منو
Your Cart

نمایندگی مگله آلمان | MEGGLE

شرکت مگله آلمان


شرکت مگله یک شرکت فرآوری شیر و آب پنیر است که در Wasserburg am Inn ، آلمان مستقر است.

تاریخچه مگله آلمان

در سال 1882 یوزف آنتون مگل یک گاوداری در Wasserburg am Inn تاسیس کرد. به منظور گسترش آن در مارس 1887 ، یوزف مگل کار را شروع کرد و دوباره شرکت را تأسیس کرد.  در دهه های بعدی این شرکت به رشد خود ادامه داد و در دهه 1930 به بزرگترین شرکت تولید لبنیات در مونیخ تبدیل شد. در سال 1932 ، تولید نیمه اتوماتیک با ماشین آلات تشکیل 250 گرم و 500 گرم کره قالبی آغاز شد. دستیابی به موفقیت در Meggle با سی و هفتمین کنگره بین المللی مسحیت در مونیخ در تابستان 1960 صورت گرفت. مگل برای تهیه 500000 شرکت کننده بین المللی کره در طول یک هفته رویداد انتخاب شد. Meggle کره سهم را تولید کرد - و یک دسته محصول جدید ایجاد کرد. در سال 1998 ، این شرکت بازسازی شد و به یک شرکت سهامی تبدیل شد. در سال 2012 درآمد شرکتها برای اولین بار از یک میلیارد یورو فراتر رفت. Meggle دارای مکان های تولید و فروش در آمریکای شمالی و جنوبی و آسیا است. در اروپای شرقی ، محصولات شیر ​​، پنیر ، خامه و ماست برای بازارهای محلی در چندین مکان تولید می شود. 


تولیدات شرکت مگله

Meggle محصولات کره و کره مانند گیاهان ، سیر و کره ترافل را تولید می کند. در سال 1995 ، باگت های خنک شده با کره گیاه به دامنه محصول اضافه شد.

لاکتوز مگله آلمان

در بخش دارویی شرکت مگله (Meggle Pharma) مواد اولیه حاوی لاکتوز را برای صنایع دارویی تولید و به فروش می رساند. Meggle Pharma یکی از بازیگران برجسته بازار در بازار جهانی لاکتوز دارویی و غذایی است.

فروش در ایران:

شرکت آرتین تجارت اکسیر تامین لاکتوز غذایی و دارویی از شرکت مگله آلمان را بر عهده دارد.

برند: MEGGLE مدل: کریستال
لاکتوز مش 80 به میزان بسیار کمی محلول است. تقریبا در حدود ده برابر کمتر نسبت به ساکاروز در درجه حرارت محیط محلول است. برای توضیح بیشتر در رابطه با خواص لاکتوز، میتوان گفت که در 100 گرم آب در دمای 15 درجه حل می شود در صورتیکه ساکارز در 100 گرم آب در دمای 100 درجه سانتی گراد حل می شود...
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

کالای مورد نظر شما موجود نمی باشد . لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا زمانی که محصول مورد نظرتان موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات