منو
Your Cart

شرکت بنئو | Beneo آلمان

شرکت بنئو در ایرانBeneo در زمینه تولید مواد کاربردی از منابع طبیعی برای مواد غذایی و محصولات دارویی، تجربه ای طولانی مدت دارد. این شرکت واقع در بلژیک و آلمان است و از بزرگترین تولید کنندگان محصولات بدون قند در جهان میباشد.

ایزومالت بنئو محصول این شرکت، با پیشرفته ترین تجهیزات تولید میگردد و بالاترین کیفیت و استانداردهای ایمنی را دارا میباشند.

تخصص اصلی این برند که بخشی از گروه Südzucker میباشد، این است که مواد گیاهی را برای محصولات غذایی و دارویی ارائه میدهد.

شرکت Beneo تولید کننده محصولات فراسودمند :

با توجه به هدف اصلی این مجموعه، محصولات تولیدی آن، به بهبود خواص تغذیه ای و فنی طیف گسترده ای از محصولات کمک می کنند و در عین حال طعم یا بافت را حفظ یا حتی بهبود می بخشند.  این مجموعه از تولید کنندگان فراسودمند و عملگراست.

ایزومالت Beneo که از چغندر قند به دست می آید یکی از موادی است که توسط این برند تولید میشود و بیش از 4 دهه است که به عنوان یکی از شیرین کننده های بدون قند و با درجه گلیسمیک پایین مورد استفاده قرار میگیرد.

تامین کنندگان محصولات بنئو در ایران :

شرکت آرتین تجارت اکسیر با دو دهه تجربه در زمینه مواد اولیه غذایی و دارویی، از تامین کنندگان این برند اروپایی در زمینه واردات و عرضه ایزومالت بنئو میباشد.

مجموعه آرتین تجارت اکسیر از اینکه همواره موادی که ایمنی آنها با اتکا به علم به اثبات رسیده است را در اختیار مشتریان قرار میدهد به خود میبالد.

برند: Beneo مدل: پودری و گرانول
ایزومالت، شیرین کننده ای محبوبنوعی شیرین کننده که در واقع یک الکل قند دی ساکارید (پلیول) است که یک کربوهیدرات با زنجیره کوتاه سنتز شده از قند میباشد و از چغندر قند گرفته میشود.ایزومالت ماده ای با عطر و طعم خوب بوده و طعم آن شبیه به شکر است. در هر گرم از آن 2.1 کالری وجود دارد.این شیرین ک..
210,000تومان
قیمت بدون مالیات:210,000تومان
نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

بازدید کننده گرامی؛

به دلیل تغییرات قیمت، از طریق این فرم از قیمت به روز محصول مطلع شوید.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات