منو
Your Cart

فروش ساکارز خالص دارویی و غذایی

ساکارز
فروش ساکارز خالص دارویی و غذایی
مشخصات کلی
به انگلیسیSucrose
خلوص
شکل ظاهریپودر سفید بدون بو
گرید
برند
کشور تولید کننده
بسته بندیکیسه 25 کیلوگرمی
  • موجودی: موجود
  • مدل: -
فروخته شد: 0
0تومان
قیمت بدون مالیات: 0تومان

توضیحات

ساکارز

 ساکارز یک دی ساکارید است که متشکل از دو مونوساکارید به نام های گلوکز و فروکتوز میباشد.

ترکیبی است آلی که شامل 12 کربن میباشد و دارای مزه شیرین و بدون است. این ترکیب نقشی اساسی در خوراکی هایی که به طور روزانه از آنها استفاده میکنیم، دارند. ساکارز توسط آنزیم ها در بدن ما به گلوکز و فروکتوز تجزیه میشود و پس از آن مورد مصرف سلولها قرار میگیرد.

شاخص گلیسمی ساکارز که جزو دسته بندی کربوهیدرات ها و شیرین کننده ها قرار میگیرد، 63 میباشد که به دلیل ساختار پیچیده تر نسبت به گلوگز، عدد شاخص پایین تری دارد. گلوکز، سوخت اصلی سلول های بدن میباشد و شاخص گلیسمی آن 100 است.

شاخص گلیسمی چیست؟

این شاخص، سرعت اثر و قابلیت یک ماده را در بالا بردن قند خون نشان میدهد. پس در نتیجه با توجه به اعداد گفته شده، گلوکز سرعت بیشتری در بالا بردن قند خون نسبت به ساکارز دارد.

خصوصیات کلی ساکارز

فرمول شیمیایی: C12H22O11 

شکل ظاهری: پودر سفید رنگ و بدون بو

تفاوت ساکارز با شکر

این روزها دو عبارت شکر و ساکارز را میتوانیم به جای یکدیگر به کار ببریم اما لازم است بدانیم که این دو تفاوت هایی با هم دارند.

ساکارز، از گیاهان به صورت شربتی استخراج میشود و این ماده دارای مقداری پروتئین و ویتامین است.

و اما

شکر، فرم تصفیه و فراوری شده ی ساکارز است که به رنگ سفید درآمده و به شکل گرانول هایی این روزها بر سر سفره های ما وجود دارد. در واقع، شکر سفیدی که تصفیه شده است، ویتامین ها و پروتئین های خود را ازدست داده است.

کاربرد های ساکارز

ساکاروز اغلب اوقات از نیشکر یا چغندر قند برای مصرف انسان استخراج و خالص سازی می شود . فرآیند های خالص سازی مدرن صنعتی قند اغلب اوقات شامل سفید کردن و کریستالی کردن می شود تا یک پودر شفاف ، بی بو و سفید با مزه ی شیرین از ساکارز خالص ، بدون ویتامین ها و مواد معدنی ، به وجود آید . این شکل خالص شده از ساکاروز به طور متداول به عنوان قند رو میزی یا فقط قند یاد می شود . به عنوان یک افزودنی در تولید غذا و مصرف غذا در سراسر جهان نقش مهمی ایفا می کند.

فروش ساکارز

شرکت آرتین تجارت اکسیر، عرضه کننده مواد اولیه غذایی، مواد اولیه دارویی و نانو مواد، آماده دریافت سفارش های مشتریان عزیز میباشد. جهت تهیه ساکارز میتوانید با مجموعه ما تماس بگیرید.

خرید ساکارز

این محصول در کیسه های 25 کیلوگرمی موجود است. با ثبت سفارش خود در وبسایت فروشگاهی بازار نانو، در اسرع وقت کالای مورد نظر خود را دریافت کنید.

قیمت ساکارز

برای تهیه ساکارز و کسب اطلاعات بیشتر، همین حالا با ما تماس بگیرید.

نظرات

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

بازدید کننده گرامی؛

به دلیل تغییرات قیمت، از طریق این فرم از قیمت به روز محصول مطلع شوید.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات