیره... .جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:02133993726 ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
'منیزیم فلزی است به رنگ سفید تا نقره‌ای با نماد Mg، عدد اتمی ۱۲، وزن اتمی ۲۴٫۳۰۵۰ و ساختار بلور آن شش گوش یا هگزاگونال متراکم است. نام منیزیم از واژه یونانی Magnesia حوضه‌ای در Thessaly یا از نام شهر قدیمی Magnesia در آسیای صغیر گرفته شده است.مشاهده لیست کامل فلزات میکرونیزه ارائه شده توسط شرکت ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
شرکت آرتین تجارت اکسیر ارائه دهنده در صنعت متانوژی می باشد.لیست فلزات میکرونیزه را مشاهده کنید...
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
شرکت آرتین تجارت اکسیر از ارائه دهندگان، در زمینه صنعت متالوژی می باشد. لیست فلزات میکرونیزه را میتوانید با کلیک بر روی بخش مشخص شده، مشاهده نمائید...
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
عنصری است شیمیایی با علامت اختصاری Sn و با شماره ۵۰ در جدول اتمی. این فلز نقره‌ای رنگ خاصیت چکش خواری خوبی دارد و به سادگی اکسید نمی‌شود و در برابر خوردگیمقاوم است. قلع در بسیاری ازآلیاژها مورد استفاده قرار می‌گیرد.مقاومت خوب این فلز نسبت به زنگ‌زدگی و فرسایش باعث شده تا از آن به عنوان روکشی برا..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
سیلیسیم کاربید ماده ای کریستالین ( بلوری ) با وزن ملکولی 07/40 است که از لحاظ رنگ از زرد کمرنگ یا سبز تا یاه است . که این رنگها وابسته به نوع ناخالصی های آن هاست .  صفحات هکزاگونال سبزرنگ سیلیسیم کاربید که به صورت طبیعی در فلزات شهاب سنگ کانن دیابل ، آریزونا ( Canon Diablo , Arizona) گزارش شده است ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
نمايش 1 تا 12 از 34 (3 صفحه)

بازدید کننده گرامی؛

به دلیل تغییرات قیمت، از طریق این فرم از قیمت به روز محصول مطلع شوید.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات