منو
Your Cart

فروش دکستروز (گلوکز) چین

دکستروز (گلوکز) چین
فروش دکستروز (گلوکز) چین
مشخصات کلی
به انگلیسیDextrose
Appearanceپودر کریستالی سفید
Purity99 %
BrandFIC
Originچین
Packingکیسه 25 کیلوگرمی
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: -
فروخته شد: 1
0تومان
قیمت بدون مالیات: 0تومان

دکستروز (گلوکز پودری)

 ماده‌ای قندی است که حاصل از ذرت میباشد. این ماده بر اثر هیدرولیز کامل نشاسته به وجود می آید.

دو نوع دکستروز در صنعت غذا موجود است.

دکستروز آبدار یا مونوهیدرات

حاوی نه درصد آب کریستالیزه است وبیشترین کاربرد را دارد.

دکستروز خشک یا آنهیدرات

حاوی حدود نیم درصد آب کریستالیزه میباشد. قند ذرت قندی احیا کننده است و در درجات حرارت بالا در محصولات نانوایی قهوه ای میشود.گلوکز ، قند ذرت نیز نام دارد. دکستروز را می توان در همه گیاهان و حیوانات در زیرساخت های سلولز، نشاسته و گلیکوژن یافت.

خصوصیات کلی دکستروز

فرمول شیمیایی: C6H12O6

شکل ظاهری: پودر سفید رنگ

کاربرد های دکستروز

این ماده در صنعت دارویی و همچنین غذایی ، در دسته ی شیرین کننده ها قرار میگیرد و به عنوان درمانی برای کاهش قند خون و کمبود آب بدن کاربرد دارد.

امکان دارد که پزشکان به فرد دیابتی یا مستعد ابتلا به افت قند خون توصیه کنند که قرص های دکستروز را به همراه خود داشته باشند. هنگامی که فردی با قند خون پایین از این قرص استفاده می کند ، قند خون او به سرعت به سطح سالم برمی گردد.

این قرص ها به سرعت در دهان فرد حل می شوند و به بدن اجازه ی جذب سریع دکستروز را می دهند. البته باید توجه داشت که افراد دارای انواع خاصی از بیماریها، دکستروز داده نشود. علت اصلی این مسئله این است که دکستروز می تواند به طور بالقوه باعث افزایش زیاد قند خون و یا تغییر مایعات در بدن شود که منجر به تورم یا تجمع مایعات در ریه ها میشود.

خصوصیات عملگری دکستروز

 قند کاهنده وتعریف معادل دکستروز یا دکستروز اکیوالان  DE:

این  ماده یک قند کاهنده است. معادل دکستروز یا DE برابر 100 تعریف شده است و به عنوان درصدی از درجه کاهندگی دکستروز خالص تعریف شده و بر اساس وزن خشک بیان می شود واکنش میلارد یکی از انواع قهوه ای شدن غیر آنزیمی است که در مواد غذایی اتفاق می افتد و حاصل از واکنش پروتئین ها و کربوهیدرات ها است و به دلیل دارا بودن گروه های فعال آلدهیدی می تواند سرعت قهوه ای شدن را بالا ببرد.

خرید دکستروز

شرکت آرتین تجارت اکسیر، عرضه کننده مواد اولیه شیمیایی شامل مواد اولیه غذایی، مواد اولیه دارویی و نانو مواد آماده دریافت سفارشات شما عزیزان در بخش فروش میباشد.

فروش دکستروز

شرکت آرتین تجارت اکسیر عرضه کنننده ی سدیم سیترات در کیسه های 25 کیلوگرمی، برند FIC  با قیمت های رقابتی میباشد. جهت تهیه با ما تماس حاصل فرمائید.

قیمت دکستروز

همکاران ما در این مجموعه پاسخگوی شما خواهند بود.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

کالای مورد نظر شما موجود نمی باشد . لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا زمانی که محصول مورد نظرتان موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات