منو
Your Cart

فروش کربوهیدرات در صنعت غذایی

فروش کربوهیدرات در صنعت غذایی

خرید کربوهیدرات ها:

کربوهیدرات ها منبع اصلی مواد غذایی و انرژی هستند و به طور طبیعی در مواد غذایی یافت میشوند.

آنها از اتم های اکسیژن، هیدروژن و کربن ساخته شده اند و شامل قند، نشاسته و یا فیبر هستند. جالب است بدانیم که هر یک گرم کربوهیدرات حدودا 4 کیلو کالری انرژی را داراست.

سه نوع کربوهیدرات داریم:

- قند

- فیبر

- نشاسته

که در زیر به اختصار به هر کدام میپردازیم:

قند:

قند ها به طور طبیعی در موادی همچون عسل، میوه ها و سبزیجات وجود دارد. دیگر شکل های قند در طی پروسه ساخت اضافه میشوند مانند شکلاتها، بیسکویت و نوشابه، و یا اینکه در زمان شیرینی پزی و یا آشپزی اضافه میگردند.

فیبر:

این ماده بیشتر در غذاهایی که از گیاهان به دست می آید وجود دارد. از منابعی خوبی که دارای فیبر هستند میتوان به نان های سبوس دار، حبوبات و گیاهان همراه با پوست اشاره کرد.

نشاسته:

از غذاهایی که دارای نشاسته هستند میتوان به برنج، سیب زمینی و نان اشاره نمود. نشاسته ماده ای است که انرژی ماندگاری را طی روز برای بدن تامین میکند.

تفاوت کربوهیدرات های پیچیده و ساده

لازم به ذکر است که بدانیم، فیبر و نشاسته کربوهیدرات های پیچیده هستند بدین معنی که برای هضم به زمان بیشتری در دستگاه گوارش نیاز دارند.

اگر بخواهیم بیشتر شرح دهیم، باید بگوییم که کربوهیدراتهای ساده همان قندهای ساده نام دارند که به سبب وجود این قند های ساده، غذاها و خوراکی ها دارای طعم شیرین هستند. این قندها به سرعت باعث افزایش قند خون میشوند.

شیرین کننده هایی که جایگزین قند میشوند

 در بازار مواد اولیه شیمیایی، شیرین کننده های مصنوعی موادی هستند که جایگزین قند می شوند.

بیشتر آنها از قند طبیعی شیرین تر هستند.

برخی از این شیرین کننده های مصنوعی عبارتند از:

آسه سولفام،

آسپارتام،

ساخارین،

سوکرالوز،

لاکتوز،

دکستروز،

سوربیتول،

دی مانیتول

و…

 

کربوهیدراتها چگونه عمل میکنند؟

این مواد سوختی را که برای  سیستم عصبی مرکزی مورد نیاز است تامین میکند. همچنین آن انرژی که برای عملکرد ماهیچه ها احتیاج است توسط خرید کربوهیدرات ها تامین میگردد. این مواد از هدر رفتن پروتئین به عنوان منبع انرژی، جلوگیری مینمایند و در نتیجه هنگامی که بدن به انرژی نیاز دارد به جای سوزاندن پروتئین، چربی میسوزاند.

مکمل های کربوهیدرات

استفاده از مکمل های کربوهیدرات باعث افزایش رشد و حفظ عضله و نیز موجب تنظیم حجم سلول های عضلانی میشود.

همچنین در بهبود عملکرد ورزشی افراد نیز موثر است.

خرید کربوهیدرات 

میزان هضم کربوهیدرات ها به نوع آنها بستگی دارد. مقدار اضافه ی آن تبدیل به گلیکوژن و چربی شده و در بدن ذخیره میگردد.

مجموعه بازار نانو، عرضه کننده مواد اولیه شیمیایی، غذایی، دارویی و نانو مواد، آماده دریافت سفارشات شما عزیزان میباشد.

جهت تامین کربوهیدرات های ساده (قند های ساده) مورد نیاز خود میتوانید با ما تماس بگیرید.

قیمت کربوهیدرات

شرکت آرتین تجارت اکسیر، محصولات خود را با قیمت های رقابتی و کیفیتی مورد پسند مشتریان ارائه میکند.

فروش کربوهیدرات

برای دریافت و استعلام قیمت، با ما در تماس باشید.

برند: MEGGLE مدل: کریستال
لاکتوز مش 80با ایجاد یک پیوند گلیکوزیدی میان یک گلوکز و گالاکتوز،لاکتوز حاصل میگردد. این ماده که به نام قند شیر هم شناخته میشود به طور گسترده ای در شیر مخصوصا در شیر نشخوارکنندگانی نظیر گاو وجود دارد.به میزان بسیار کمی محلول است. تقریبا در حدود ده برابر کمتر نسبت به ساکارز در درجه حرارت محیط..
250,000تومان
قیمت بدون مالیات:250,000تومان
برند: MEGGLE مدل: مش 200
خرید لاکتوز دارویی ، لاکتوز خوراکیلاکتوز خوراکی یکی از کربوهیدرات های ساده و یا قند طبیعی است که فقط در شیر پستانداران یافت می شود. این ماده از گلوکز و گالاکتوز تشکیل شده است. این ماده که همان قند شیراست، یک دی ساکارید محسوب میشود که به وفور در شیر یافت می شود. نام لاکتوز غذایی از لاکت (lacte) ک..
250,000تومان
قیمت بدون مالیات:250,000تومان
برند: Kanbo مدل: چینی
سوکرالوزخرید سوکرالوز به عنوان یک شیرین کننده مصنوعی با کالری صفر میباشد و بدون اینکه کربوهیدرات یا کالری به غذاها و نوشیدنی ها اضافه نماید، آنها را شیرین میکند. سوکرالوز در واقع از قند در یک فرآیند شیمیایی چند مرحله ای ساخته می شود که در آن سه گروه هیدروژن و اکسیژن با اتمهای کلر جایگزین می شوند..
2,350,000تومان
قیمت بدون مالیات:2,350,000تومان
مدل: -
گلیسیرین گلیسیرین یا گلیسرول TCC یک ترکیب ساده پلیول است که در دسته بندی کربوهیدرات ها جای میگیرد. این ماده یک مایع شیرین، بی رنگ، بدون بو، غیر سمی و چسبناک است که به طور گسترده ای در فرمولاسیون های دارویی استفاده می شود.گلیسرول دارای سه گروه هیدروکسیل است که مسئول حل شدن آن در آب و خاصیت رط..
129,000تومان
قیمت بدون مالیات:129,000تومان
مدل: پودری
سوربیتول (پودری)سوربیتول پودری یک الکل پلی هیدریک می باشد که جزو کربوهیدرات ها به حساب می آید و در طبیعت به طور گسترده ای توزیع شده است. . سوربیتول بر خلاف ساخارین و سیکلاماتها ماده با ارزشی در ساخت شکلاتهای دیابتی و شیرینهای دیابتی می باشد.مقدار شیرینی این ماده به حجم استفاده شده از آن بستگی دا..
95,000تومان
قیمت بدون مالیات:95,000تومان
مدل: -
سدیم ساخارین نوعی شیرین کننده ی مصنوعی است که غیر مغذی میباشد و عملا دارای انرژی غذایی نیست. این ماده به منظور افزودن شیرینی به غذاها و محصولات کم کالری مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین برای جلوگیری از اثرات مخرب شکر، میتوان از سدیم ساخارین به عنوان شیرین کننده استفاده نمود.خصوصیات ک..
310,000تومان
قیمت بدون مالیات:310,000تومان
مدل: -
ساکارز ساکارز یک دی ساکارید است که متشکل از دو مونوساکارید به نام های گلوکز و فروکتوز میباشد.ترکیبی است آلی که شامل 12 کربن میباشد و دارای مزه شیرین و بدون است. این ترکیب نقشی اساسی در خوراکی هایی که به طور روزانه از آنها استفاده میکنیم، دارند. ساکارز توسط آنزیم ها در بدن ما به گلوکز و فروکت..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
دی مانیتول مانیتول، الکلی طبیعی است که در میوه ها و سبزیجات یافت می شود. دی مانیتول نوعی الکل قندی است که از آن به عنوان شیرین کننده کم کالری استفاده می شود زیرا جذب کمی در روده دارد .دی مانیتول که نوعی الکل شکر است و در دسته ی شیرین کننده های غذایی قرار میگیرد، در صنعت غذا و دارو کاربرد دار..
950,000تومان
قیمت بدون مالیات:950,000تومان
مدل: آنهیدرات
دکستروز خشکاین ماده یک قند ساده یا همان مونوساکارید است که در زمان تجزیه شدن موادی نظیر برنج، گندم و یا ذرت حاصل میشود. چون که این ماده از نظر شیمیایی دارای یک مولکول میباشد به عنوان مونوساکارید در جهان شناخته شده است. وقتی درباره یک ماده ی تک مولکولی صحبت میکنیم بدان معناست که تجزیه آن برای بدن..
46,000تومان
قیمت بدون مالیات:46,000تومان
مدل: مونوهیدرات
دکستروز مونوهیدرات (گلوکز پودری) ماده‌ای قندی است که حاصل از ذرت میباشد. این ماده بر اثر هیدرولیز کامل نشاسته به وجود می آید. دکستروز از نظر شیمیایی با گلوکز یا همان قند خون یکسان میباشد. دو نوع دکستروز در صنعت غذا موجود است:  دکستروز آبدار یا مونوهیدراتحاوی نه درصد..
52,000تومان
قیمت بدون مالیات:52,000تومان
برند: Beneo مدل: پودری و گرانول
ایزومالت، شیرین کننده ای محبوبنوعی شیرین کننده که در واقع یک الکل قند دی ساکارید (پلیول) است که یک کربوهیدرات با زنجیره کوتاه سنتز شده از قند میباشد و از چغندر قند گرفته میشود.ایزومالت ماده ای با عطر و طعم خوب بوده و طعم آن شبیه به شکر است. در هر گرم از آن 2.1 کالری وجود دارد.این شیرین ک..
210,000تومان
قیمت بدون مالیات:210,000تومان
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

بازدید کننده گرامی؛

به دلیل تغییرات قیمت، از طریق این فرم از قیمت به روز محصول مطلع شوید.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات