منو
Your Cart

لیست امولسیفایرهای غذایی

 " تامین امولسیفایرهای غذایی "

 

امولسیفایر چیست؟ و دارای چه خواصی میباشد؟

  ماده ایست که از طریق کاستن سرعت واکنشهای شیمیایی باعث پایداری یک امولسیون می شود. امولسیون نیز، نوعی کلوئید مایع در مایع است که در آن قطرههای ریز یک مایع در مایعی دیگر بدونآنکه با یکدیگر درآمیزند، پراکندهشده است.

لازم به ذکر است که امولسیون ها می توانند انواع مختلفی داشته باشند ، که عبارتند از امولسیون روغن در آب (o/w) و آب در روغن (w/o) .

در o/w)) فاز پراکنده روغن و فاز پیوسته آب است و در نوع(w/o)  این قضیه بالعکس می شود.

به منظور افزایش کیفیت محصول نهایی در صنعت غذا، استفاده از امولسیفایرها بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

خاصیتی که تا این اندازه امولسیفایرها را با اهمیت جلوه میدهد، خاصیت نگهداری طولانی مدت فازهای مختلف مواد غذایی، در کنار هم میباشد.

به دلیل اینکه امولسیفایرهای طبیعی و غیر طبیعی دارای خاصیت آبدوستی و آبگریزی به صورت همزمان میباشند، قادرند همانند یک واسطه مابین آب و روغن قرار گیرند و موجب افزایش پایداری سیستم ترمودینامیکی شوند. همین خاصیت امولسیفایر باعث می شود که بتواند با هر دو فاز، ارتباط شیمیایی ایجاد کرده و به عنوان یک رابط بین این دو فاز عمل کند. نهایتا این کار سبب پایداری امولسیون میگردد و باعث میشود تا فازها از یکدیگر جدا نشوند.

امولسیفایرها همچنین باعث کاهش چسبندگی میشوند. از دیگر کارکرد های این مواد کنترل کریستالیزاسیون است.

امولسیفایر ها در محصولات لبنی مانند پنیر،شیر، خامه ، آرد های گندم و صنعت نانوایی، محصولات شکلاتی و قنادی و همچنین محصولات گوشتی کاربرد فراوانی دارند.

 

لیست امولسیفایرهای غذایی

امولسیون کننده های غذایی موجود در شرکت آرتین تجارت اکسیر به شرح زیر است:

 • سوربیتول (مایع)
 • مونو دی گلیسیرید
 • گلیسیرید مونو استئارات
 • گلیسیرین
 • اسید سدیم پیروفسفات
 • ال تارتاریک اسید
 • زانتان گام
 • سدیم اسید پیروفسفات
 • سی ام سی
 • مالتو دکسترین
 • پروپیلن گلیکول 
 • کاراگینان
 • کلرید کلسیم
 • گوارگام

برای خرید امولسیفایر های غذایی به چه نکاتی توجه کنیم؟

با توجه به اینکه فاز روغن و آب دارای چه HLB هستند، فروش امولسیفایر مورد نظر با چه قیمت و بسته بندی در بازار موجود است بایستی دست به انتخاب بزنیم. در فرمول های مختلف، مواد امولسیون کننده خوراکی مختلفی تجویز میشود که علاوه بر کارکرد آنها در فرمول محصول غذایی مورد نظر، باید به موجود بودن آن در بازار مواد اولیه غذایی هم توجه داشت. کارشناسان ما در این زمینه به شما کمک خواهند کرد.

فروش امولسیفایر غذایی در بسته بندی های وارداتی و با قیمت های مناسب و رقابتی انجام میشود.

به منظور خرید امولسیون کننده های خوراکی میتوانید به سایت "بازار نانو" مراجعه فرمایید.

 

مدل: -
اسید سدیم پیروفسفات سدیم پیروفسفات یک ترکیب نسبتا اسیدی با PH 4 میباشد که از ترکیب اسید فسفریک و نوعی نمک بدست می آید. این ماده ترکیبی است معدنی که از کاتیون های سدیم و آنیون پیرو فسفات تشکیل گردیده است. در دسته ی افزودنی های غذایی جای میگیرد که در ثبات مواد غذایی و بهبود کیفیت آنها نقش به سزایی..
47,000تومان
قیمت بدون مالیات:47,000تومان
مدل: -
اسید تارتاریک اسید تارتاریک یک اسید دی کربوکسیلیک متبلور سفید است که در بسیاری از گیاهان ، به ویژه گل مروارید و انگور یافت می شود.همچنین اسید تارتاریک یکی از اسیدهای موجود در شراب می باشد. این اسید را برای ایجاد مزه ی ترش به دیگر غذاها اضافه می کنند. اسید تارتاریک یک آنتی اکسیدان نیز می باشد. ای..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: 90% پروتئین
ایزوله سویا یک پروتئین است که از  پروتئین سویا استخراج شده و با رسوب دادن آن به دست می آید. این ماده به دلیل اینکه حاوی پروتئین 90% میباشد، بر خلاف افزودنی های دیگری که با اضافه شدن آنها به محصول، میزان پروتئین محصول را کاهش میدهند، موجب افزایش پروتئین میشوند.این ماده میتواند از بهترین انتخا..
145,000تومان
قیمت بدون مالیات:145,000تومان
مدل: -
Glycerol mono stesrsteگلسیرین مونو استئارات (gms) به عنوان یک روال کننده در صنایع غذاییگلسیرین مونو استئارات (gms) از امواسیفایرهای غیریونی می باشدگلیسرول مونو استئارت (gms) در کیسه های 25 کیلو گرم قابل ارائه توسط شرکت پاسارگاد نوین ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: گرید غذایی
زانتان گام صمغ زانتان یک پلی ساکارید طبیعی با وزن مولکولی بالا است که توسط یک فرآیند تخمیر تولید می شود.  این ماده  پلیمری طبیعی است که از یک نوع باکتری بنام زانتاموناس کامپستریس گرفته می‌شود. به دلیل خاصیت استثنایی رئولوژیکی ، یک تثبیت کننده بسیار موثر برای سیستم های مبتنی بر آب است. در دامنه و..
95,000تومان
قیمت بدون مالیات:95,000تومان
مدل: -
ماده‌‌ای است نسبتاً اسیدی با ۴/۱ = PH و خاصیت بافری وتصفیه‌‌کنندگی که از آن به‌‌عنوان یک مادۀ نگهدارنده و برای ورآوردن خمیر استفاده می‌‌کنند. هر ۱۵ گرم این ماده و دَمای۲۵ درجۀ سانتی‌‌گراد در ۱۰۰ میلی‌‌لیتر آب حل می‌‌شود. این ماده در خلال نگهداری و پخت خمیر بیستکوییت و دونات مقدار قابل توجه‌‌ای گازکر..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: E492
سوربیتان تری استئارات این ماده که با نام های اسپن 65 یا STS  نیز شناخته میشود، از جمله افزودنی های غذایی محسوب میشود.سوربیتان تری استئارات نمی‌تواند در آب، متانول و اتانول تجزیه شود. تولید شدن این ماده به این صورت است که،توسط استریفیکاسیون سوربیتول با اسید استئاریک تجاری حاصل از چربی ها ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
سوربیتول (مایع)سوربیتول را ممکن است به جای گلیسیرین در فراورده های بیولوژیک جهت محافظت آنها بکار برد . سوربیتول به آسانی و بدون تجزیه شدن در شربتها، الکل و الکلهای چند هیدروکسیله حل می شود و به سهولت ساکارز تخمیر نمی گردد و معمولاً آن را به جای ساکارز همراه با ساخارین و سیکلاماتها در نوشابه های ..
22,000تومان
قیمت بدون مالیات:22,000تومان
مدل: -
کربوکسی متیل سلولز  كربوكسي متيل سلولز (CMC) يك پليمر آنيونی محلول در آب است كه از سلولز ساخته می شود. که از پرمصرف ترین و بیشترین مقدار نوع سلولز در جهان است. این مشتقات کربوکسی متیل سلولز که به عنوان صمغ سلولز نیز شناخته می‌شود، مهم‌ترین صمغ سلولزی یونی است. این ماده در دو مقیاس خوراکی و ص..
93,000تومان
قیمت بدون مالیات:93,000تومان
برند: Foodchem مدل: FIC
 مالتو دکسترین مالتودکسترین پلی ساکاریدی است  که به عنوان افزودنی مواد غذایی محلول در آب مورد استفاده قرار می گیرد، تولید کنندگان ب رای بهبود طعم ، قوام و ماندگاری آنرا به بسیاری از مواد غذایی اضافه می کنند. این ماده از نشاسته توسط هیدرولیز جزئی تولید می شود.مالتو دکسترین که به سرعت به عنوان گلو..
29,000تومان
قیمت بدون مالیات:29,000تومان
مدل: -
مونو دی گلیسیرید یكی از مهمترين امولسيفايرهای غذايی مونو و دی گليسريدها هستند.این ترکیبات جزو امولسیفایرها می باشند. امولسیفایرها به دلایل متعددی مانند کمک به کنترل اندازه حبابها، بهبود مقاومت خمیر،بهبود نگهداری گاز و افزایش نرمی مغز نان ممکن است در ترکیب بهبود دهنده ها استفاده گردند. مونو و دی ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
پروپیلن گلیکول پروپیلن گلایکول که یک ماده شفاف، بدون بو و بدون مزه است، نوعی افزودنی غذایی است که مصنوعی میباشد. این ماده از گروه شیمیایی الکل هاست.خصوصیات کلی پروپیلن گلیکولفرمول شیمیایی: C3H8O2شناسه غذایی: E490کاربرد های پروپیلن گلیکولاز پروپیلن گلیکول به عنوان حلال..
110,000تومان
قیمت بدون مالیات:110,000تومان
نمايش 1 تا 12 از 16 (2 صفحه)

کالای مورد نظر شما موجود نمی باشد . لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا زمانی که محصول مورد نظرتان موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات