منو
Your Cart

شرکت کارگیل | محصولات Cargill

شرکت کارگبل در ایرانتاریخچه تاسیس برند  Cargill

شرکت تجاری و بسیار بزرگ کارگیل در سال 1865 فعالیت خود را پس از اینکه ویلیام کارگیل کشتزاری بزرگ در آیووا خریداری نمود، آغاز کرد.

کمپانی کارگیل که موسسه ای چند ملیتی و خصوصی است، هم اکنون جزو پردرآمدترین شرکت های خصوص در جهان به شمار میرود. جالب است بدانیم که این خانواه بزرگ دارای دو شاخه است، یکی کارگیل ها و دیگری مک میلان ها.

پس از اینکه ویلیام کارگیل در سال 1909 درگذشت، جان مک میلان که داماد اوست، شرکت را از بحران بدهی ها نجات بخشید.

برند کارگیل هم در زمینه تهیه مواد اولیه غذایی و دارویی ، هم در زمینه تهیه غذاهای دامی و محصولات کشاورزی فعالیت اقتصادی دارد.

برند کارگیل

تیم شرکت کارگیل فرانسه متشکل از 155000 متخصص در 70 کشور جهان، محصولات غذایی، کشاورزی و دارویی را برای افرادی که در سراسر جهان به آنها نیاز دارند، تهیه میکند. بیش از 155 سال است که این برند به کشاورزان کمک کردهاست تا رشد بیشتری داشته باشند و آنها را به بازارهای گستردهتر متصل کرده اند. شرکت کارگیل دائما در حال توسعه محصولاتی است که مصرف کنندگان به دنبال آن هستند. محصولات این برند ایمنی مواد غذایی و پایداری آنها را بهبود می بخشد.

نحوه عملکرد این برند

برند  Cargill طیف وسیعی از کالاهای کشاورزی را به مواد غذایی، خوراک و سوخت مورد نیاز جهان تبدیل می کند و آنها را به مکان هایی که مورد مصرف واقع خواهند شد، منتقل می نمایند.

علاوه بر این، برندی است که با مارک های خرده فروشی در جهان همکاری میکند تا محصولاتی نوآورانه را ایجاد کند.

محصولات و خدمات

همانگونه که اشاره شد، برند کارگیل با ارائه محصولاتی با کیفیت به تولید کنندگان، جهان در حال رشد را با مواد اولیه غذایی مناسب و مواد کمکی و مواد فعال مبتنی بر طبیعت برای طیف وسیعی از محصولات دارویی، یاری رسان است.

معرفی انواع پکتین شرکت آرتین تجارت اکسیر

قیمت خرید پکتین 

شرکت آرتین تجارت اکسیر از جمله شرکت هایی است که سالهاست به عنوان تامین کننده برند کارگیل (Cargill) با تولیدکنندگان داخلی همکاری دارد و همراه و همیار صنعت غدا و دارو است.

برند: Cargill مدل: مرکبات
خرید پکتینخرید پکتین به عنوان یک ماده فیبری قدرتمند است که عامل پیوند بین سلولهای گیاهی است.این ماده از ساختارهای ژلاتینی گیاهی که در سبزیجات و گیاهان وجود دارد، به دست می آید.  باید توجه کرد که این استابلایزر گیاهی، به میزان خیلی بیشتری در میوه های نارس پیدا میشود و هنگامی که میوه به حالت رسیدگ..
430,000تومان
قیمت بدون مالیات:430,000تومان
برند: Cargill مدل: فرمول صنعتی
فرمول تولید مربا با پکتین SS150 برای تولید یک کیلو مربا:فرمول محلول پکتین:افزودنی ها                                  گرمپکتین                                        ۱-۳شکر                                          ۲۵آب                                           ۱۰۰فرمو..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

بازدید کننده گرامی؛

به دلیل تغییرات قیمت، از طریق این فرم از قیمت به روز محصول مطلع شوید.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات