منو
Your Cart

غلظت دهنده ها

"غلظت دهنده های خوراکی"

 

غلظتدهنده های غذایی ، موادی هستند که موجب افزایش ویسکوزیته محصول میشوند.

شرکت  آرتین تجارت اکسیر یکی از شرکت های فعال در زمینه تامین و فروش انواع مواد اولیه غذایی از جمله فروش غلظت دهنده های خوراکی مانند  گوارگام عبدالقادر یکی از برند های شناخته شده هند ، سی ام سی شاندونگ و زانتان گام فوفنگ محصول کشور چین ، سیلیکون دی اکساید ،مالتو دکسترین و نشاسته میباشد.

تثبیت کننده ها  یا استابلایزر های غذایی گروهی از افزودنی های غذایی هستند که به حفظ و ماندگاری مواد غذایی برای مدت طولانی کمک می کنند.

کاربرد های استابلایزر در صنعت خوراکی

  • بستنی
  • محصولات لبنی
  • ماست
  • سس سالاد
  • سس مایونز
  • گوشت

از طریق سایت بازار نانو میتوانید جهت خرید استابلایزر های غذایی اقدام فرمایید.

مدل: گرید غذایی
زانتان گام صمغ زانتان یک پلی ساکارید طبیعی با وزن مولکولی بالا است که توسط یک فرآیند تخمیر تولید می شود.  این ماده  پلیمری طبیعی است که از یک نوع باکتری بنام زانتاموناس کامپستریس گرفته می‌شود. به دلیل خاصیت استثنایی رئولوژیکی ، یک تثبیت کننده بسیار موثر برای سیستم های مبتنی بر آب است. در دامنه و..
95,000تومان
قیمت بدون مالیات:95,000تومان
مدل: -
سوربیتول (پودری)سوربیتول یک الکل پلی هیدریک می باشد و در طبیعت به طور گسترده ای توزیع شده است. غنی ترین منبع سوربیتول دانه های سماق کوهی  (Rowan or maintain Ash berry) می باشد، اما فراورده طبیعی و دست نخورده آن از نظر تجارتی ارزشی ندارد. این ماده هم اکنون توسط احیاء شیمیایی گلوکز (دکستروز ) ..
29,000تومان
قیمت بدون مالیات:29,000تومان
مدل: -
کربوکسی متیل سلولز  كربوكسي متيل سلولز (CMC) يك پليمر آنيونی محلول در آب است كه از سلولز ساخته می شود. که از پرمصرف ترین و بیشترین مقدار نوع سلولز در جهان است. این مشتقات کربوکسی متیل سلولز که به عنوان صمغ سلولز نیز شناخته می‌شود، مهم‌ترین صمغ سلولزی یونی است. این ماده در دو مقیاس خوراکی و ص..
93,000تومان
قیمت بدون مالیات:93,000تومان
مدل: nexira
صمغ عربی نام این ماده به انگلیسی Gum Arabic میباشد که از درختی که نامش صمغ سنگالی است تهیه میشود. صمغ عربی که شامل هیدرات های کربن است، ماده ای محلول در آب است.با توجه به ساختار گیاهی و طبیعی ای که دارد، دارای چسبندگی زیادی میباشد.خصوصیات کلی صمغ عربیرنگ: زرد مایل به قرمزشناس..
200,000تومان
قیمت بدون مالیات:200,000تومان
برند: Foodchem مدل: FIC
 مالتو دکسترین مالتودکسترین پلی ساکاریدی است  که به عنوان افزودنی مواد غذایی محلول در آب مورد استفاده قرار می گیرد، تولید کنندگان ب رای بهبود طعم ، قوام و ماندگاری آنرا به بسیاری از مواد غذایی اضافه می کنند. این ماده از نشاسته توسط هیدرولیز جزئی تولید می شود.مالتو دکسترین که به سرعت به عنوان گلو..
29,000تومان
قیمت بدون مالیات:29,000تومان
مدل: سرد و گرم
نشاسته غذایی کربوهیدراتی است پلیمری که از واحدهای گلوکز تشکیل شده است که به وسیله ی پیوندهای گلیکوزیدی به یکدیگر پیوسته اند. نشاسته ترکیب پیچیده‌ای از کربوهیدرات‌های نامحلول در آب است. علت نامحلول بودن این ماده این است که دانه های نشاسنه که به صورت گرانول هستند، شامل پلیمرهای بلند زنجیره ای از م..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: کارگیل
پکتین یک ماده فیبری قدرتمند است که عامل پیوند بین سلولهای گیاهی است.این ماده از ساختارهای ژلاتینی گیاهی که در سبزیجات و گیاهان وجود دارد، به دست می آید.  باید توجه کرد که این استابیلایزر گیاهی، به میزان خیلی بیشتری در میوه های نارس پیدا میشود و هنگامی که میوه به حالت رسیدگی برسد، میزان پکتین موجود د..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
برند: MARCEL مدل: کاپا
کاراگینان کاراگینان یک پلی ساکارید سولفاته  یا صمغی است که از جلبک های دریایی قرمز به دست می آید.کاربرد ها و موارد استفاده کاراگینانکاراگینان که یک افزودنی مهم در صنعت غذایی به شمار می رود باید دارای رنگ روشن یا کمی خامه ای باشد اما خاکستری، زرد یا قهوه ای نباشد. از کاپا کاراگینان می..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: -
گوارگام گوارگام نوعی صمغ است که از نوعی لوبیای خوشه ای به نام گوار در هند به دست می آید از نظر ساختمانی یک گالاکتومانان است. کاربردها در صنعت غذایی صمغ گوار به دلیل توانایی ایجاد پیوند هیدروژن با مولکول آب امکان پذیر است. بنابراین، عمدتا به عنوان غلیظ کننده و تثبیت کننده استفاده می شود. همچن..
44,000تومان
قیمت بدون مالیات:44,000تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

کالای مورد نظر شما موجود نمی باشد . لطفا ایمیل خود را وارد نمایید تا زمانی که محصول مورد نظرتان موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات