منو
Your Cart

لیست شیرین کننده های خوراکی

لیست شیرین کننده های خوراکی

"خرید شیرین کننده های غذایی"

برای خرید این دسته از مواد باید توجه داشت که آنها از خانواده ی کربوهیدرات ها هستند و از کربن، هیدروژن، و اکسیژن تشکیل شده اند.

این مواد در چهار گروه اصلی  شیرین کننده های طبیعی ، مصنوعی ، تصفیه شده و الکل ‏های قندی دسته‏ بندی می ‏شوند.

خرید شیرین کننده های طبیعی

آنها شامل شیرین کننده های تصفیه شده ای هستند که از مواد طبیعی و گیاهی گرفته می شوند.

 

موارد زیر در دسته شیرین کننده های طبیعی قرار میگیرند:

ساکارز: غالبا از چغندر قند و نیشکر به دست می آید. به جز چغندر قند و نیشکر، منابع دیگری مانند سورگوم، درخت های افرا و پالم های قندی مخصوصا نخل خرما، برای یافتن ساکارز وجود دارد.

گلوکز: نوعی کربوهیدرات میباشد که توسط سلول‌های بدن مصرف شده و تولید انرژی می‌کند.

لاکتوز: ماده ای است که دستگاه گوارش برخی افراد به علت فقدان آنزیم لاكتاز قادر به هضم و جذب آن نیست.

سوربیتول: الکلی قندی میباشد که در بدن انسان به صورت آهسته متابولیزه می‌شود. از سوربیتول پودری به عنوان ملین استفاده می‌شود.

فروکتوز: این ماده بسیار زیاد در میوه‌ها و عسل موجود است.

عسل: تشکیل شده از گلوکز و فروکتوز

 

مقایسه های شیرین کننده های طبیعی با شکر

شکر (ساکارز): 100

لاکتوز: 16

گلوکز: 74

سوربیتول: 60

مانیتول: 50

فروکتوز: 173

 

شیرین کننده های مصنوعی

این دسته از مواد بدون کالری هستند لذا از آنها به جای آنهایی که مانند شکر پرکالری هستند، استفاده میشود.

 

شیرین کننده های مصنوعی کدام اند؟

سوکرالوز:

میزان شیرین کنندگی سوکرالوز 600 برابر شکر میباشد.

آسه سولفام

آسپارتام

ساخارین

 و آلیتام

 

از دسته مصنوعی ها چه استفاده ای میشود؟

از خرید شیرین کننده‏ های مصنوعی به جای شکر برای شیرین کردن نوشیدنی ‏های سرد و گرم و... استفاده می ‏شوند ولی به سبب آن که شیرینی آن ها از شکر بالاتر است باید به مقدارکمی جایگزین این ماده شوند.

 

فواید استفاده از شیرین کننده های مصنوعی:

همانگونه که پیشترهم اشاره شد، مصنوعی ها، بدون کالری هستند.  بنابراین با افزودن مقدار کمی از آنها، میتوان غذاها و نوشیدنی هایی را مورد استفاده قرار داد که فاقد کالری اضافی باشند. از دیگر مزایای آنها این است که چون روی دندانها نمیمانند باعث پوسیدگی دندان نمیشوند.

 

چه محصولاتی حاوی شیرین کننده های مصنوعی هستند؟

در نوشابه های رژیمی، آدامس ها، پاستیل، ژله، خوراکی های رژیمی، شربت های طعم دار و... از این مواد استفاده میشود.

 

خرید شیرین کننده ها و صنعت قنادی

همانگونه که مشخص است، با ظهور صنعت قند وشکر، صنایع قنادی نیز گسترش یافتند. به تبع زیاد شدن این صنعت، استفاده از قندها نیز افزایش یافت و اشخاصی که در صنایع قنادی مشغول به کار شدند روز به روز نیازشان به خرید شیرین کننده های مصنوعی افزایش یافت. زیرا استفاده از موادی نظیر شکر، موجب افزایش بیماری های قلبی عروقی، دیابت و چاقی شد.

 

فروش شیرین کننده های غذایی

به منظور تهیه و خرید انواع شیرین کننده های غذایی همراه با قیمت های مناسب و رقابتی میتوانید با ما در تماس باشید.

مشتریان گرامی، شما میتوانید جهت خرید مواد شیرین کننده رژیمی و آنالیز آنها و همچنین استعلام قیمت آنها، با "کارشناسان فروش ما" در ارتباط باشید.

برند: MEGGLE مدل: مش 200
خرید لاکتوز دارویی ، لاکتوز خوراکیلاکتوز خوراکی یکی از کربوهیدرات های ساده و یا قند طبیعی است که فقط در شیر پستانداران یافت می شود. این ماده از گلوکز و گالاکتوز تشکیل شده است. این ماده که همان قند شیراست، یک دی ساکارید محسوب میشود که به وفور در شیر یافت می شود. نام لاکتوز غذایی از لاکت (lacte) ک..
2,300,000تومان
قیمت بدون مالیات:2,300,000تومان
برند: Kanbo مدل: چینی
سوکرالوزخرید سوکرالوز به عنوان یک شیرین کننده مصنوعی با کالری صفر میباشد و بدون اینکه کربوهیدرات یا کالری به غذاها و نوشیدنی ها اضافه نماید، آنها را شیرین میکند. سوکرالوز در واقع از قند در یک فرآیند شیمیایی چند مرحله ای ساخته می شود که در آن سه گروه هیدروژن و اکسیژن با اتمهای کلر جایگزین می شوند..
2,350,000تومان
قیمت بدون مالیات:2,350,000تومان
مدل: پودری
سوربیتول (پودری)سوربیتول پودری یک الکل پلی هیدریک می باشد که جزو کربوهیدرات ها به حساب می آید و در طبیعت به طور گسترده ای توزیع شده است. . سوربیتول بر خلاف ساخارین و سیکلاماتها ماده با ارزشی در ساخت شکلاتهای دیابتی و شیرینهای دیابتی می باشد.مقدار شیرینی این ماده به حجم استفاده شده از آن بستگی دا..
790,000تومان
قیمت بدون مالیات:790,000تومان
مدل: مایع
 با مطالعه متن زیر درباره سوربیتول مایع، اطلاعات مفیدی نظیر کاربردها و ویژگی های این ماده به دست خواهید آورد. پس تا پایان این متن، با ما همراه باشید. سوربیتول مایع را در دسته شیرین کننده ها طبقه بندی میکنند. در بسیاری از محصولات غذایی میتوان شاهد حضور این ماده بود. این ماده علاوه بر اینکه شیرینی مح..
30,000تومان
قیمت بدون مالیات:30,000تومان
مدل: -
سدیم ساخارین نوعی شیرین کننده ی مصنوعی است که غیر مغذی میباشد و عملا دارای انرژی غذایی نیست. این ماده به منظور افزودن شیرینی به غذاها و محصولات کم کالری مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین برای جلوگیری از اثرات مخرب شکر، میتوان از سدیم ساخارین به عنوان شیرین کننده استفاده نمود.خصوصیات ک..
310,000تومان
قیمت بدون مالیات:310,000تومان
مدل: -
ساکارز ساکارز یک دی ساکارید است که متشکل از دو مونوساکارید به نام های گلوکز و فروکتوز میباشد.ترکیبی است آلی که شامل 12 کربن میباشد و دارای مزه شیرین و بدون است. این ترکیب نقشی اساسی در خوراکی هایی که به طور روزانه از آنها استفاده میکنیم، دارند. ساکارز توسط آنزیم ها در بدن ما به گلوکز و فروکت..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
دی مانیتول مانیتول، الکلی طبیعی است که در میوه ها و سبزیجات یافت می شود. دی مانیتول نوعی الکل قندی است که از آن به عنوان شیرین کننده کم کالری استفاده می شود زیرا جذب کمی در روده دارد .دی مانیتول که نوعی الکل شکر است و در دسته ی شیرین کننده های غذایی قرار میگیرد، در صنعت غذا و دارو کاربرد دار..
950,000تومان
قیمت بدون مالیات:950,000تومان
مدل: آنهیدرات
دکستروز خشکاین ماده یک قند ساده یا همان مونوساکارید است که در زمان تجزیه شدن موادی نظیر برنج، گندم و یا ذرت حاصل میشود. چون که این ماده از نظر شیمیایی دارای یک مولکول میباشد به عنوان مونوساکارید در جهان شناخته شده است. وقتی درباره یک ماده ی تک مولکولی صحبت میکنیم بدان معناست که تجزیه آن برای بدن..
46,000تومان
قیمت بدون مالیات:46,000تومان
مدل: مونوهیدرات
دکستروز مونوهیدرات (گلوکز پودری) ماده‌ای قندی است که حاصل از ذرت میباشد. این ماده بر اثر هیدرولیز کامل نشاسته به وجود می آید. دکستروز از نظر شیمیایی با گلوکز یا همان قند خون یکسان میباشد. دو نوع دکستروز در صنعت غذا موجود است:  دکستروز آبدار یا مونوهیدراتحاوی نه درصد..
440,000تومان
قیمت بدون مالیات:440,000تومان
برند: Beneo مدل: پودری و گرانول
ایزومالت، شیرین کننده ای محبوبنوعی شیرین کننده که در واقع یک الکل قند دی ساکارید (پلیول) است که یک کربوهیدرات با زنجیره کوتاه سنتز شده از قند میباشد و از چغندر قند گرفته میشود.ایزومالت ماده ای با عطر و طعم خوب بوده و طعم آن شبیه به شکر است. در هر گرم از آن 2.1 کالری وجود دارد.این شیرین ک..
210,000تومان
قیمت بدون مالیات:210,000تومان
مدل: -
 آسپارتام از شیرین کننده های شدید، کم کالری و مصنوعی است که به صورت پودری سفید رنگ و بدون بو است، تقریباً 200 برابر شیرین تر از شکر است. در اروپا مجاز است که آسپارتام به عنوان افزودنی غذایی در مواد غذایی مانند نوشیدنی ها، دسرها، شیرینی ها، لبنیات، آدامس ها، محصولات کاهش دهنده انرژی و کنترل وزن و به ..
9,800,000تومان
قیمت بدون مالیات:9,800,000تومان
مدل: -
 آسه سولفام پتاسیم‌ یکی از شیرین کننده های بدون کالری (کالری صفر) است که شیرینی آن 200 برابر قند طبیعی (ساکاروز) است. شیرینی آسه سولفام پتاسیم بسیار طبیعی است، در دمای بالا ماندگاری خوبی دارد و حلالیت آن کاملاً قابل قبول است. آسه سولفام پتاسیم با ترکیب با یک شیرین کننده کم کالری مانند سوکرالوز  یا آ..
470,000تومان
قیمت بدون مالیات:470,000تومان
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

بازدید کننده گرامی؛

به دلیل تغییرات قیمت، از طریق این فرم از قیمت به روز محصول مطلع شوید.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات