منو
Your Cart

لیست امولسیفایرهای غذایی

لیست امولسیفایرهای غذایی

 " تامین امولسیفایرهای غذایی "

 

امولسیفایر چیست؟ و دارای چه خواصی میباشد؟

  ماده ایست که از طریق کاستن سرعت واکنشهای شیمیایی باعث پایداری یک امولسیون می شود. امولسیون نیز، نوعی کلوئید مایع در مایع است که در آن قطرههای ریز یک مایع در مایعی دیگر بدونآنکه با یکدیگر درآمیزند، پراکندهشده است.

لازم به ذکر است که امولسیون ها می توانند انواع مختلفی داشته باشند ، که عبارتند از روغن در آب (o/w) و آب در روغن (w/o) .

در o/w)) فاز پراکنده روغن و فاز پیوسته آب است و در نوع(w/o)  این قضیه بالعکس می شود.

به منظور افزایش کیفیت محصول نهایی در صنعت غذا، استفاده از امولسیفایرها بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

خاصیتی که تا این اندازه آنها را با اهمیت جلوه میدهد، خاصیت نگهداری طولانی مدت فازهای مختلف مواد غذایی، در کنار هم میباشد.

به دلیل اینکه امولسیفایرهای طبیعی و غیر طبیعی دارای خاصیت آبدوستی و آبگریزی به صورت همزمان میباشند، قادرند همانند یک واسطه مابین آب و روغن قرار گیرند و موجب افزایش پایداری سیستم ترمودینامیکی شوند. همین خاصیت باعث می شود که بتواند با هر دو فاز، ارتباط شیمیایی ایجاد کرده و به عنوان یک رابط بین این دو فاز عمل کند. نهایتا این کار سبب پایداری امولسیون میگردد و باعث میشود تا فازها از یکدیگر جدا نشوند.

این مواد همچنین باعث کاهش چسبندگی میشوند. از دیگر کارکرد های آنها کنترل کریستالیزاسیون است.

در محصولات لبنی مانند پنیر،شیر، خامه ، آرد های گندم و صنعت نانوایی، محصولات شکلاتی و قنادی و همچنین محصولات گوشتی کاربرد فراوانی دارند.

 

لیست امولسیفایرهای غذایی

 در شرکت آرتین تجارت اکسیر به شرح زیر است:

 • سوربیتول (مایع)
 • مونو دی گلیسیرید
 • گلیسیرید مونو استئارات
 • گلیسیرین
 • اسید سدیم پیروفسفات
 • ال تارتاریک اسید
 • زانتان گام
 • سدیم اسید پیروفسفات
 • سی ام سی
 • مالتو دکسترین
 • پروپیلن گلیکول 
 • کاراگینان
 • کلرید کلسیم
 • گوارگام

برای خرید امولسیفایر های غذایی به چه نکاتی توجه کنیم؟

با توجه به اینکه فاز روغن و آب دارای چه HLB هستند، فروش امولسیفایر مورد نظر با چه قیمت و بسته بندی در بازار موجود است بایستی دست به انتخاب بزنیم. در فرمول های مختلف، خرید مواد امولسیون کننده خوراکی مختلفی تجویز میشود که علاوه بر کارکرد آنها در فرمول محصول غذایی مورد نظر، باید به موجود بودن آن در بازار مواد اولیه غذایی هم توجه داشت. کارشناسان ما در این زمینه به شما کمک خواهند کرد.

فروش امولسیفایر غذایی در بسته بندی های وارداتی و با قیمت های مناسب و رقابتی انجام میشود.

به منظور خرید امولسیون کننده های خوراکی میتوانید به سایت "بازار نانو" مراجعه فرمایید.

 

برند: MARCEL مدل: کاپا
خرید کاراگینانشرکت آرتین تجارت اکسیر به عنوان یکی از اصلی ترین وارد کنندگان کاراگینان میتواند محصول مورد نیاز شما را با کیفیت برتر و قیمت مناسب و اقتصادی تامین کند برای خرید کاراگینان با کارشناسان ما تماس بگیرید.کاراگینان چیست ؟کاراگینان یک پلی ساکارید سولفاته یا صمغی است که از نوعی جلبک..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
پروپیلن گلیکول پروپیلن گلایکول که یک ماده شفاف، بدون بو و بدون مزه است، نوعی افزودنی غذایی است که مصنوعی میباشد. این ماده از گروه شیمیایی الکل هاست.کاربردهای مونو پروپیلن گلیکول در صنایع غذاییپروپیلن گلیکول به عنوان یک افزودنی و به منظور تسهیل فرایند فرآوری مواد غذایی و بهبود طعم آن و هم..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
برند: Foodchem مدل: FIC
آشنایی با خرید مالتودکسترینمالتودکسترین پلی ساکاریدی است  که به عنوان افزودنی مواد اولیه صنایع غذایی محلول در آب مورد استفاده قرار می گیرد که جزو دسته بندی غلظت دهنده های غذایی است. تولید کنندگان برای بهبود طعم ، قوام و ماندگاری، آن را به بسیاری از مواد غذایی اضافه می کنند. این ماده از نشاسته تو..
490,000تومان
قیمت بدون مالیات:490,000تومان
برند: Foodchem مدل: ۲۵۰۰ cps
سی ام سی (CMC) چیست و انواع آن كربوكسي متيل سلولز (CMC) يك پليمر آنيونی محلول در آب است كه از سلولز ساخته می شود. که از پرمصرف ترین و بیشترین مقدار نوع سلولز در جهان است. این مشتقات کربوکسی متیل سلولز که به عنوان صمغ سلولز نیز شناخته می‌شود، مهم‌ترین صمغ سلولزی یونی است. این ماده در دو مقیاس خور..
200,000تومان
قیمت بدون مالیات:200,000تومان
مدل: عبدالقادر
گوارگامگوارگام نوعی صمغ است که از نوعی لوبیای خوشه ای به نام گوار در هند به دست می آید از نظر ساختمانی یک گالاکتومانان است. کاربردها در صنعت غذایی به دلیل توانایی ایجاد پیوند هیدروژن با مولکول آب امکان پذیر است. بنابراین، از خرید گوارگام عمدتا به عنوان غلیظ کننده و تثبیت کننده استفاده می شود. هم..
115,000تومان
قیمت بدون مالیات:115,000تومان
مدل: -
گلیسیرین گلیسیرین یا گلیسرول TCC یک ترکیب ساده پلیول است که در دسته بندی کربوهیدرات ها جای میگیرد. این ماده یک مایع شیرین، بی رنگ، بدون بو، غیر سمی و چسبناک است که به طور گسترده ای در فرمولاسیون های دارویی استفاده می شود.گلیسرول دارای سه گروه هیدروکسیل است که مسئول حل شدن آن در آب و خاصیت رط..
129,000تومان
قیمت بدون مالیات:129,000تومان
مدل: -
کلسیم کلرید کلسیم کلرید ظرفیت جذب زیادی را داراست، خصوصا هنگامی که با آمونیاک استفاده می شود (1 مول CaCl2 قادر است تا 8 مول NH3 جذب کند). این ماده یک ترکیب غیر آلی میباشد. کلسیم کلرید در آب بسیار محلول است. این ماده گرما را در حین حل شدن در آب، گرما آزاد میکند که به علت بالا بودن آنتالپی حل شدن ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
پلی سوربات 80 (توئین 80) مایعی چسبناک است که به رنگ طلایی است. این ماده از پلی اتیل کربنات سدیرتین و اسید اولئیک که اسید چربی موجود در چربی های گیاهی و حیوانی است، به دست می آید. هنگامی که استرهای سوربیتان، اتوکسیله میشوند، پلی سوربات ها که مایعاتی روغنی شکل هستند، حاصل میشوند.خصوصیات ک..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
پلی سوربات 60 (توئین 60)توئین 60 از مشتقات سوربیتان است. ماده ای استریده شده با اسیدهای چرب است که مایعات روغنی هستند. این ماده در دسته مواد غیر آلی قرار میگیرد.خصوصیات کلی پلی سوربات (توئین 60)شکل ظاهری: مایع، زرد رنگکاربرد های پلی سوربات (توئین 60)پلی سوربات 60 به عنوان..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
پلی سوربات 20 (توئین 20)ماده ای امولسیون کننده و حل کننده است و یک سورفاکتانت میباشد. توئین 20، استر پلی اکسی اتیلن سوربیتول از خانواده ی پلی سوربات است. به دلیل اینکه این ماده، ماده ایست پایدار، تحت عنوان امولسیفایر در صنایع دارویی و غذایی کاربرد دارد. وقتی که قصد حل کردن روغن های ضروری در آب ر..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: 90%
مونو دی گلیسیرید GMS 90% یكی از مهمترين امولسيفايرهای غذايی مونودی گليسیريدها هستند.این ترکیبات جزو امولسیفایرها می باشند. امولسیفایرها به دلایل متعددی مانند کمک به کنترل اندازه حبابها، بهبود مقاومت خمیر،بهبود نگهداری گاز و افزایش نرمی مغز نان ممکن است در ترکیب بهبود دهنده ها استفاده گردند. مونو..
970,000تومان
قیمت بدون مالیات:970,000تومان
مدل: مایع
خرید لسیتین نیاز به اطلاعاتی در زمینه های خواص و ویژگی های آن، مصارف لسیتین در صنایع مختلف، منابع طبیعی حاوی این ماده، طرز تهیه آن به شکل صنعتی و… دارد. پس تا انتهای متن، با ما همراه باشید.مشخصات لسیتین سویا خوراکی شناسه غذایی این فراورده با کد ای نامبر E322 شناخته میشود. شکل ظا..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
نمايش 1 تا 12 از 21 (2 صفحه)

بازدید کننده گرامی؛

به دلیل تغییرات قیمت، از طریق این فرم از قیمت به روز محصول مطلع شوید.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات