منو
Your Cart

بی کربنات سدیم (جوش شیرین)

بی کربنات سدیم (جوش شیرین)
بی کربنات سدیم (جوش شیرین)
بی کربنات سدیم (جوش شیرین)
بی کربنات سدیم (جوش شیرین)
بی کربنات سدیم (جوش شیرین)
  • موجودی: موجود
  • مدل: -
فروخته شد: 1
10,000تومان
قیمت بدون مالیات: 10,000تومان

توضیحات

بی کربنات سدیم (جوش شیرین)

سدیم بی کربنات، نمک منو سدیم اسید کربنیک میباشد که دارای خاصیت قلیایی سازی و جایگزینی الکترولیت است. این ماده، نمکی است که پس از تجزیه یونهای سدیم و بی کربنات را تشکیل می دهد.

جوش شیرین، ماده ای است که نقطه جوش ندارد بلکه تجزیه میشود.

نام (های) دیگر این ماده به شرح زیر است:

بی کربنات سودا ، جوش شیرین

خصوصیات کلی بی کربنات سدیم

فرمول شیمیایی: NaHCO3

شکل ظاهری: پودر کریستالی سفید، بی بو و بی مزه

کاربرد های بی کربنات سدیم

بی کربنات سدیم، موجب کاهش اسید معده  میشود. به همین علت، از آن به عنوان ضد اسید برای درمان سوزش معده ، سو هاضمه و ناراحتی معده استفاده می شود و همچنین جاذب رطوبت و بوگیر است. این ترکیب ماده ای است که برای متخلخل کردن خمیر نان استفاده می‌شود.

در برخی موارد برای کاهش اسیدیسیته خون و ادرار از این ماده استفاده میشود. همچنین از سدیم بی کربنات برای درمان مشکلات عروقی ناشی از شوک یا دهیدراسیون شدید نیز بهره گرفته میشود. در درمان مسمومیت های ناشی از داروهایی مانند باربیتوراتها یا سالیسیلاتها هم از این ماده استفاده میشود.

همانطور که اشاره کردیم، از بی کربنات سدیم به عنوان قلیایی کننده ادرار هم استفاده میگردد و به دلیل اینکه قادر است تا از تشکیل کریستال جلوگیری کند ، برای جلوگیری از آسیب های احتمالی به کلیه هم میتوان از آن بهره گرفت.

خرید بی کربنات سدیم

از جمله محصولات شیمیایی که توسط فروشگاه اینترنتی "بازار نانو" عرضه میگردد، سدیم بی کربنات میباشد. به منظور تهیه این ماده با قیمت و کیفیتی مناسب میتوانید با ما در تماس باشید. برای اطلاع از خرید مواد اولیه غذایی دیگر به وبسایت ما مراجعه فرمائید.

نظرات

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

بازدید کننده گرامی؛

به دلیل تغییرات قیمت، از طریق این فرم از قیمت به روز محصول مطلع شوید.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات