منو
Your Cart

شرکت فودکم | Foodchem

شرکت فودکم با بیش از 500 محصول و همکاری با تولید کنندگان در کلاس جهانی ، به بیش از 5000 مشتری در صنایع غذایی و آشامیدنی ، دارویی و صنایع شیمیایی جهانی که 120 کشور و منطقه در جهان را پوشش می دهد.

Foodchem عمدتا بر روی محصولات با کیفیت بالا و تمرکز دارد . شرکت فودکم در ویتامین ها ، غلیظ کننده ها ، پروتئین ها ، اسیدها ، مواد نگهدارنده ، آنتی اکسیدان ها ، شیرین کننده ها ، فسفات ها ، مواد معطر و معطر ، عصاره های گیاهی ، اسیدهای آمینه ، رنگ ها ، امولسیون کننده ها ،مکمل های غذایی بسیارقوی و فعال است.

Foodchem ، دفتر مرکزی آن در پارک فناوری پیشرفته Zhangjiang ، شانگهای ، چین ، دارای یک ساختمان اداری و کارخانه تولید ژلاتین خوراکی است. در سال 2013 ، شرکت مرکز توزیع صادرات (EDC) را در منطقه آزاد تجاری شانگهای یانگشان تاسیس کرد که دارای مزیت دستیابی به تحویل سریع در 7 روز است. در سال 2017 شرکت ما برای اطمینان از حمل و نقل سریع کالا و کوتاه کردن مهلت تحویل ، انبارهای خارج از کشور را در ایالات متحده و بلژیک ایجاد کرده است .(www.foodchem.com)

شرکت آرتین تجارت اکسیر یکی از تامین کنندگان مواد اولیه غذایی از شرکت فودکم میباشد.


برند: Foodchem مدل: FIC
 مالتو دکسترین مالتودکسترین پلی ساکاریدی است  که به عنوان افزودنی مواد غذایی محلول در آب مورد استفاده قرار می گیرد که جزو دسته بندی غلظت دهنده ها است. تولید کنندگان برای بهبود طعم ، قوام و ماندگاری آنرا به بسیاری از مواد غذایی اضافه می کنند. این ماده از نشاسته توسط هیدرولیز جزئی تولید می شود.مال..
32,000تومان
قیمت بدون مالیات:32,000تومان
نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

کالای مورد نظر شما موجود نمی باشد . لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا زمانی که محصول مورد نظرتان موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات