منو
Your Cart

مواد اولیه دارویی

مواد اولیه دارویی

مواد اولیه دارو در صنعت داروسازی:

 

صنعت دارویی یکی از زیر شاخه های صنایع شیمیایی محسوب می شود. در قدیم داروها اکثرا منشا گیاهی یا حیوانی داشتند . اخیرا" داروها از طریق واکنش ها و سنتزهای شیمیایی به تولید می رسند . مواد اولیه دارویی بسیاری برای سنتز دارو مورد استفاده قرار می گیرد. مواد اولیه دارویی شامل مواد موثره دارو ، افزودنی های صنایع داروسازی و همینطور مواد جانبی دارو و اکسیپیان ها هستند .

شرکت آرتین تجارت اکسیر در زمینه واردات و تامین مواد اولیه داروئی و افزودنی های صنعت داروسازی و مواد جانبی دارو (غیر موثر) که عموما در گروه اکسیپیان های دارویی (Exipients) قرار میگیرند، فعال است .

سایت “ بازارنانو “ فروش مواد اولیه دارویی و واردات مواد جانبی دارو را در کنار صنعت داروسازی به پیش می برد و در فهرست واردکنندگان اول این صنعت جای دارد . اعتلای صنعت داروسازی و تامین مواد اولیه مورد نیاز کشور از ماموریت های این شرکت است .

مدل: -
کاربرد ها و مصارف PVPمصارف کلی این ماده :در فرمولاسیون چسب قرص برای کاربردهای دارویی و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.اشاره کلی به دیگر مصارف PVPکاربردهای آرایش مو (چسب مو، ژل مو، آدامس مو، کف مو و غیره)،ریمل، برای محصولات با نگهداری قوی و ویسکوزیته بالا (بعنوان مثال انواع ژل ها و کف..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
آمونیوم کلراید دارویی (نشادر)آمونیوم کلراید در آب بسیار محلول است. محلولهای کلرید آمونیوم اسیدی ملایم هستند.کلرید آمونیوم باعث می شود که اولا رطوبت در سطوح فلزات جذب گردد، ثانیا سطوح فلزات پاک گردد و این باعث می شود قلع یا روی در عملیات روکش دادن، بهتر با فلز واکنش داده و ترکیب شود.خصوصی..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
آویسل(میکرو کریستالین سلولز) از نوع خاصی از سلولز چوب آلفا تشکیل شده است که داروسازی و صنایع غذایی کاربرد وسیعی دارد و قابلیت چسبندگی در گرانول ها را ایجاد میکند.خصوصیات کلیفرمول شیمیایی: C14H26O11شکل ظاهری: پودر سفیدرنگ، بی بو بی مزهکاربردهای آویسلآویسل در صنع..
100,000تومان
قیمت بدون مالیات:100,000تومان
مدل: -
سدیم لوریل سولفات (SLS)SLS همان چیزی است که به عنوان "سورفاکتانت" شناخته می شود.  بدین معنی که، کشش سطحی بین مواد را کاهش می دهد ، به همین دلیل به عنوان ماده کف کننده و پاک کننده  بسیار قوی میتوان از آن استفاده کرد. نام دیگر سدیم لوریل سولفات، ﺳﺪﯾﻢ دودﺳﯿﻞ ﺳﻮﻟﻔﺎت SDS میباشد. این ماده یک ترکیب شیم..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: ZIBO
اسید اسکوربیکاسید اسکوربیک یا ویتامین C، ویتامینی به صورت محلول در آب است که از اجزای ضروری برای ساخت و نگهداری کلاژن و بافت محیطی بین سلولی است و کمترین میزان پایداری را در بین همه ویتامین ها دارد. ویتامین  Cبه عنوان آنتی اکسیدان در فرمولاسیون فرآورده های دارویی و صنایع غذایی به کار می رود...
225,000تومان
قیمت بدون مالیات:225,000تومان
مدل: -
اسید سالیسیلیکسالیسیلیک اسید یک اسید هیدروکسی بتا میباشد. این ماده که از متابولیسم سالیسین به دست می آید، در سنتز آلی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و به عنوان یک هورمون گیاهی عمل می کند.خصوصیات کلی اسید سالیسیلیکفرمول شیمیایی: C7H6O3شکل ظاهری: بلورین و بی رنگکاربرد های اسید سالی..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
ال آرژنینال آرژنین یک اسید آمینه است که به بدن درساخت پروتئین کمک می کند.  این ماده می تواند در آزمایشگاه ساخته شود و به عنوان دارو مورد استفاده قرار گیرد و به طور طبیعی در گوشت قرمز ، طیور ، ماهی، لوبیا، محصولات لبنی و... یافت می شود.خصوصیات کلی ال آرژنینفرمول شیمیایی: C6H14N4O2کارب..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
اسید تارتاریک اسید تارتاریک یک اسید دی کربوکسیلیک متبلور سفید است که در بسیاری از گیاهان ، به ویژه گل مروارید و انگور یافت می شود.همچنین اسید تارتاریک یکی از اسیدهای موجود در شراب می باشد. این اسید را برای ایجاد مزه ی ترش به دیگر غذاها اضافه می کنند. اسید تارتاریک یک آنتی اکسیدان نیز می باشد. ای..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
ال لیزیناسید آمینه ها عناصر سازنده پروتئین ها هستند و لیزین یکی از اسید امینه هاست. بدن انسان نمی تواند لیزین بسازد . بنابراین باید در رژیم غذایی خورده شود.خصوصیات کلی ال لیزینفرمول شیمیایی: C 6 H 14 N 2 O 2کاربرد ال لیزینبه دلیل اینکه بدن انسان نمیتواند لیزین بسازد، در نتیجه بای..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
اوره دارویی این ماده در ابتدا به صورت آمونیاک بوده که حاصل تجزیه آمینواسید هاست. آمونیاک به دلیل اینکه دارای سمیت زیاد است، برای بدن مضر میباشد؛  آمونیاک ها در کبد با دی اکسید کربن هایی که توسط یاخته های کبد ایجاد میشوند، واکنش نشان میدهد و تبدیل به اوره میشود. با این عمل که سبب کاهش سمیت آن میش..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
میخک معمولاً به عنوان یک ادویه آشپزخانه و در ترکیب با فلفل، دارچین و زردچوبه و سایر ادویه‌ها برای تهیه پودر ادویه کاری، مورد استفاده قرار می‌گیرد.از روغن میخک نیز در تولید عطرها، صابون‌ها و یا به عنوان ماده طعم دهنده در لوازم پزشکی و دندان‌پزشکی استفاده می‌شود.این گیاه به علت زیبایی خاص..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
اکسید روی داروییترکیبی غیر آلی است که به شکل پودر سفید رنگ میباشد و غیرمحلول در آب است.خصوصیات کلی اکسید رویفرمول شیمیایی: ZnOشکل ظاهری: پودر سفید رنگکاربرد های اکسید رویاز اکسید روی به عنوان ماده حجیم کننده و رنگ دهنده استفاده می شود. در محصولات دارویی بدون نسخه از آن به عنو..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
نمايش 1 تا 12 از 68 (6 صفحه)

کالای مورد نظر شما موجود نمی باشد . لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا زمانی که محصول مورد نظرتان موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات