منو
Your Cart

فروش مواد اولیه دارویی

فروش مواد اولیه دارویی

خرید مواد اولیه دارو در صنعت داروسازی:

 خرید مواد اولیه دارویی در گرو دانستن این مهم است که صنعت دارویی یکی از زیر شاخه های صنایع شیمیایی محسوب می شود. در قدیم داروها اکثرا منشا گیاهی یا حیوانی داشتند. اخیرا" داروها از طریق واکنش ها و سنتزهای شیمیایی به تولید می رسند. مواد اولیه دارویی بسیاری برای سنتز دارو مورد استفاده قرار می گیرد. مواد اولیه دارویی شامل مواد موثره دارو، افزودنی های صنایع داروسازی و همینطور مواد جانبی دارو و اکسیپیان ها هستند.

مواد اولیه دارویی که در صنعت استفاده میشوند،  بر اساس استفاده به چند بخش تقسیم می شوند:

 دارویی خوراکی:

  مواد اولیه این بخش برای تولید تبلت ها (قرص ها) شربت ها و کپسول های دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این مواد اولیه دارویی بایستی دارای  تاییدیه هایی از سازمان های دارویی مورد قبول بین‌المللی باشد که بر این اساس دارای گرید های دارویی زیر است:

 

  • U.S.P: مواد اولیه دارویی که دارای گرید USP می‌باشند دارای تاییدیه از ادارهٔ مواد غذایی و دارویی ایالات متحدهٔ آمریکا می باشد این گرید یکی از معتبرترین گریدهای صنعت داروسازی می باشد.

  • Ph Eur: مواد اولیه دارویی که دارای این گرید هستند دارای تاییدیه از سازمان دارویی اروپا می باشد. این گرید دارویی نیز مورد تایید اکثر کارخانجات داروسازی می باشد.
  • N.F: یک سری از مواد اولیه دارویی، دارای این گرید هستند نشان دهنده آن است که دارای حداقل مورد نیاز تاییدیه دستورنامه ایالت متحده آمریکا هستند البته بعدها این سازمان با سازمان داروی ایالات متحده آمریکا ادغام شد و گرید USP-NF ایجاد گردید.


دارویی موضعی:

 مواد اولیه این بخش معمولاً برای تولید کرم ها و و روغن هایی استفاده می شود که قرار است به صورت موضعی استفاده شود.


مواد اولیه دارویی که در این صفحه می بینید اکثراً برای تولید داروهای خوراکی قابل استفاده در تولید کپسول های دارویی تبلت ها و همچنین شربتهای داروی می باشد حتما قبل از خرید این مواد اولیه دارویی باید به گرید دارویی آنها توجه داشت و آنالیز آنها را قبل از خرید بررسی نمود.
 

برای استفاده و خرید مواد اولیه دارویی بایستی حتما به لحاظ کیفیت از ماده ای که تصمیمی به خرید آن داریم، مطمئن باشیم، زیرا کیفیت مواد اولیه دارویی مستقیما در کارایی و کیفیت محصولات پزشکی تاثیر دارد و اگر مواد اولیه دارویی از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشند، نهایتا محصولاتی که از این مواد تهیه میشود، کیفیت مناسب را نخواهند داشت.

 

واردات و خرید مواد اولیه دارویی

کارخانجات تولید صنعت داروسازی برای سنتز و فرمولاسیون داروها نیاز به خرید مواد اولیه دارویی دارند که این مهم معمولا توسط شرکت ها و وارد کنندگان مواد اولیه جانبی دارو انجام میشود. شرکت هایی که در این زمینه فعالیت دارند بایستی با صنعت، خود را به روز نگه دارند و مایحتاج را براساس نیاز داروئی کشور تامین کنند.

 

شرکت آرتین تجارت اکسیر در زمینه واردات و تامین مواد اولیه داروئی و افزودنی های صنعت داروسازی و مواد جانبی دارو (غیرموثر) که عموما در گروه اکسیپیان های دارویی (Exipients) قرار میگیرند، فعال است.

سایت “ بازارنانو “ فروش مواد اولیه دارویی و واردات مواد جانبی دارو را در کنار صنعت داروسازی به پیش می برد و در فهرست واردکنندگان اول مواد اولیه دارویی این صنعت جای دارد. اعتلای صنعت داروسازی و تامین مواد اولیه مورد نیاز کشور از ماموریت های این شرکت است.

مدل: -
پروپیلن گلیکول پروپیلن گلایکول که یک ماده شفاف، بدون بو و بدون مزه است، نوعی افزودنی غذایی است که مصنوعی میباشد. این ماده از گروه شیمیایی الکل هاست.کاربردهای مونو پروپیلن گلیکول در صنایع غذاییپروپیلن گلیکول به عنوان یک افزودنی و به منظور تسهیل فرایند فرآوری مواد غذایی و بهبود طعم آن و هم..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
برند: MEGGLE مدل: مش 200
خرید لاکتوز دارویی ، لاکتوز خوراکیلاکتوز خوراکی یکی از کربوهیدرات های ساده و یا قند طبیعی است که فقط در شیر پستانداران یافت می شود. این ماده از گلوکز و گالاکتوز تشکیل شده است. این ماده که همان قند شیراست، یک دی ساکارید محسوب میشود که به وفور در شیر یافت می شود. نام لاکتوز غذایی از لاکت (lacte) ک..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: پودری
آشنایی با دی اکسید سیلیکون داروییسیلیکون دی اکساید دارویی که نام دیگر آن سیلیکا فارما گرید میباشد، ترکیبی است که از دو ماده موجود در زمین یعنی سیلیکون و اکسیژن تشکیل شده است.  زمانی که سیلیکون در معرض اکسیژن اتمسفری قرار می گیرد، این ماده ساخته میشود. منابع سیلیکون دی اکساید:سیلیکا د..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
برند: kanbo مدل: چینی
سوکرالوزخرید سوکرالوز به عنوان یک شیرین کننده مصنوعی با کالری صفر میباشد. سوکرالوز در واقع از قند در یک فرآیند شیمیایی چند مرحله ای ساخته می شود که در آن سه گروه هیدروژن و اکسیژن با اتمهای کلر جایگزین می شوند و یکی از انواع کربوهیدرات هاست. شیرین کنندگی آن 600 برابر شکر میباشد. خصوصیات ک..
2,350,000تومان
قیمت بدون مالیات:2,350,000تومان
مدل: رشته ای
خرید سوربات پتاسیم سوربات یک ماده افزودنی شیمیایی است که در واقع نمکی از پتاسیم میباشد. خرید سوربات پتاسیم به طور گسترده ای به عنوان نگهدارنده در غذاها، نوشیدنی ها و محصولات مراقبت شخصی استفاده می شود. این ماده، نمکی بدون بو و بی مزه است که به طور سنتزی از اسید سوربیک و هیدروکسید پتاسیم تولید می..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
دی اکسید تیتانیوم تیتانیوم دی اکساید که به نام تیتانیا نیز شناخته میشود، از دسته مواد معدنی پرکاربرد است که دارای خواص مهمی میباشد. یکی از این خواص شامل حفاظت از پوست در برابر اشعه فرا بنفش میباشد.این ماده نفوذ اشعه فرابنفش را با ایجاد مانعی فیزیکی به حداقل میرساند. تیتان دی اکساید همچنین، د..
230,000تومان
قیمت بدون مالیات:230,000تومان
مدل: ZIBO
اسید اسکوربیک اسکوربیک یا ویتامین C، ویتامینی به صورت محلول در آب است که از اجزای ضروری برای ساخت و نگهداری کلاژن و بافت محیطی بین سلولی است. ویتامین C، کمترین میزان پایداری را در بین همه ویتامین ها دارد. ویتامین C، عنوان آنتی اکسیدان در فرمولاسیون فرآورده های دارویی و صنایع غذایی به کار می رود...
240,000تومان
قیمت بدون مالیات:240,000تومان
مدل: -
آویسل(میکرو کریستالین سلولز) از نوع خاصی از سلولز چوب آلفا تشکیل شده است که در داروسازی و صنایع غذایی کاربرد وسیعی دارد و قابلیت چسبندگی در گرانول ها را ایجاد میکند.خصوصیات کلیفرمول شیمیایی: C14H26O11شکل ظاهری: پودر سفیدرنگ، بی بو بی مزهکاربردهای آویسلآویسل در صنعت دارو، بیشت..
105,000تومان
قیمت بدون مالیات:105,000تومان
مدل: -
خرید گلیسیرین گلیسیرین : گلیسیرین یا گلیسرول TCC یک ترکیب ساده پلیول است که در دسته بندی کربوهیدرات ها جای میگیرد. این ماده یک مایع شیرین، بی رنگ، بدون بو، غیر سمی و چسبناک است که به طور گسترده ای در فرمولاسیون های دارویی استفاده می شود. گلیسرول دارای سه گروه هیدروکسیل است که مسئول حل شدن آن..
119,000تومان
قیمت بدون مالیات:119,000تومان
مدل: -
گلوکونات روی این ماده نمک روی اسید گلوکونیک میباشد که ترکیبی یونی است.خصوصیات کلی گلوکونات روی  فرمول شیمیایی: C12H22O14Znکاربرد های گلوکونات روی گلوکونات روی (روی گلوکونات) یکی‌ از مواد مکمل طبیعی است که به دلیل خواص مفید خود به طور گسترده‌ای مورد استفاده افراد قرار می‌..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
گلایسین گلیسین یا گلایسین یک اسید آمینه قطبی و آب دوست است که دارای یک اتم هیدروژن واحد به عنوان زنجیر جانبی آن است.این اسید آمینه بسیار سبک‌ و تنها اسید آمینه‌ی غیر کایرال است. کدهای ژنتیکی این اسید آمینه عبارتند از: GGU، GGC، GGA و GGG. گلیسین یکی از ۲۰ اسید آمینه هست که پروتئین را می‌سازد. گل..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
سدیم کلرید که در انگلیسی به آن سدیم کلراید گفته می‌شود و فرمول شیمیایی آن است، یک ترکیب یونی است که از نسبتهای معادل سدیم و کلر تشکیل شده است. کلرید سدیم ترکیب اصلی تشکیل دهنده نمک طعام است و بخش اعظم شوری آب اقیانوسها نیز بدلیل این ترکیب است...
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
نمايش 1 تا 12 از 73 (7 صفحه)

بازدید کننده گرامی؛ به دلیل تغییرات قیمت، از طریق پر نمودن این فرم از قیمت به روز محصول مطلع شوید.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات