منو
Your Cart

شرکت آرتین تجارت اکسیر

شرکت آرتین تجارت اکسیر:

 

"شرکت آرتین تجارت اکسیر" با نام تجاری "پاسارگاد نوین" از سال 1385 فعالیت خود را آغاز نمود .

شرکت آرتین تجارت اکسیر (پاسارگاد نوین) با دارا بودن کادری متخصص ، تلاش نموده است تا در زمینه واردات و عرضه مواد اولیه شیمیایی (غذایی ، دارویی و نانو مواد) همراه و همیار تولیدات سراسر کشور باشد . 

 

 

سایت اینترنتی بازارنانو:

 

فروشگاه اینترنتی ما با نام " بازار نانو" از سال 1390 شروع به کار نمود . سایت بازار نانو با دارا بودن محتوای غنی حاوی اخبار صنایع غذایی ، دارویی ، نانو مواد و همچنین اطلاعات کاربردی در زمینه مواد اولیه توانسته است توجه خریداران و تولید کننده های صنایع مختلف را جلب کند .

ماموریت ما :

سایت " بازار نانو " ماموریت دارد مواد اولیه غذایی ، دارویی و نانو مواد مورد نیاز خریداران خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تأمین نماید .

در این راه سعی خواهیم کرد با در اختیار قرار دادن محتوای علمی و کاربردی در مورد کالاهای سایت در قالب توضیحات کالا یا در بخش وبلاگ، تجربه خریدی شفاف و مطمئن را برای مشتریان خود به ارمغان بیاوریم .

اصالت کالاها ، ارسال به موقع و مشاوره در زمینه های مورد نیاز مشتری از دیگر ماموریت های فروشگاه اینترنتی " بازار نانو " خواهد بود .

در پایان خواهشمند است هرگونه نظر و پیشنهاد را در قسمت " تماس با ما " با ما در میان بگذارید .

کالای مورد نظر شما موجود نمی باشد . لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا زمانی که محصول مورد نظرتان موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات