منو
Your Cart

فروش آنتی کیک غذایی

آنتی کیک غذایی
فروش آنتی کیک غذایی
مشخصات کلی
به انگلیسیAnti Cacking Agent
خلوص99 ٪ SiO2
شکل ظاهریپودر سفید
کشور تولید کنندهچین
  • موجودی: موجود
  • مدل: غذایی
فروخته شد: 0
0تومان
قیمت بدون مالیات: 0تومان

توضیحات

خرید آنتی کیک غذایی

 از جمله افزودنی های غذایی است که مانع از تشکیل توده در مواد غذایی میشود. آنتی کیک ها ترکیباتی میباشند که آنها را به شکل پودری یا گرانوله به مواد اضافه میکنند. این ترکیبات مانع از به هم چسبیدگی و اصطلاحاً کیکی شکل شدن میشوند.

 

خرید آنتی کیک خوراکی برای چه محصولاتی استفاده میشود؟

از این مواد اولیه غذایی در محصولات مختلفی استفاده میشود مانند بیکینگ پودر و دیگر مخلوط های مبتنی بر آرد، شکلات مایع، کاکائو، پودر خامه و شیر، پنیر، پودر سوپ، بستنی های یخی و…

  • پودر نوشیدنی ها:

آنتی کیک باعث می شود پودر نوشیدنی ها به هم نچسبد و کلوخه نشود.همچنین به راحتی و سرعت در آب حل شود و به اصطلاح پودر نوشیدنی روی آب شناور نماند.غلظت دهنده غذایی نوشیدنی ها را اینجا را ببینید.

  • پودر ادویه جات:

آنتی کیک برای جلوگیری از کلوخه شدن ادویه جات کاربرد دارد. ادویه هایی مانند پاپریکا ، پودر پیاز و … در صورت اضافه نشدن آنتی کیک سریعا کلوخه می شوند.

  • پنیر پیتزای رنده شده:

آنتی کیک از چسبیدن پنیر رنده شده در بسته بندی جلوگیری می کند و مصرف آن را تسهیل می بخشد.

  • آب نبات بدون روکش:

با اضافه کردن کمی آنتی کیک به آب نبات ها از چسبیدن آنها به هم جلوگیری خواهد شد.

 

در واقع ضد کلوخه به میزان کم به خوراکی‌های خشک اضافه می شوند تا از تجمع ذرات به شکل توده جلوگیری به عمل آورند و باعث شوند تا شکل پودری آنها حفظ شود.

- برای دیدن لیست و خرید مواد اولیه غذایی کلیک کنید.

عدم وجود آنتی کیک باعث چه چیزی میشود؟

اگر آنتی کیک در سوپ های آماده، قهوه، نسکافه و هر محصولی که وجود این ماده در آن لازم باشد، موجود نباشد، آن محصول شکل روان نخواهد داشت و به راحتی آماده نمیشود.

 

آنتی کیک ها چگونه از محصولات محافظت میکنند؟

ترکیبات ضد کلوخه، ذرات خشک را می پوشانند که با اینکار از آنها محافظت میکنند و اجازه جذب رطوبت را به این ذرات نمیدهند.

 

میزان مصرف آنتی کیک در صنعت غذا

استفاده از این افزودنی ها تنها به مواد غذایی انسان محدود نمیشود، بلکه به منظور خوراک دام و طیور و نیز در صنایع مختلفی از آن بهره برداری میشود. ضد کلوخه در موارد زیر با میزان درصد های ذکر شده به مواد غذایی افزوده میگردد:

  • در مکمل های غذایی: 0.2 تا 0.5 درصد
  • در ادویه جات: * متغیر است
  • در خوراک دام: 0.5 تا 2 درصد
  • در کشاورزی: 1 تا 2 درصد

 

توجه کنید که بسیاری از مواد غذایی که شامل این ضد کلوخه ها هستند، خود به عنوان افزودنی کاربرد دارند. در نتیجه این مواد وارد متابولیسم نخواهند شد به صورت واکنش نداده دفع میشوند.

 

دیگر کاربرد های خرید آنتی کیک

در واقع استفاده از این ماده به میزان کمی در پودرهای غذایی و سایر محصولات غذایی دیگر نظیر ترشی ها و ادویه جات صورت می پذیرد. علاوه بر موارد ذکر شده، از آنتی کیک دارویی در داروها و قرص ها به منظور جلوگیری از چسبیدن و کلوخه شدن مواد اولیه دارویی به یکدیگر استفاده میشود.

همچنین وجود آنتی کیک دارویی سبب میشود تا مواد دارویی در هنگام پروسه تولید قرص ها و مکمل های دارویی به دستگاه های تولید دارو نیز نچسبند و شکلی روان را در طی روند تولید داشته باشند.

کاربرد آنتی کیک تنها به محصولات غذایی و دارویی محدود نمی گردد، بلکه در کودهای شیمیایی و مواد شوینده نیز میتوان وجود آنتی کیک را شاهد بود.

مقاله مرتبط: ضد کلوخه در کودهای شیمیایی

خرید انتی کیک غذایی

 

استفاده از ضد کلوخه غذایی چه فایده ای دارد؟

علاوه بر اینکه استفاده از آنتی کیک غذایی از به هم چسبیدن مواد درون کالاهای غذایی ممانعت به عمل می آورد، باعث میشود تا با گذشت زمان نیز، محصول غذایی کیفیت مطلوب خود را حفظ نماید و به منظور تولیدات کالاها به میزان انبوه، تولید کنندگان با مشکل روبرو نگردند و همواره محصولی با کیفیت مناسب را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

همانطور که پیشتر هم توضیح داده شد، استفاده از آنتی کیک غذایی و یا آنتی کیک دارویی، برای محصولاتی مناسب است که امکان تجمع آنها و تشکیل توده توسط آنها وجود دارد. آنتی کیک در محصولات، شکلی متبلور را به خود میگیرند که با این روش، ساختارهای جامدی را تشکیل داده که به سادگی با دیگر مواد موجود در محصول مورد نظر مخلوط نمیشوند و نیز اجازه‌ی چسبیدن سایر اجزا به یکدیگر را هم نمیدهند.

 

آشنایی با تعدادی از ضد کلوخه‌ها

سیلیکون دی اکساید، یکی از پرکاربردترین آنتی کیک هایی است که هم در صنایع غذایی و هم در صنعت دارویی مورد استفاده تولید کنندگان میباشد. از دیگر آنتی کیک ها میتوان به تالک غذایی و دارویی اشاره نمود که این مورد هم مانند دی اکسید سیلیکون در صنایع دارویی و غذایی حضور دارد. بنتونیت و برخی از سیلیکات ها هم در دسته آنتی کیک ها قرار میگیرند و بدون اینکه سبب تغییری در مواد غذایی گردند، فقط از کیک شدن مواد داخل کالاها جلوگیری میکنند.
 

فروش انواع آنتی کیک‌ها

اساسا، آنتی کیک‌ ها به دو دسته تقسیم میشوند، آنتی کیک‌های طبیعی و آنتی کیک‌ های سنتتیک. بخش عمده ای از آنتی کیک‌ها در دسته سنتتیک جای میگیرند. آنتی کیک‌های سنتتیک از موادی مانند سیلیکون دی اکسید و کلسیم استئارات یا منیزیم استئارات تهیه میشوند.

آلومینوسیلیکات سدیم، یکی از پرفروش ترین و پرمصرف ترین آنتی کیک هاست. این آنتی کیک را، هم به نمک خوراکی هم به انواع آردها میتوان افزود. این ماده، باعث ایجاد تغییر در رنگ محصول نمیشود و از چسبیدن آن به بسته بندی که به خاطر جذب آب صورت میگیرد، جلوگیری میکند.

مانیتول نیز در آدامس ها مورد استفاده قرار میگیرد. در پودر تخم مرغ از آنتی کیکی با نام سدیم دی اکسید استفاده می‌کنند. استفاده از استئاریک اسید در محصولات خوراکی، تحت عنوان یک پوشش عمل نموده و اجازه نمیدهد تا آب با دیگر اجزا موجود در محصولات غذایی تعامل برقرار کند و از این رو، ماندگاری محصولات خوراکی را افزایش میدهد. سلولز، آنتی کیکی است که در پنیر به کار میرود. 
کلسیم کربنات و منیزیم کربنات، از دیگر مواد اولیه ای هستند که مانع از آگلومره یا همان توده ای شدن محصولات میشوند.


آنتی کیک ‌ها از چه موادی به دست می‌آیند؟

آنتی کیک هایی که ضد آلرژی و ارگانیک هستند از منابعی مانند برنج که منابعی طبیعی به شمار میروند، تهیه میگردند.
 

خرید آنتی کیک غذایی

فروش آنتی کیک غذایی در کیسه های سه لایه انجام میشود. برای استعلام قیمت آنتی کیک غذایی ودریافت بهترین قیمت آنتی کیک غذایی با فروشگاه اینترنتی بازار نانو تماس بگیرید. محصولاتی که توسط مجموعه آرتین تجارت اکسیر تامین می شوند، در زمینه های خوراکی و غذایی، دارویی و پزشکی هستند که شما مشتریان برای دریافت مشاوره میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

آنالیز آنتی کیک غذایی

برای دریافت آنالیز آنتی کیک خوراکی با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ تماس بگیرید.

 

فروش آنتی کیک غذایی

تمامی محصولات عرضه شده توسط شرکت آرتین تجارت اکسیر، با تضمین کیفیت آن در دسترس مشتری قرار میگیرد و مشتریان میتوانند از کیفیت کالای خود اطمینان کامل داشته باشند.

 

قیمت ضد کلوخه غذایی

برای دریافت آنالیز و اطلاع از قیمت و همچنین کسب راهنمایی در رابطه با این کالا، با ما در تماس باشید.

 

 

آنتی کیک نمک خوراکی

در نمک های طعام (خوراکی)، از فروسیانید پتاسیم به عنوان ضد کلوخه نمک استفاده میکنند که در این حالت، به نمک شکل روان تری بخشیده و اینگونه نمک ها با نام نمک‌های آنتی کیک‌دار شناخته میشوند.

برای خرید فروسیانید پتاسیم (آنتی کیک مخصوص نمک طعام) این محصول را ببینید.

 

آنتی کیک

 

استفاده ازخرید آنتی کیک و کاهش هزینه‌ها

تولید کنندگان صنعت غذا و دارو، با استفاده از آنتی کیک غذایی و آنتی کیک دارویی در طول فرایند تولیدات خود، باعث بهینه سازی تولیدات و کاهش هزینه ها می گردند. هنگامی که تشکیل توده ها و جذب آب در مواد اولیه کاهش پیدا کند، هزینه هایی که به منظور تهیه آرد، شکر و دیگر مواد موجود در شیرینی ها در نظر گرفته میشود، به کمترین مقدار خود خواهد رسید.

 

بررسی سطح ایمنی خرید آنتی کیک

سازمان غذا و داروی آمریکا یا همان FDA، ایمنی آنتی کیک‌ها را پس از ارزیابی های بسیار سخت، تایید نموده است. 


نام تجاری آنتی کیک:

ضد کلوخه ها در دسته افزودنی های مجاز قرار میگیرند که در واقع نام آنتی کیک یا همان ضد کلوخه، نام تجاری این محصولات است.
 

نظرات

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

بازدید کننده گرامی؛

به دلیل تغییرات قیمت، از طریق این فرم از قیمت به روز محصول مطلع شوید.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات