منو
Your Cart

خرید غلظت دهنده های خوراکی

خرید غلظت دهنده های خوراکی

خرید غلظت دهنده های غذایی

غلظت‌ دهنده های غذایی ، موادی هستند که موجب افزایش ویسکوزیته محصول میشوند.

شرکت  آرتین تجارت اکسیر یکی از شرکت های فعال در زمینه تامین و فروش انواع مواد اولیه غذایی از جمله فروش و خرید غلظت دهنده های خوراکی مانند  گوارگام عبدالقادر یکی از برند های شناخته شده هند ، سی ام سی شاندونگ و زانتان گام فوفنگ محصول کشور چین، سیلیکون دی اکساید، کاراگینان فیلیپین، مالتو دکسترین و نشاسته میباشد.

 

خرید تثبیت کننده ها  یا خرید استابلایزرها که گروهی از افزودنی های غذایی هستند، به حفظ و ماندگاری مواد غذایی برای مدت طولانی کمک می کنند.

کاربرد های  استابلایزرهای غذایی در صنعت خوراکی

  • بستنی
  • محصولات لبنی
  • ماست
  • سس سالاد
  • سس مایونز
  • گوشت

به طور معمول از غلظت ‌دهنده ‌های خوراکی به منظور غلظت دادن به سوپها، سس ها و پودینگ بدون اینکه تغییری در  طعم و مزه اصلی آن ایجاد شود، استفاده می‌گردد.

از طریق سایت بازارنانو میتوانید جهت خرید استابلایزرهای غذایی اقدام فرمایید.

برند: MARCEL مدل: کاپا
خرید کاراگینانشرکت آرتین تجارت اکسیر به عنوان یکی از اصلی ترین وارد کنندگان کاراگینان میتواند محصول مورد نیاز شما را با کیفیت برتر و قیمت مناسب و اقتصادی تامین کند برای خرید کاراگینان با کارشناسان ما تماس بگیرید.کاراگینان چیست ؟کاراگینان یک پلی ساکارید سولفاته یا صمغی است که از نوعی جلبک..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
برند: Cargill مدل: کارگیل
پکتین چیست ؟خرید پکتین به عنوان یک ماده فیبری قدرتمند است که عامل پیوند بین سلولهای گیاهی است.این ماده از ساختارهای ژلاتینی گیاهی که در سبزیجات و گیاهان وجود دارد، به دست می آید.  باید توجه کرد که این استابلایزر گیاهی، به میزان خیلی بیشتری در میوه های نارس پیدا میشود و هنگامی که میوه به حالت رسی..
430,000تومان
قیمت بدون مالیات:430,000تومان
برند: Foodchem مدل: FIC
 مالتو دکسترین و کاربرد آن در صنایع غذایی :مالتودکسترین پلی ساکاریدی است  که به عنوان افزودنی مواد غذایی محلول در آب مورد استفاده قرار می گیرد که جزو دسته بندی غلظت دهنده ها است. تولید کنندگان برای بهبود طعم ، قوام و ماندگاری، آن را به بسیاری از مواد غذایی اضافه می کنند. این ماده از نشاسته توسط ..
42,000تومان
قیمت بدون مالیات:42,000تومان
مدل: -
خرید کربوکسی متیل سلولز غذایی كربوكسي متيل سلولز (CMC) يك پليمر آنيونی محلول در آب است كه از سلولز ساخته می شود. که از پرمصرف ترین و بیشترین مقدار نوع سلولز در جهان است. این مشتقات کربوکسی متیل سلولز که به عنوان صمغ سلولز نیز شناخته می‌شود، مهم‌ترین صمغ سلولزی یونی است. این ماده در دو مقیاس خورا..
150,000تومان
قیمت بدون مالیات:150,000تومان
مدل: عبدالقادر
گوارگام غذایی جیست ؟نوعی صمغ است که از نوعی لوبیای خوشه ای به نام گوار در هند به دست می آید از نظر ساختمانی یک گالاکتومانان است. کاربردها در صنعت غذایی صمغ گوار به دلیل توانایی ایجاد پیوند هیدروژن با مولکول آب امکان پذیر است. بنابراین، عمدتا به عنوان غلیظ کننده و تثبیت کننده استفاده می شود. همچن..
83,000تومان
قیمت بدون مالیات:83,000تومان
مدل: سرد و گرم
نشاسته غذایی کربوهیدراتی است پلیمری که از واحدهای گلوکز تشکیل شده است که به وسیله ی پیوندهای گلیکوزیدی به یکدیگر پیوسته اند. نشاسته ترکیب پیچیده‌ای از کربوهیدرات‌های نامحلول در آب است. علت نامحلول بودن این ماده این است که دانه های نشاسته که به صورت گرانول هستند، شامل پلیمرهای بلند زنجیره ای از م..
32,000تومان
قیمت بدون مالیات:32,000تومان
مدل: nexira
صمغ عربینام این ماده به انگلیسی Gum Arabic میباشد که به آن صمغ آکاسیا هم گفته میشود. این صمغ طبیعی از شیره سخت شده دو نوع درخت وحشی اقاقیا تهیه میشود. صمغ عربی که شامل هیدرات های کربن است، ماده ای محلول در آب است. با توجه به ساختار گیاهی و طبیعی ای که دارد، دارای چسبندگی زیادی میباشد و در دسته ..
275,000تومان
قیمت بدون مالیات:275,000تومان
مدل: -
سوربیتول (پودری)سوربیتول یک الکل پلی هیدریک می باشد که جزو کربوهیدرات ها به حساب می آید و در طبیعت به طور گسترده ای توزیع شده است. غنی ترین منبع سوربیتول دانه های سماق کوهی  (Rowan or maintain Ash berry) می باشد، اما فراورده طبیعی و دست نخورده آن از نظر تجارتی ارزشی ندارد. این ماده هم اکنون توسط..
68,000تومان
قیمت بدون مالیات:68,000تومان
مدل: گرید غذایی
خرید زانتان گام غذاییصمغ زانتان خوراکی یک پلی ساکارید طبیعی با وزن مولکولی بالا است که توسط یک فرآیند تخمیر تولید می شود.این ماده پلیمری طبیعی است که از یک نوع باکتری بنام زانتاموناس کامپستریس گرفته می‌شود. به دلیل خاصیت استثنایی رئولوژیکی ، یک تثبیت کننده بسیار موثر برای سیستم های مبتنی بر آب ا..
240,000تومان
قیمت بدون مالیات:240,000تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

بازدید کننده گرامی؛

به دلیل تغییرات قیمت، از طریق این فرم از قیمت به روز محصول مطلع شوید.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات