منو
Your Cart

شرکت آرتین تجارت اکسیر

 تاریخچه:

شرکت آرتین تجارت اکسیر با برند تجاری پاسارگاد نوین از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را  در زمینه تامین مواد اولیه شیمیایی کارخانجات آغاز  نمود.
تامین مواد اولیه غذایی و دارویی و نانو پودرها  به طور تخصصی در دستور کار شرکت آرتین تجارت اکسیر قرار گرفت.  گرایش مواد اولیه غذایی و دارویی و همچنین نانوپودرها بر اساس تخصص بنیانگذاران این شرکت انتخاب و پیگیری شد.

سایت اینترنتی BazarNano.com :

 سال ۱۳۹۰ سایت اینترنتی بازارنانو را به طور تخصصی در زمینه نانو پودرها و پودرهای میکرونیزه آزمایشگاهی راه اندازی  شد.

در قدم بعدی تامین مواد اولیه غذایی و همین‌طور مواد اولیه دارویی، با توجه به پتانسیل شرکت آرتین تجارت اکسیر در این زمینه‌ها  افزوده شد.

سایت بازار نانو به طور کلی به دو بخش تقسیم می شود:

بخش اول: محصولات

در این بخش محصولات قابل عرضه شرکت آرتین تجارت اکسیر توسط سایت اینترنتی بازار نانو با لحاظ کردن مشخصات محصول اعم از بسته بندی، برند، درصد خلوص، رنگ ماده و همچنین کشور تولید کننده بارگذاری شده است.

کارگاه فرمولاسیون غذایی دانشگاه تهران

بخش دوم: وبلاگ

 یکی از بخش های کاربردی سایت بازار نانو، قسمت وبلاگ یا مقالات می باشد. در بخش وبلاگ سعی  شده است  تمام مشخصات مواد اولیه غذایی و دارویی و در قسمت دیگر نانو پودرها توضیح داده شود. در مقاله هایی که لازم بوده است، مواد با هم مقایسه شده اند کاربردهای آنها  ذکر شده است و اگر نیاز به بحث و گفتگو راجع به خصوصیات هر ماده‌ای بوده است است سعی شده است تا به بهترین نحو آن موضوع باز شود و هر جا که نیاز بوده به سایت های مرجع، ارجاع داده شود.
هدف از راه اندازی بخش وبلاگ انتخاب آسان  مواد اولیه مورد نظر برای تولید کننده است.

واردات مواد اولیه غذایی و دارویی:

هم اکنون شرکت آرتین تجارت اکسیر با انجام واردات مستقیم از کشورهای اروپایی و کشور چین توانسته است در کنار کارخانجات تولیدی به عنوان همیاران  صنعت غذا قرار بگیرد و در زمینه تامین مواد اولیه، آسودگی در خرید را برای آنها به ارمغان بیاورد.

 کیفیت اولویت ماست:

 شرکت آرتین تجارت اکسیر همواره وظیفه خود دانسته است کیفیت و اصالت مواد اولیه شیمیایی از جمله  مواد اولیه غذایی  و مواد اولیه دارویی و همچنین نانو مواد را در اولویت قرار دهد. این مهم را با دارا بودن کادری متخصص در این زمینه به  ثمر رسانده است.

 مشاوره تخصصی:

 به خوبی می دانیم پیشرفت مجموعه در گرو پیشرفت مشتریان و تولید کنندگان ما خواهد بود.  مشاوره در زمینه انتخاب مواد اولیه مناسب و بهبود فرمولاسیون را در کنار تامین مواد به آنها ارائه کرده‌اید.

کارگاه فرمولاسیون غذایی ics proup

 ضمانت کالا:

 کالاهایی که شرکت آرتین تجارت اکسیر ارائه می‌دهد ، همگی دارای ضمانت و گارانتی میباشد و تطابق کامل با آنالیز محصول، تضمین می گردد.

 

در پایان خواهشمند است هرگونه نظر و پیشنهاد را در قسمت " تماس با ما " با ما در میان بگذارید .

بازدید کننده گرامی؛

به دلیل تغییرات قیمت، از طریق این فرم از قیمت به روز محصول مطلع شوید.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات