منو
Your Cart

فروش مواد اولیه دارویی

مواد اولیه دارو در صنعت داروسازی:

 

صنعت دارویی یکی از زیر شاخه های صنایع شیمیایی محسوب می شود. در قدیم داروها اکثرا منشا گیاهی یا حیوانی داشتند . اخیرا" داروها از طریق واکنش ها و سنتزهای شیمیایی به تولید می رسند . مواد اولیه دارویی بسیاری برای سنتز دارو مورد استفاده قرار می گیرد. مواد اولیه دارویی شامل مواد موثره دارو ، افزودنی های صنایع داروسازی و همینطور مواد جانبی دارو و اکسیپیان ها هستند .

شرکت آرتین تجارت اکسیر در زمینه واردات و تامین مواد اولیه داروئی و افزودنی های صنعت داروسازی و مواد جانبی دارو (غیر موثر) که عموما در گروه اکسیپیان های دارویی (Exipients) قرار میگیرند، فعال است .

سایت “ بازارنانو “ فروش مواد اولیه دارویی و واردات مواد جانبی دارو را در کنار صنعت داروسازی به پیش می برد و در فهرست واردکنندگان اول این صنعت جای دارد . اعتلای صنعت داروسازی و تامین مواد اولیه مورد نیاز کشور از ماموریت های این شرکت است .

مدل: -
خصوصیات کلی PVP (پلی وینیل پیرولیدون)فرمول شیمیایی: C6H9NO)n)شکل ظاهری: پودر سفید یا شیری رنگکاملا محلول در آبنام های دیگر این ماده عبارتند از:پلی وینیل پیرولیدونپلی ویدونپوویدونکاربرد ها و مصارف PVP مصارف کلی پلی وینیل پیرولیدون:در فرمولاسیون چسب قرص ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
آمونیوم کلراید دارویی (نشادر)آمونیوم کلراید در آب بسیار محلول است. محلولهای کلرید آمونیوم اسیدی ملایم هستند.کلرید آمونیوم باعث می شود که اولا رطوبت در سطوح فلزات جذب گردد، ثانیا سطوح فلزات پاک گردد و این باعث می شود قلع یا روی در عملیات روکش دادن، بهتر با فلز واکنش داده و ترکیب شود.خصوصی..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: PH101
آویسل 101 نام دیگر این ماده میکروکریستالین سلولز است که ماده‌ای است که از سلولز چوب آلفا به وجود می آید.آویسل  تحت عنوان ماده ای ضد انقباض  مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین از آن  به عنوان نوعی امولسیفایر نیز استفاده میشود.میکروکریستالین سلولز در آب، اسیدهای رقیق‌ شده و نیز در اکثر حلال‌..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
آویسل(میکرو کریستالین سلولز) از نوع خاصی از سلولز چوب آلفا تشکیل شده است که در داروسازی و صنایع غذایی کاربرد وسیعی دارد و قابلیت چسبندگی در گرانول ها را ایجاد میکند.خصوصیات کلیفرمول شیمیایی: C14H26O11شکل ظاهری: پودر سفیدرنگ، بی بو بی مزهکاربردهای آویسلآویسل در صنعت دارو، بیشت..
100,000تومان
قیمت بدون مالیات:100,000تومان
مدل: -
سدیم لوریل سولفات (SLS)SLS همان چیزی است که به عنوان "سورفاکتانت" شناخته می شود.  بدین معنی که، کشش سطحی بین مواد را کاهش می دهد ، به همین دلیل به عنوان ماده کف کننده و پاک کننده  بسیار قوی میتوان از آن استفاده کرد. نام دیگر سدیم لوریل سولفات، ﺳﺪﯾﻢ دودﺳﯿﻞ ﺳﻮﻟﻔﺎت SDS میباشد. این ماده یک ترکیب شیم..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: ZIBO
اسید اسکوربیک اسکوربیک یا ویتامین C، ویتامینی به صورت محلول در آب است که از اجزای ضروری برای ساخت و نگهداری کلاژن و بافت محیطی بین سلولی است. ویتامین C، کمترین میزان پایداری را در بین همه ویتامین ها دارد. ویتامین C، عنوان آنتی اکسیدان در فرمولاسیون فرآورده های دارویی و صنایع غذایی به کار می رود...
210,000تومان
قیمت بدون مالیات:210,000تومان
مدل: -
اسید سالیسیلیکسالیسیلیک اسید یک اسید هیدروکسی بتا میباشد. این ماده که از متابولیسم سالیسین به دست می آید، در سنتز آلی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و به عنوان یک هورمون گیاهی عمل می کند.خصوصیات کلی اسید سالیسیلیکفرمول شیمیایی: C7H6O3شکل ظاهری: بلورین و بی رنگکاربرد های اسید سالی..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: Base
ال آرژنین یک اسید آمینه است که به بدن درساخت پروتئین کمک می کند.  این ماده می تواند در آزمایشگاه ساخته شود و به عنوان دارو مورد استفاده قرار گیرد و به طور طبیعی در گوشت قرمز ، طیور ، ماهی، لوبیا، محصولات لبنی و... یافت می شود.خصوصیات کلی ال آرژنین فرمول شیمیایی: C6H14N4O2..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
اسید تارتاریک اسید تارتاریک یک اسید دی کربوکسیلیک متبلور سفید است که در بسیاری از گیاهان ، به ویژه گل مروارید و انگور یافت می شود.همچنین اسید تارتاریک یکی از اسیدهای موجود در شراب می باشد. این اسید را برای ایجاد مزه ی ترش به دیگر غذاها اضافه می کنند. اسید تارتاریک یک آنتی اکسیدان نیز می باشد. ای..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
ال لیزیناسید آمینه ها عناصر سازنده پروتئین ها هستند و لیزین یکی از اسید امینه هاست. بدن انسان نمی تواند لیزین بسازد . بنابراین باید در رژیم غذایی خورده شود.خصوصیات کلی ال لیزینفرمول شیمیایی: C 6 H 14 N 2 O 2کاربرد ال لیزینبه دلیل اینکه بدن انسان نمیتواند لیزین بسازد، در نتیجه بای..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: L Tartrate
ال کارنیتین این ماده نوعی اسید آمینه است که سبب ساخت پروتئین در بدن میشود. پروتئین های تشکیل شده از اسید آمینه ی ال کارنتین، در کلیه و کبد ساخته میشوند. لازم به ذکر است که بدن برای سنتز ال کارنتین، به اسید آمینه‌هایی نظیرِ متیونین و لیزین و نیز ویتامین‌های ب 6، ب 3 (نیاسین) و ویتامین ث احتیاج دا..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
اوره دارویی این ماده در ابتدا به صورت آمونیاک بوده که حاصل تجزیه آمینواسید هاست. آمونیاک به دلیل اینکه دارای سمیت زیاد است، برای بدن مضر میباشد؛  آمونیاک ها در کبد با دی اکسید کربن هایی که توسط یاخته های کبد ایجاد میشوند، واکنش نشان میدهد و تبدیل به اوره میشود. با این عمل که سبب کاهش سمیت آن میش..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
نمايش 1 تا 12 از 68 (6 صفحه)

کالای مورد نظر شما موجود نمی باشد . لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا زمانی که محصول مورد نظرتان موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات