منو
Your Cart

شرکت فودکم | Foodchem

شرکت Foodchem که بیش از 200 محصول را تا به حال تولید کرده است و پایه تامین کننده در سطح جهانی میباشد، بالغ بر 5000 مشتری را در صنایع غذایی و آشامیدنی، دارویی و صنایع شیمیایی داراست و 120 کشور و منطقه در جهان را تحت پوشش خود درآورده است.

مواد اولیه غذایی FoodChem:

فودکم اغلب بر روی محصولات با کیفیت بالا تمرکز دارد.این برند در زمینه ویتامین ها، قوام دهنده ها، مکمل های غذایی، پروتئین ها، شیرین کننده ها، نگهدارنده ها، آنتی اکسیدان ها،فسفات ها، طعم دهنده ها و رایحه ها، عصاره های گیاهی، اسیدهای آمینه، رنگ ها، امولسیفایرها فعالیتی بسیار قوی دارد.

این شرکت، مستقلا مجموعه ای از آنزیم های TG را برای فرآورده های گوشتی توسعه داده است و شیرین کننده های پیچیده و طبیعی مورد استفاده در نوشیدنی ها، بهبود دهنده های پخت و آماده سازی آنزیمی را که در صنعت نانوایی استفاده می شوند تولید مینماید.

دفتر مرکزی Foodchem، در پارک فناوری پیشرفته Zhangjiang واقع در شانگهای چین است که دارای یک ساختمان اداری و کارخانه تولید ژلاتین خوراکی است..

در سال 2013، این شرکت مرکز توزیع صادرات (EDC ) را در منطقه آزاد تجاری شانگهای یانگشان تأسیس کرد که از مزیت دستیابی به تحویل سریع در 7 روز برخوردار است.

در سال 2017 شرکت  FoodChem برای اطمینان از حمل و نقل سریع کالا و کوتاه کردن مهلت تحویل ، انبارهای خارج از کشور را در ایالات متحده و بلژیک ایجاد کرده است .

منبع:
FoodChem.com

شرکت آرتین تجارت اکسیر یکی از تامین کنندگان مواد اولیه غذایی از شرکت فودکم میباشد. محصولاتی از قبیل سی ام سی فودکم، گزانتانگام فودکم و مالتودکسترین فودکم در حال حاضر توسط شرکت آرتین تجارت اکسیر برای مصرف کارخانجات غذایی تامین میگردد.

برند: Foodchem مدل: FIC
آشنایی با خرید مالتودکسترینمالتودکسترین پلی ساکاریدی است  که به عنوان افزودنی مواد اولیه صنایع غذایی محلول در آب مورد استفاده قرار می گیرد که جزو دسته بندی غلظت دهنده های غذایی است. تولید کنندگان برای بهبود طعم ، قوام و ماندگاری، آن را به بسیاری از مواد غذایی اضافه می کنند. این ماده از نشاسته تو..
490,000تومان
قیمت بدون مالیات:490,000تومان
نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

بازدید کننده گرامی؛

به دلیل تغییرات قیمت، از طریق این فرم از قیمت به روز محصول مطلع شوید.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات