پودر کافئین خالص یا کافئین آنهیدروز یک شکل بدون آب از کافئین است که به صورت کاملا نچرال در گیاه قهوه وجود دارد و ماده ای بسیار تلخ و به فرم کریستال های سفید است. کافئین خالص می تواند در مواردی ماده ای بسیار قوی و حتی سمی شود. به گفته سازمان غذا و داروی آمریکا، یک قاشق چایخوری از این پودر تقریبا با بیست و هشت فنجان قهوه برابری می کند. با این حال یافتن و  فروش کافئین پودری  خالص و ناب کمی دشوار است. کافئین را به عنوان نوعی محرک میشناسند که سبب ایجاد هوشیاری میگردد. این روزها بیشتر از 90 درصد مردم به طور روزانه نوشیدنی هایی که کافئین در آنها وجود دارد را مورد استفاده قرار میدهند. پودر کافئین خالص، از ترکیب اکسیژن، نیتروژن، هیدروژن و کربن حاصل شده است که قیمت هر کیلو کافئین را میتوانید از کارشناسان بخش فروش مجموعه آرتین تجارت اکسیر جویا شوید. حضور کافئین در خوراکی ها و نوشیدنی ها افزایش میزان هوشیاری، افزایش متابولیسم بدن و تحریک سیستم عصبی را به همراه خواهد داشت.
کافئین خوراکی بر طبق نظر سازمان غذا و داروی آمریکا، ماده ای بی خطر معرفی گشته است. با این حال افرادی که مبتلا به برخی بیماری ها نظیر بیماری های قلبی هستند می بایست در میزان استفاده از این ماده دقت کافی را داشته باشند.

قیمت پودر کافئین خالص:

شرکت آرتین تجارت اکسیر هم اکنون از بزرگترین وارد کنندگان کافئین پودری و گرانول در کشور می باشد. تامین پودر کافئین خالص با کیفیت تضمین شده و قابل ارائه به کارخانجات غذایی و دارویی سراسر کشور میباشد. اصالت کالا و تطابق کافئین پودری خریداری شده با آنالیز شرکت تولید کننده ( کافئین چین / کافئین هند ) تضمین می گردد. برای خرید کافئین پودری و گرانول یا استعلام قیمت کافئین در بشکه های 25 کیلوگرمی و نمونه های یک کیلو گرمی همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

 

فواید کافئین در دنیای بدنسازی بیداد می کند  و از این رو بازار خرید کافئین خالص جهت تولید مکمل های بدنسازی در این رشته بسیار داغ است. چرا که نه تنها انرژی بیشتری به ورزشکار می دهد، بلکه می تواند انقباض ماهیچه ها را بهبود بخشیده و به تنظیم عملکرد روده ها کمک کند. همچنین ثابت شده است که خاصیت چربی سوزی بالایی دارد. لذا متخصصان ورزش و تغذیه توصیه می کنند که هرکس می خواهد ورزش کند، قبل از تمرین از قهوه، چای یا نوشیدنی های انرژی زای کافئین دار استفاده کنند. خرید کافئین پودری جهت تولید انواع مکمل های ورزشی و بدنسازی بسیار رایج است.

 

خرید کافئین پودری درجه یک و خالص

خرید کافئین پودری درجه یک و خالص

 

سوال اینجاست که چه مقدار آن در روز باید مصرف کرد؟ باید بگوییم که دوزهای توصیه شده متفاوت است، اما به طور عمومی حدود 400 میلی گرم در روز یا حدود چهار فنجان قهوه یا دو نوشیدنی استاندارد انرژی زا، نرمال و قابل قبول است.

البته این به فرد و هدفی که او از خرید کافئین خوراکی و مصرف آن دارد، وابسته است. مثلا اگر شما زیاد اهل نوشیدن قهوه نیستید و می توانید تمرینات خود را اصولی پیش ببرید، نیازی نیست که عمدا کافئین را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. دقت داشته باشید که این ماده قرار نیست معجزه کند. رژیم غذایی ضعیف یا عدم انجام سنگین ورزشکاران ​​را جبران نمی کند ، بنابراین مطمئن شوید که ابتدا هدفتان از مصرف این ماده چیست سپس اقدام به خرید کافئین پودری یا مشتقات آن نمایید!

 

کافئین در چه چیزهایی یافت می شود؟

این پودر افزون بر اینکه فعال ترین ماده در چای و قهوه است، در نوشابه های کوکا کولا، شکلات و برخی داروها نیز یافت می شود. کافئین در مسکن ها و داروهای مخصوص بیماری های قلبی عروقی و بیماری های سیستم عصبی نیز وجود دارد و برای برخی بیماری ها خرید کافئین دارویی توسط پزشک تجویز میشود.

به منظور مشاهده لیست سایر مواد اولیه دارویی مجموعه آرتین تجارت اکسیر بر روی لینک آبی رنگ کلیک کنید.

کافئین چین و کافئین هند امروزه از پرفروش ترین و شناخته شده ترین برندهای این محصول هستند.

همچنین مطالعات نشان می دهد که مصرف قهوه به تدریج در حال افزایش است. در یک فنجان 100 میلی لیتری چای  تقریبا 11 میلی گرم کافئین و در یک فنجان 100 میلی لیتری قهوه 41 میلی گرم وجود دارد. به عبارت دیگر ، به طور متوسط ​​1 فنجان قهوه از نظر کافئین معادل حدود 4 فنجان چای است.