منو
Your Cart

لیست خرید مواد اولیه غیر موثر دارویی

لیست خرید مواد اولیه غیر موثر دارویی

مواد اولیه غیرموثر دارو:

برای تولید داروها، خرید مواد اولیه غیر موثر دارویی مورد استفاده قرار میگیرد که از آن با عنوان مواد اولیه جانبی دارو، مواد اولیه کمکی دارویی یا Exipients یاد میشود. اکسیپیان ها به عنوان مواد اولیه غیرموثر دارو به داروساز برای تهیه محصول مورد نظر کمک میکند. اگرچه، ماده موثره دارو از نظر دارویی نقش اساسی در کاربرد قرص، کپسول یا محلول دارویی مورد نظر را دارد، اما باید توجه داشت که بخش اعظم آن را اکسیپیان ها تشکیل میدهند.

لیست کامل خرید مواد اولیه دارویی

کاربرد های مواد اولیه کمکی دارو (Pharmaceutical Filler):

این گروه از مواد، بخش بزرگی از داروی مورد نظر را از نظر حجمی و وزنی تشکیل میدهند. میکروکریستالین سلولز یا آویسل، کربنات کلسیم سبک و سنگین و پودر تالک دارویی از جمله فیلرهای صنعت دارو میباشند.

به عنوان عامل رهش:

این گروه، عامل رهاسازی معمولا تبلت ها در بدن هستند. اگرچه، خاصیت ماده موثره ندارند، اما زمان باز شدن و متلاشی شدن قرص در بدن را تعیین میکنند که از جمله آنها میتوان به سدیم استارچ گلیکولات، کراس کارملوس و کراس پُویدون اشاره کرد.

به عنوان روانساز (Lubricant Pharmaceutical):

روانسازها به پودرهای دارویی کمک میکنند در دستگاه ها به راحتی حرکت کنند و کمترین چسبندگی را به دستگاه داشته باشند. برای مثال میتوان از لاکتوز مش 80 و استئارات منیزیم به عنوان روانساز دارویی نام برد.

به عنوان براق کننده دارو:

تبلت های دارو معمولا، با کمک استئارات منیزیم و تیتانیوم دی اکساید دارویی براقیت مدنظر داروساز را به دست می آورند.

به عنوان بایندر (Binder) دارو:

برای تشکیل یک تبلت (قرص دارویی)، علاوه بر گرانول سازی، چسب دارویی نیز لازم است. از آن جمله میتوان به پلی وینیل پرولیدون اشاره کرد.

فروش مواد اولیه غیر موثر دارویی:

شرکت " آرتین تجارت اکسیر " ، به عنوان وارد کننده مواد جانبی دارویی، در خدمت کارخانجات داروسازی سراسر کشور میباشد.

لیست مواد اولیه غیر موثره دارویی:

مواد اولیه دارویی ، به عنوان لیست مواد قابل تامین توسط فروشگاه اینترنتی " بازار نانو " تقدیم حضورتان میگردد.

مدل: -
دی اکسید تیتانیوم تیتانیوم دی اکساید که به نام تیتانیا نیز شناخته میشود، از دسته مواد معدنی پرکاربرد است که دارای خواص مهمی میباشد. یکی از این خواص شامل حفاظت از پوست در برابر اشعه فرا بنفش میباشد.این ماده نفوذ اشعه فرابنفش را با ایجاد مانعی فیزیکی به حداقل میرساند. تیتان دی اکساید همچنین، د..
195,000تومان
قیمت بدون مالیات:195,000تومان
مدل: -
آویسل(میکرو کریستالین سلولز) از نوع خاصی از سلولز چوب آلفا تشکیل شده است که در داروسازی و صنایع غذایی کاربرد وسیعی دارد و قابلیت چسبندگی در گرانول ها را ایجاد میکند. خصوصیات کلی آویسلفرمول شیمیایی: C14H26O11شکل ظاهری: پودر سفیدرنگ، بی بو و بی مزه کاربردهای آویسلآویسل ..
105,000تومان
قیمت بدون مالیات:105,000تومان
مدل: India
خرید کراس کارملوس سدیم سدیم کراس کارملوز ، یک ماده ی حاصل از پیوند کوالانسی متقاطع از سدیم کربوکسی متیل سلولز پلیمری است. در واقع، سدیم کربوکسی متیل سلولز کراسلینک شده است. این ماده معمولا به عنوان محلول ضدعفونی شده توسط FDA در تولید دارو استفاده می شود. همچنین، در فرمولاسیون دارویی به عنوان ابر..
195,000تومان
قیمت بدون مالیات:195,000تومان
مدل: َAARTI
کافئین کافئین یک مادهٔ شیمیایی، غذایی است که در گیاهان مختلفی از جمله قهوه، کاکائو، کولا و چای یافت می‌شود. کافئین یک آلکالوئید از خانواده متیل گزانتین‌ها است که خواص آن به تئوفیلین و تئوبرومین هم شبیه‌ است.کافئین آنهیدروز(خشک) پودری است و در قرص های کاهش وزن ، مکمل های تغذیه ای و برخی از د..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
تالک داروئی از نرم ترین مواد معدنی میتوان به تالک اشاره کرد. این ماده از سیلیکون، اکسیژن و منیزیم تشکیل میشود و جاذب رطوبت بسیار خوبی است. از پرکاربردترین محصولات مصرفی تالک، پودر تالک دارویی میباشد.فروش تالک دارویی که به صورت پودری سفید رنگ میباشد، توسط مجموعه آرتین تجارت اکسیر انجام میگی..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
منیزیم استئارات داروییمنیزیم استئارات، نمک منیزیم اسید استئاریک است. این نمک در آب غیرقابل حل بوده و دارای ویژگی‌های اتصال دهندگی ، امولسیون کنندگی و ضد چسبندگی است. این ماده که با نام اکتادکانوئیک اسید نیز شناخته میشود، پودری به رنگ سفید و به صورت جامد در دمای اتاق است. استفاده از این افزودنی ب..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
سولفات منیزیممنیزیم از ریزمغذی‌هایی است که به جذب کلسیم کمک کرده و یکی از ضروری‌ترین املاح می‌باشد که باید بطور روزانه در رژیم غذایی گنجانده شود. سولفات منیزیم، محلول در آب است اما لازم به ذکر است که در اتانول حل نمیگردد.خصوصیات کلی سولفات منیزیمفرمول شیمیایی: MgSO₄شکل ظاهری: کریستال..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
سدیم کلراید به این ماده نمک هم گفته میشود و ترکیبی است یونی که شوری آب اقیانوس ها به دلیل وجود این ترکیب است.همانگونه که مشخص است این ماده در آب انحلال پذیر است.منبع اصلی ای که این ماده از آن تهیه میشود، معادن نمک هستند اما علاوه بر اینها از آبهای شور مانند دریاچه ها و دریاهای شور نیز می..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
سدیم استارچ گلیکولاتسدیم استارچ گلیکولات یا همان SSG  نمک کربوکسی متیل اتر است و از مواد اولیه تبلت (قرص) ها است. این ماده از طریق تورم سریع به عنوان یک باز شونده در قرص های دارویی عمل می کند و به دلیل اینکه مقدار زیادی آب جذب میکند، منجر به تجزیه سریعتر در بدن می شود.. بر اساس فرمول تجربی و وزن..
150,000تومان
قیمت بدون مالیات:150,000تومان
مدل: -
تالک غذایی و داروییاین ماده کانی ای است که از هیدرات منیزیم سیلیکات تشکیل شده‌ است. در واقع تالک ماده ای معدنی متشکل از عناصر منیزیم، سیلیکون و اکسیژن می باشد.تالک ماده ای چرب، لیز و نرم است، اما علت این خاصیت چیست؟این ماده به دلیل ضعیف بودن پیوند مولکولی اش و برخوردار بودن از دانسیته ای..
43,000تومان
قیمت بدون مالیات:43,000تومان
مدل: PH101
آویسل دارویی 101 یا میکروکریستالین سلولز نام دیگر این ماده میکروکریستالین سلولز است که ماده‌ای است که از سلولز چوب آلفا به وجود می آید.آویسل، تحت عنوان ماده ای ضد انقباض مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین از آن به عنوان نوعی امولسیفایر نیز استفاده میشود.لیست امولسیفایرهای غذاییمیکر..
95,000تومان
قیمت بدون مالیات:95,000تومان
مدل: -
 خصوصیات کلی PVP (پلی وینیل پیرولیدون)فرمول شیمیایی: C6H9NO)n)شکل ظاهری: پودر سفید یا شیری رنگکاملا محلول در آب نام های دیگر این ماده عبارتند از:پلی وینیل پیرولیدونپلی ویدونپوویدون کاربرد ها و مصارف PVPمصارف کلی پلی وینیل پیرولیدون:در فرمولاسیون چسب قر..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

بازدید کننده گرامی؛

به دلیل تغییرات قیمت، از طریق این فرم از قیمت به روز محصول مطلع شوید.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات