منو
Your Cart

غلظت دهنده ها

مدل: گرید غذایی
زانتان گامصمغ زانتان یک پلی ساکارید طبیعی با وزن مولکولی بالا است که توسط یک فرآیند تخمیر تولید می شود.  این ماده  پلیمری طبیعی است که از یک نوع باکتری بنام زانتاموناس کامپستریس گرفته می‌شود. به دلیل خاصیت استثنایی رئولوژیکی ، یک تثبیت کننده بسیار موثر برای سیستم های مبتنی بر آب است. در دامنه وس..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
کربوکسی متیل سلولز كربوكسي متيل سلولز (CMC) يك پليمر آنيونی محلول در آب است كه از سلولز ساخته می شود. که از پرمصرف ترین و بیشترین مقدار نوع سلولز در جهان است. این مشتقات کربوکسی متیل سلولز که به عنوان صمغ سلولز نیز شناخته می‌شود، مهم‌ترین صمغ سلولزی یونی است. این ماده در دو م..
103,000تومان
قیمت بدون مالیات:103,000تومان
برند: foodchem مدل: FIC
 مالتو دکسترین مالتودکسترین پلی ساکاریدی است  که به عنوان افزودنی مواد غذایی محلول در آب مورد استفاده قرار می گیرد، تولید کنندگان ب رای بهبود طعم ، قوام و ماندگاری آنرا به بسیاری از مواد غذایی اضافه می کنند. این ماده از نشاسته توسط هیدرولیز جزئی تولید می شود.مالتو دکسترین که به سرعت به عنوان گلو..
28,000تومان
قیمت بدون مالیات:28,000تومان
مدل: -
نشاسته ترکیب پیچیده‌ای از کربوهیدرات‌های نامحلول در آب است. از آن برای تولید چسب و کاغذ و در صنایع بافندگی استفاده می‌کنند. از لحاظ زیست‌شیمی نشاسته از دو نوع بسپار کربوهیدرات به نام آمیلوز و آمیلوپکتین تشکیل شده‌است. ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
کربوکسی متیل سلولز در موارد زیر مورد نیاز است :۱-صنایع پودر شوینده۲-صنایع رنگ و رزین۳-صنایع کاغذ و مقوا۴-صنایع کاشی و سرامیک۵-صنایع فرش و موکت۶-صنایع الکترود جوشکاری۷-صنایع چسب۸-رونمای ساختمان..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
گوارگامگوارگام نوعی صمغ است که از نوعی لوبیای خوشه ای به نام گوار در هند به دست می آید از نظر ساختمانی یک گالاکتومانان است. کاربردها در صنعت غذایی صمغ گوار به دلیل توانایی ایجاد پیوند هیدروژن با مولکول آب امکان پذیر است. بنابراین، عمدتا به عنوان غلیظ کننده و تثبیت کننده استفاده می..
44,000تومان
قیمت بدون مالیات:44,000تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

کالای مورد نظر شما موجود نمی باشد . لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا زمانی که محصول مورد نظرتان موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات