منو
Your Cart

شرکت فوفنگ | Fufeng

 

تاریخچه برند فوفنگ:شرکت فوفنگ در ایران

برند Fufeng یکی از شرکت‌های معتبر و برجسته در صنعت مواد اولیه غذایی است که از سال 1999 سابقه فعالیت موفق دارد و جایگاه قابل توجهی را در بازار جهانی به دست آورده است.

فوفنگ یک تولید کننده بین المللی:

شرکت فوفنگ یک تولید کننده بین المللی در زمینه محصولات تخمیر زیستی است. این شرکت عمدتاً در انواع اسیدهای آمینه و محصولات مشتقات آن و تحقیق و توسعه کلوئیدی بیولوژیکی و تولید تخصص دارد و تاکنون به بزرگترین تولید کننده صمغ زانتان گام فوفنگ و مونو سدیم گلوتامات فوفنگ در جهان تبدیل شده است.

 

محصولات فوفنگ در ایران:

در مجموع دارای بیش از 50 محصول اصلی متفاوت در محصولات تخمیر مانند MSG، صمغ زانتان، دکستروز، فروکتوز، اسید گلوتامیک و غیره. گروه Fufeng محصولات پیشرو MSG و Xanthan Gum خود را با موفقیت در تمام مناطق در سراسر چین و به بیش از 90 کشور خارجی در جهان فروخته است. کشور ایران یکی از مصرف کنندگان محصولات این شرکت میباشد.

استانداردهای بین‌المللی Fufeng:

Fufeng با توجه به اهمیت سلامتی مصرف‌کنندگان، تلاش می‌کند تا محصولات خود را طبق استانداردهای بین‌المللی و مقررات صنعتی تولید کند. از طرف دیگر، این شرکت به پایبندی به مسئولیت‌های اجتماعی و حفاظت از محیط زیست تاکید دارد و در راستای این اهداف عمل می‌نماید.

این گروه گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت بین المللی ISO9001، سیستم مدیریت ایمنی غذا ISO22000، سیستم مدیریت محیط زیست ISO14001، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی OHSAS18001، GMP، Kosher، Halal، BRC و IP را یکی پس از دیگری گذرانده است. در صنعت تخمیر چین، به عنوان 500 شرکت خصوصی برتر چین انتخاب شده است و عنوان شرکت ملی با فناوری پیشرفته و جدید و شرکت برجسته ملی مواد غذایی و غیره را کسب کرده است.

 

تامین کننده محصولات فوفنگ در ایران:

شرکت آرتین تجارت اکسیر به عنوان تامین کننده محصولات شرکت فوفنگ در ایران فعالیت می‌نماید.  برای دریافت آنالیز و همچنین قیمت محصولات شرکت  فوفنگ می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برند: Fufeng مدل: مش 80 میله ای
مونو سدیم گلوتامات MSG خرید گلوتامات سدیم برای چه منظوری صورت میگیرد، به زبانی ساده میتوان گفت، مونو سدیم گلوتامات دارای مزه ای با عنوان “ اومامی “ (Omami) است که بسیاری این طعم و مزه را در ردیف طعم های اصلی قرار میدهند. همچنین نوعی تقویت کنننده طعم به حساب می آید. طعم اومامی که در گلوتامات وجود..
120,000تومان
قیمت بدون مالیات:120,000تومان
برند: Fufeng مدل: گرید غذایی
خرید زانتان گام غذاییواردات و فروش زانتان گام خوراکی برند فوفنگ در بسته بندی های 25 کیلوگرمی توسط سایت بازارنانو انجام میشود. جهت خرید زانتان گام غذایی و دریافت آنالیز با کارشناسان ما تماس بگیرید.زانتان گام غذاییصمغ زانتان خوراکی یک پلی ساکارید طبیعی با وزن مولکولی بالا است که توسط یک فر..
300,000تومان
قیمت بدون مالیات:300,000تومان
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

بازدید کننده گرامی؛

به دلیل تغییرات قیمت، از طریق این فرم از قیمت به روز محصول مطلع شوید.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات