منو
Your Cart

نمایندگی لاکتوز مگله آلمان | لاکتوز MEGGLE

شرکت مگله در ایرانشرکت مگله آلمان

لاکتوز مگله

شرکت مگله یک شرکت فرآوری شیر و آب پنیر است که در Wasserburg am Inn ، آلمان مستقر است. لاکتوز مگله از مهمترین تولیدات این شرکت به شمار می رود. 

تاریخچه مگله آلمان

در سال 1882 یوزف آنتون مگل یک گاوداری در Wasserburg am Inn تاسیس کرد. به منظور گسترش آن در مارس 1887 ، یوزف مگل کار را شروع کرد و دوباره شرکت را تأسیس کرد.  در دهه های بعدی این شرکت به رشد خود ادامه داد و در دهه 1930 به بزرگترین شرکت تولید لبنیات در مونیخ تبدیل شد. در سال 1932 ، تولید نیمه اتوماتیک با ماشین آلات تشکیل 250 گرم و 500 گرم کره قالبی آغاز شد. دستیابی به موفقیت در Meggle با سی و هفتمین کنگره بین المللی مسحیت در مونیخ در تابستان 1960 صورت گرفت. مگل برای تهیه 500000 شرکت کننده بین المللی کره در طول یک هفته رویداد انتخاب شد. Meggle کره سهم را تولید کرد - و یک دسته محصول جدید ایجاد کرد. در سال 1998 ، این شرکت بازسازی شد و به یک شرکت سهامی تبدیل شد. در سال 2012 درآمد شرکتها برای اولین بار از یک میلیارد یورو فراتر رفت. Meggle دارای مکان های تولید و فروش در آمریکای شمالی و جنوبی و آسیا است. در اروپای شرقی ، محصولات شیر ​​، پنیر ، خامه و ماست برای بازارهای محلی در چندین مکان تولید می شود. 

 

تولیدات شرکت مگله

Meggle محصولات کره و کره مانند گیاهان ، سیر و کره ترافل را تولید می کند. در سال 1995 ، باگت های خنک شده با کره گیاه به دامنه محصول اضافه شد.

لاکتوز مگله آلمان

در بخش دارویی شرکت مگله (Meggle Pharma) مواد اولیه حاوی لاکتوز مگله آلمان را برای صنایع دارویی تولید و به فروش می رساند. Meggle Pharma یکی از تولیدکنندگان برجسته بازار در بازار جهانی لاکتوز مگله دارویی و غذایی است.

فروش محصولات مگله در ایران:

شرکت آرتین تجارت اکسیر تامین لاکتوز مگله غذایی و دارویی از شرکت مگله آلمان را بر عهده دارد.

برند: MEGGLE مدل: کریستال
لاکتوز مش 80با ایجاد یک پیوند گلیکوزیدی میان یک گلوکز و گالاکتوز،لاکتوز حاصل میگردد. این ماده که به نام قند شیر هم شناخته میشود به طور گسترده ای در شیر مخصوصا در شیر نشخوارکنندگانی نظیر گاو وجود دارد.به میزان بسیار کمی محلول است. تقریبا در حدود ده برابر کمتر نسبت به ساکارز در درجه حرارت محیط..
2,300,000تومان
قیمت بدون مالیات:2,300,000تومان
برند: MEGGLE مدل: مش 200
خرید لاکتوز دارویی ، لاکتوز خوراکیلاکتوز خوراکی یکی از کربوهیدرات های ساده و یا قند طبیعی است که فقط در شیر پستانداران یافت می شود. این ماده از گلوکز و گالاکتوز تشکیل شده است. این ماده که همان قند شیراست، یک دی ساکارید محسوب میشود که به وفور در شیر یافت می شود. نام لاکتوز غذایی از لاکت (lacte) ک..
2,300,000تومان
قیمت بدون مالیات:2,300,000تومان
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

بازدید کننده گرامی؛

به دلیل تغییرات قیمت، از طریق این فرم از قیمت به روز محصول مطلع شوید.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات