منو
Your Cart

فروش مواد اولیه دارویی

فروش مواد اولیه دارویی

خرید مواد اولیه دارو در صنعت داروسازی:

 خرید مواد اولیه دارویی در گرو دانستن این مهم است که صنعت دارویی یکی از زیر شاخه های صنایع شیمیایی محسوب می شود. در قدیم داروها اکثرا منشا گیاهی یا حیوانی داشتند. اخیرا" داروها از طریق واکنش ها و سنتزهای شیمیایی به تولید می رسند. مواد اولیه دارویی بسیاری برای سنتز دارو مورد استفاده قرار می گیرد. مواد اولیه دارویی شامل مواد موثره دارو، افزودنی های صنایع داروسازی و همینطور مواد جانبی دارو و اکسیپیان ها هستند.

مواد اولیه دارویی که در صنعت استفاده میشوند،  بر اساس استفاده به چند بخش تقسیم می شوند:

مواد اولیه دارویی خوراکی:

  مواد اولیه دارویی این بخش برای تولید تبلت ها (قرص ها) شربت ها و کپسول های دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این مواد اولیه دارویی بایستی دارای  تاییدیه هایی از سازمان های دارویی مورد قبول بین‌المللی باشد که بر این اساس دارای گرید های دارویی زیر است:

گرید های مواد اولیه دارویی:

  • U.S.P: مواد اولیه دارویی که دارای گرید USP می‌باشند دارای تاییدیه از ادارهٔ مواد غذایی و دارویی ایالات متحدهٔ آمریکا می باشد این گرید یکی از معتبرترین گریدهای صنعت داروسازی می باشد.

  • Ph Eur: مواد اولیه دارویی که دارای این گرید هستند دارای تاییدیه از سازمان دارویی اروپا می باشد. این گرید دارویی نیز مورد تایید اکثر کارخانجات داروسازی می باشد.
  • N.F: یک سری از مواد اولیه دارویی، دارای این گرید هستند نشان دهنده آن است که دارای حداقل مورد نیاز تاییدیه دستورنامه ایالت متحده آمریکا هستند البته بعدها این سازمان با سازمان داروی ایالات متحده آمریکا ادغام شد و گرید USP-NF ایجاد گردید.


مواد اولیه دارویی موضعی:

 مواد اولیه دارویی این بخش معمولاً برای تولید کرم ها و و روغن هایی استفاده می شود که قرار است به صورت موضعی استفاده شود.


مواد اولیه دارویی که در این صفحه می بینید اکثراً برای تولید داروهای خوراکی قابل استفاده در تولید کپسول های دارویی تبلت ها و همچنین شربتهای داروی می باشد حتما قبل از خرید این مواد اولیه دارویی باید به گرید دارویی آنها توجه داشت و آنالیز آنها را قبل از خرید بررسی نمود.
 

برای استفاده و خرید مواد اولیه دارویی بایستی حتما به لحاظ کیفیت از ماده ای که تصمیمی به خرید آن داریم، مطمئن باشیم، زیرا کیفیت مواد اولیه دارویی مستقیما در کارایی و کیفیت محصولات پزشکی تاثیر دارد و اگر مواد اولیه دارویی از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشند، نهایتا محصولاتی که از این مواد تهیه میشود، کیفیت مناسب را نخواهند داشت.

 

واردات و خرید مواد اولیه دارویی

کارخانجات تولید صنعت داروسازی برای سنتز و فرمولاسیون داروها نیاز به خرید مواد اولیه دارویی دارند که این مهم معمولا توسط شرکت ها و وارد کنندگان مواد اولیه جانبی دارو انجام میشود. شرکت هایی که در این زمینه فعالیت دارند بایستی با صنعت، خود را به روز نگه دارند و مایحتاج را براساس نیاز داروئی کشور تامین کنند.

 

شرکت فروش مواد اولیه دارویی:

شرکت آرتین تجارت اکسیر در زمینه واردات و تامین مواد اولیه داروئی و افزودنی های صنعت داروسازی و مواد جانبی دارو (غیرموثر) که عموما در گروه اکسیپیان های دارویی (Exipients) قرار میگیرند، فعال است.

 

فروش مواد اولیه دارویی

 

سایت “ بازارنانو “ فروش مواد اولیه دارویی و واردات مواد جانبی دارو را در کنار صنعت داروسازی به پیش می برد و در فهرست واردکنندگان اول مواد اولیه دارویی این صنعت جای دارد. اعتلای صنعت داروسازی و تامین مواد اولیه مورد نیاز کشور از ماموریت های این شرکت است.

 

در ادامه قصد داریم تا در مورد خرید دسته بندی مواد اولیه دارویی قابل تامین توسط مجموعه آرتین تجارت اکسیر برایتان صحبت نموده و با فروش مواد اولیه دارویی بیشتر شما را آشنا کنیم.

با توجه کاتالوگ بخش مواد اولیه دارویی در وبسایت بازار نانو، میتوان تقسیم بندی این مواد شامل ویتامین‌ها، اسید آمینه‌ها، کربوهیدرات‌ها و سایر مواد اولیه دارویی را در این لیست مشاهده کرد که پیرامون هر یک از آنها و زیر مجموعه هایشان به طور خلاصه توضیحاتی ارائه میدهیم:

ویتامین ‌ها:

این مواد، در اعمال حیاتی بدن و همچنین در سوخت و ساز مواد غذایی دخیل هستند و جزو ترکیبات آلی به شمار می روند. وجود آنها برای تندرستی و پروش بدن الزامی و ضروری است، به طوری که در صورت کمبود یا فقدان آنها در رژیم غذایی باعث بروز بیماری خواهد شد.
در واقع ویتامین ‌ها، به رشد و ترمیم سلول‌های بدن کمک زیادی میکنند. ویتامین ها به دو گروه محلول در آب و محلول در چربی تقسیم میشوند.

 

 

انواع ویتامین های دارویی:

اسکوربیک اسید: 
این ویتامین محلول در آب به شکل پودر کریستالی سفید رنگ در بازار موجود میباشد و در میان همه ویتامین‌ها، کمترین میزان پایداری را داراست. این ماده تحت عنوان یک آنتی اکسیدان در حوزه فروش مواد اولیه دارویی و غذایی شناخته میشود.

 

خرید مواد اولیه دارویی


 
ویتامین B1 (تیامین هیدروکلراید):
قیمت ب1 که محلول در آب است را میتوانید از کارشناسان بخش فروش ما دریافت نمائید.
 
ویتامین B3 دارویی:
شامل سه زیر گروه دیگر میشود که فروش نیکوتینامید، یکی از آنهاست.


خرید ویتامین D:
یکی دیگر از ویتامین های محلول در چربی و به شکل کریستال سفید رنگ میباشد و برای سلامت استخوانها و همچنین تنظیمات متابولیسم کلسیم اهمیت بسیار زیادی دارد.

فروش ویتامین E:
برای دریافت قیمت این ویتامین محلول در چربی و خرید مواد اولیه دارویی دیگر می توانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمائید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در حوزه ویتامین ها که زیرمجموعه خرید مواد اولیه دارویی محسوب میشوند، به بخش توضیحات این مواد مراجعه نمائید.

 

اسید آمینه‌ها:
از دیگر موارد فروش مواد اولیه دارویی آمینو اسیدها میباشند که واحدهای سازنده پروئین‌ها هستند و شامل گروه های آمینی و کربوکسیلیک اسید میشوند. پروتئین‌ها نیز، در کلیه فعالیت‌های زیستی بدن نقش به سزایی دارند در حدود 20 درصد از وزن بدن، از آنها تشکیل شده است. اسیدهای آمینه با پیوندهای پپتیدی به هم میپیوندند و پلی پپتیدها را می سازند و از به هم پیوستن پلی پپتید ها با یکدیگر، پروتئین‌ها ساخته میشوند.
آمینو اسیدها، موظف به کنترل عملکردهای حاتی بدن میباشند که به دو دسته اسید آمینه های ضروری و اسید آمینه های غیر ضروری تقسیم می شوند.

اسید آمینه های ضروری: 
بدن انسان قادر به ساخت آنها نیست و به همین علت، بایستی افراد آنها را با رژیم غذایی به بدن خود برسانند.

اسید آمینه های غیر ضروری:
با کمک پروتئین ها و رژیم غذایی صحیح، خود بدن آنها را تولید خواهد کرد.

 

واردات مواد اولیه دارویی


در ادامه لیست اسید آمینه هایی که توسط شرکت ما عرضه میشوند را همراه با خلاصه توضیحاتی از آنها مشاهده خواهید کرد، در ضمن، برای خواندن توضیحات بیشتر در مورد هر یک از این کالاها، می توانید نام آنها را در بخش سرچ سایت، جستجو نموده و اطلاعات بیشتری را در مورد هر کدام کسب کنید. برای خرید مواد اولیه دارویی دیگر با ما تا انتهای این متن همراه باشید.

ال آرژنین دارویی:
از این ماده که یکی دیگر از اقلام فروش مواد اولیه دارویی است، در مکمل ها استفاده می شود که با توجه به روش تولید آن مکمل، یکی از انواع آن یعنی نوع HCL و یا نوع Base که در بازار وجود دارد را مورد استفاده قرار میدهند. برای خواندن توضیحات بیشتر درباره این محصول، می توانید نام آن را در بخش سرچ‌ها، سرچ نمائید.

ال لیزین دارویی:
بدن انسان قادر به ساخت این ماده نیست، پس بایستی که در رژیم غذایی قرار داده شود. استفاده از آن موجب تعدیل فشار خون، عضله سازی و کمک به بدن در جهت جذب کلسیم میشود.

ال کارنیتین دارویی:
عملکرد آن اینگونه است که به تبدیل غذا به انرژی کمک مینماید و همچنین باعث میشود تا انرژی‌های ذخیره شده در سلولهای چربی، آزاد شوند.

کراتین دارویی:
این فراورده جزو موثرترین مکمل‌ها به منظور حجم دهی به عضلات و افزایش قدرت شناخته شده است که ورزشکاران از آن استفاده میکنند. علاوه بر این، محافظت از بدن در برابر بیماری‌های دستگاه عصبی، یکی دیگر از کاربردهای این ماده است.

گلایسین دارویی:
بدن هر فرد به منظور سنتز موادی نظیر هورمون‌ها و آنزیم‌ها، و نیز نگهداری و رشد بافت‌ها به آن احتیاج دارد. این ماده سبب بهبود عملکرد مغز و سلامت استخوان میشود.

کربوهیدرات‌ها:
کربوهیدرات‌ها موادی هستند که منبعی برای تامین انرژی بدن به حساب می آیند و بدن پس از مصرف آنها را تبدیل به گلوکز میکند. در واقع کربوهیدرات‌ها که در دسته فروش مواد اولیه دارویی قرار میگیرند، نقشی اساسی در انرژی رساندن به سلول های مغز و عضلات بدن را بر عهده دارند. کربوهیدراتها له شکل قند، نشاسته و فر در غذاها و خوراکی ها وجود دارند.

 

خرید مواد اولیه دارویی


در ادامه این متن با ما همراه باشید تا کاتالوگ کربوهیدرات‌های مجموعه مان را مشاهده نمایید و نیز به طور خلاصه اطلاعاتی چند درباره آنها به دست آورید. همچنین با سرچ در بخش جستجوی سایت، میتوانید هر کالا را به طور جداگانه مشاهده نموده و توضیحات مربوطه را مطالعه نمائید.


ایزومالت:
شیرین کننده ای شبیه به شکر است که در مقابل کریستالیزاسیون مقاومت بالایی دارد. هر گرم از این ماده 2.1 کالری را داراست.
 

دکستروز مونوهیدرات (آبدار):
فروش مواد اولیه دارویی شامل این ماده نیز میشود. دکستروز آبدار در قیاس با شکر دارای شیرینی ملایمتر و کالری کمتری است. این ماده به میزان 9 درصد آب کریستالیزه دارد.

دکستروز خشک دارویی:
این قند میتواند سریعا برای بدن تولید انرژی کند و به همین ذلیل ورزشکاران از این ماده زیاد استفاده میکنند.

دی مانیتول:
خرید مواد اولیه دارویی دی مانیتول، به عنوان یک تثبیت کننده قند مورد استفاده قرار میگیرد. به دلیل افزایش گلوکز خون به میزان کم، شیرین کننده ای مناسب برای بیماران دیابتی محسوب میشود.

سدیم ساخارین دارویی:
خرید مواد اولیه سدیم ساخارین، تحت عنوان یک جایگزین قند مورد استفاده قرار میگیرد که هم شیرین است هم کمی طعم تلخ را به همراه خود دارد.

سوربیتول پودری:
استفاده از این ماده سبب پوسیدگی دندان نمیشود. همچنین، می تواند به دلیل خاصیت رطوبت زایی از خشک شدن محصولات در زمان نگهداری، جلوگیری نماید.

سوکرالوز:
این شیرین کننده مصنوعی یکی از پرمصرف ترین مواد اولیه به شمار میرود و کالری آن صفر است.

لاکتوز دارویی:
میتوانید خرید لاکتوز را در مش های 200 و 80 از وبسایت بازار نانو انجام دهید و برای دریافت قیمت آن با کارشناسان بخش فروش در ارتباط باشید.

گلیسیرین دارویی:
گلیسیرین دارویی در بشکه های 250 گیلوگرمی میباشد. از پرکاربردترین مواد در صنعت دارویی میباشد.


درباره مواد جانبی دارو در ابتدای متن توضیحاتی ارائه شد که در ادامه لیست آنها به همراه توضیحاتی کوتاه  قرار داده شده است.

پی وی پی PVP دارویی:
دارای حلالیت بسیار خوب در آب است و جزو حلال‌های مناسب در صنایع داروسازی به شمار میرود. 

میکرو کریستالین سلولز یا آویسل:
این ماده در دو کد 102 و 101 توسط شرکت ما ارائه میشود و مشتریان عزیز میتوانند برای دریافت قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشند.
موارد زیر نیز در دسته مواد جانبی دارو قرار میگیرند که نام آنها را بیان نموده ایم:

تالک غذایی و دارویی
تیتانیوم دی اکساید غذایی و دارویی
سدیم استارچ گلیکولات
سدیم کلراید دارویی
سولفات منیزیم دارویی
منیزیم استئارات دارویی
پودر تالک دارویی
کافئین
کراس کارملوس سدیم
کربنات کلسیم سبک دارویی
کربنات کلسیم سنگین دارویی
 

مدل: -
پروپیلن گلیکول پروپیلن گلایکول که یک ماده شفاف، بدون بو و بدون مزه است، نوعی افزودنی غذایی است که مصنوعی میباشد. این ماده از گروه شیمیایی الکل هاست.کاربردهای مونو پروپیلن گلیکول در صنایع غذاییپروپیلن گلیکول به عنوان یک افزودنی و به منظور تسهیل فرایند فرآوری مواد غذایی و بهبود طعم آن و هم..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
برند: MEGGLE مدل: کریستال
لاکتوز مش 80با ایجاد یک پیوند گلیکوزیدی میان یک گلوکز و گالاکتوز،لاکتوز حاصل میگردد. این ماده که به نام قند شیر هم شناخته میشود به طور گسترده ای در شیر مخصوصا در شیر نشخوارکنندگانی نظیر گاو وجود دارد.به میزان بسیار کمی محلول است. تقریبا در حدود ده برابر کمتر نسبت به ساکارز در درجه حرارت محیط..
2,300,000تومان
قیمت بدون مالیات:2,300,000تومان
برند: MEGGLE مدل: مش 200
خرید لاکتوز دارویی ، لاکتوز خوراکیلاکتوز خوراکی یکی از کربوهیدرات های ساده و یا قند طبیعی است که فقط در شیر پستانداران یافت می شود. این ماده از گلوکز و گالاکتوز تشکیل شده است. این ماده که همان قند شیراست، یک دی ساکارید محسوب میشود که به وفور در شیر یافت می شود. نام لاکتوز غذایی از لاکت (lacte) ک..
2,300,000تومان
قیمت بدون مالیات:2,300,000تومان
مدل: پودری
آشنایی با دی اکسید سیلیکون داروییسیلیکون دی اکساید دارویی که نام دیگر آن سیلیکا فارما گرید میباشد، ترکیبی است که از دو ماده موجود در زمین یعنی سیلیکون و اکسیژن تشکیل شده است.  زمانی که سیلیکون در معرض اکسیژن اتمسفری قرار می گیرد، این ماده ساخته میشود. منابع سیلیکون دی اکساید:سیلیکا د..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
برند: Kanbo مدل: چینی
سوکرالوزخرید سوکرالوز به عنوان یک شیرین کننده مصنوعی با کالری صفر میباشد و بدون اینکه کربوهیدرات یا کالری به غذاها و نوشیدنی ها اضافه نماید، آنها را شیرین میکند. سوکرالوز در واقع از قند در یک فرآیند شیمیایی چند مرحله ای ساخته می شود که در آن سه گروه هیدروژن و اکسیژن با اتمهای کلر جایگزین می شوند..
2,350,000تومان
قیمت بدون مالیات:2,350,000تومان
مدل: رشته ای
خرید سوربات پتاسیم سوربات پتاسیم یک ماده افزودنی شیمیایی است که در واقع نمکی از اسید سوربیک میباشد. خرید سوربات پتاسیم به طور گسترده ای به عنوان نگهدارنده در غذاها، نوشیدنی ها و محصولات مراقبت شخصی استفاده می شود. این ماده، نمکی بدون بو و بی مزه است که به طور سنتزی از اسید سوربیک و هیدروکسید پتا..
2,150,000تومان
قیمت بدون مالیات:2,150,000تومان
مدل: خوراکی
دی اکسید تیتانیوم خوراکیدی اکسید تیتانیوم خوراکی که به نام تیتانیا غذایی نیز شناخته میشود، از دسته مواد معدنی پرکاربرد است که دارای خواص مهمی میباشد. یکی از این خواص شامل رنگ سفید آن هست که پرکاربردترین رنگ در تواید مواد اولیه غذایی به شمار میرود. حفاظت از پوست در برابر اشعه فرا بنفش میباشد...
195,000تومان
قیمت بدون مالیات:195,000تومان
مدل: ZIBO
اسید اسکوربیک اسکوربیک یا ویتامین C، ویتامینی به صورت محلول در آب است که از اجزای ضروری برای ساخت و نگهداری کلاژن و بافت محیطی بین سلولی است. ویتامین C، کمترین میزان پایداری را در بین همه ویتامین ها دارد. ویتامین C، عنوان آنتی اکسیدان در فرمولاسیون فرآورده های دارویی و صنایع غذایی به کار می رود...
150,000تومان
قیمت بدون مالیات:150,000تومان
مدل: -
آویسل(میکرو کریستالین سلولز) از نوع خاصی از سلولز چوب آلفا تشکیل شده است که در داروسازی و صنایع غذایی کاربرد وسیعی دارد و قابلیت چسبندگی در گرانول ها را ایجاد میکند. خصوصیات کلی آویسلفرمول شیمیایی: C14H26O11شکل ظاهری: پودر سفیدرنگ، بی بو و بی مزه کاربردهای آویسلآویسل ..
105,000تومان
قیمت بدون مالیات:105,000تومان
مدل: -
گلیسیرین گلیسیرین یا گلیسرول TCC یک ترکیب ساده پلیول است که در دسته بندی کربوهیدرات ها جای میگیرد. این ماده یک مایع شیرین، بی رنگ، بدون بو، غیر سمی و چسبناک است که به طور گسترده ای در فرمولاسیون های دارویی استفاده می شود.گلیسرول دارای سه گروه هیدروکسیل است که مسئول حل شدن آن در آب و خاصیت رط..
129,000تومان
قیمت بدون مالیات:129,000تومان
مدل: -
گلوکونات روی این ماده نمک روی اسید گلوکونیک میباشد که ترکیبی یونی است.خصوصیات کلی گلوکونات روی  فرمول شیمیایی: C12H22O14Znکاربرد های گلوکونات روی گلوکونات روی (روی گلوکونات) یکی‌ از مواد مکمل طبیعی است که به دلیل خواص مفید خود به طور گسترده‌ای مورد استفاده افراد قرار می‌..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
گلایسین گلیسین یا گلایسین یک اسید آمینه قطبی و آب دوست است که دارای یک اتم هیدروژن واحد به عنوان زنجیر جانبی آن است.این اسید آمینه بسیار سبک‌ و تنها اسید آمینه‌ی غیر کایرال است. کدهای ژنتیکی این اسید آمینه عبارتند از: GGU، GGC، GGA و GGG. گلیسین یکی از ۲۰ اسید آمینه هست که پروتئین را می‌سازد. گل..
280,000تومان
قیمت بدون مالیات:280,000تومان
نمايش 1 تا 12 از 70 (6 صفحه)

بازدید کننده گرامی؛

به دلیل تغییرات قیمت، از طریق این فرم از قیمت به روز محصول مطلع شوید.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات