منو
Your Cart

اکسید های میکرونیزه

اکسید های میکرونیزه
مدل: -
نانو ذرات اکسید مس (CuO) نانو پودر CuO  خلوص: %99 نانو پودر CuO رنگ: سیاه و سفید نانوپودر CuO متوسط اندازه ذرات: APS: 40 نانومتر نانوپودر CuO سطح پوشانندگی: SSA: 20 M2 / G مورفولوژی نانو پودر CuO: تقریبا کروی نانو پودر CuO دانسیته بالک: 0.79 g/cm3 نانوپودر CuO دانسیته واقعی: 6.4 g/m3 ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
اکسید کروم این ماده ترکیبی معدنی است که حاصل از ترکیب کروم و اکسیژن میباشد. به این ماده کروم سبز هم گفته میشود که جزو دسته بندی اکسید های میکرونیزه قرار میگیرد. اکسید کروم ترکیبی است که دارای پایداری حرارتی بالا میباشد. همچنین این ترکیب دارای خواص اسیدی-بازی نیز هست.اکسید کروم در طبیعت به صو..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
اکسید نیکل(II) (Nickel(II) oxide) با فرمول شیمیایی NiO یک ترکیب شیمیایی با شناسه  پاب کم۱۴۸۰۵ است. که جرم مولی آن ۷۴٫۶۹۲۸ g/mol می‌باشد. شکل ظاهری این ترکیب، بلورهای جامد سبز رنگ است. معمولترین حالت اکسیداسیون نیکل ، 2+ است و این در حالی است که نیکل 3+ و 1+ نیز به ندرت مشاهده می‌شوند.این ماده در..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
سیلسیوم اکساید پودری آزمایشگاهیسیلیسیوم دی اکساید که با نام سیلیکا نیز شناخته میشود، از فراوان ترین ترکیبات اکسیدی موجود در پوسته زمین میباشد. این ماده در طبیعت به صورت آزاد به شکل های بلورین، بلور مخفی و بلور مخفی آبدار یافت میشود.نام های دیگر سیلیسیوم دی اکسایدسیلیسیوم اکسایدسی..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
لایه بافر برای ابررساناها. کاتالیزورها. پوشش برای فیلتر مادون قرمز. عوامل رنگ آمیزی برای پلاستیک. مواد الکترولیت و یا الکترود برای سلولهای سوختی اکسید جامد. پوشش آلیاژ مقاومدر برابر حرارت.  جاذب مادون قرمز.  پوشش مقاوم در برابر اکسیداسیون. پمپ های اکسیژن.  سنسورهای اکسیژن. محیط پ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
از بلورهای دی اکسید زیرکونیم در جواهرسازی برای ایجاد شبه الماس های بدلی که بسیار ارزانتر از الماس های واقعی هستند استفاده می‌شود. رصد خانه آرما در ایرلند ستاره ای به نام ال اس 116-14-چهارم کشف کرد که سطح این عنصر در این ستاره ۱۰ هزار برابر بیشتر از سطح زیرکونیم موجود در خورشید است. برای مشاهده ی فهر..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
کاربردهای آلومینیوم اکساید گاما (3 میکرون)  سرامیک های شفاف: لامپهای سدیمی فشار بالا، پنجره EP-ROM  پرکننده لوازم آرایشی و بهداشتی  تک کریستال، یاقوت کبود، گارنت ایتریم آلومینیوم  سرامیک اکسید آلومینیوم مقاومت بالا ، بستر C، مواد بسته بندی، ابزار برش، بوته با خلوص بالا، محور سیم پیچ، بم..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
آلومینیوم اکساید آلفا (Al2O3)؛ 5 میکرون این ماده در دسته ترکیبات آلی جای میگیرد. آلومینیوم اکسید یک اکسید آمفوتر مهم میباشد و با نام های دیگری از جمله آلومینا و کوراندوم نیز شناخته میشود. آلومینا در فازهای مختلفی مثل فاز آلفا و گاما و... وجود دارد که هر یک از این فازها ساختار کریستالی و ویژگی ها..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
 ویژگی های آلومینیوم اکساید آلفا (20 میکرون) ثبات فاز، سختی بالا، مواد با ثبات ابعادی بالا از مشخصات بارز این محصول است. این ماده به طور گسترده ای در انواع پلاستیک، لاستیک، سرامیک، انواع فرآورده های مقاوم جهت تقویت کردن، به ویژه و به طور قابل توجهی در بهبود دانسیته، مقاومت در برابر خستگی حر..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

بازدید کننده گرامی؛

به دلیل تغییرات قیمت، از طریق این فرم از قیمت به روز محصول مطلع شوید.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات